Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika wykończeń... JoShi


Żelka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 347
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj :-)

ale piękna choina u Was była !

no i jest umywalka...super!

pozdrawiam serdecznie

 

Dzięki... Choinka to jeszcze jest :oops: Bardzo się do niej przywiązałam i ciężko mi będzie ja rozebrać :)

 

2 luty dopiero jutro więc może jeszcze stać ;-)

ja swoją jodłę rozebrałam w zeszłą sobotę - w zeszlym roku miałam świerka - obsypywał sie tak szybko że praktycznie zaraz po Nowym roku musiałam juz go wynieść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czytam wiele dziennikow i zawsze musze cos skomentowac nawet jak osoba ktora go stworzyła nie pała do mnie "miłością"

 

Jeżeli pozwolisz.Najpiekniejsze w waszym dzienniku jest to ,że bardzo dobrze sie wspieracie w pracach budowlanych.Mąż złota rączka widać potrafi i czuje robote.Nie widać u Was przepychu co podoba sie mojej małży,ktorej słów(wzgledem złotej rączki twojego męża) nie bede komentował .W odróżnieniu od innych inwestycji Wasza już na pierwszy rzut oka pokazuje jak należy współpracować żeby gniazdko powoli stawało sie gniazdkiem.Dość kadzenia

Dość niespodziewanie zarobiłam pare groszy i od razu podjęłam decyzje o tym, zeby wydac je na dom... Stanęło na karniszach. Chcę mieś w salonie j jadalni szyny PCV schowane za drewnianą osłoną. Znalazłam niezłą ofertę szyn, po około 7 PLN za 1 mb. Do tego oczywiście dodatki, które nie wiem ile będą kosztować. No i właśnie z dodatkami mam problemy. Czas najwyższy zadecydować, czy chcę mieć żabki czy takie dziwne haczyki. Sęk w tym, że nigdy nie używałam haczyków. Nawet nie wiem jak to działa... Bądź tu człowieku mądry i dokonaj wyboru

Powrót do starych technologii?Jeżeli możesz pytam przez czystą ciekawość.Dleczego nie jakieś nowoczesne karnisze?Z ozdobami,upiększaczami itd.Te zacinajace się żabki itp.wiem ,że nie odpowiesz ale kto pyta nie błądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałam, że jestem jedyną kobietą która kładzie glazurę :D :D :D A tu proszę kobiety górą, cudnie trzymam kciuki w walce o wykończenie

Aż tak dobrze nie jest. Glazurę będę kładła rękoma męża. Ja jestem od obmyślania, obliczania i rozwiązywania problemów oraz rozwiewania wątpliwości. Jestem za szybka do takich prac jak glazura. Na pewno nie osiągnęłabym dobrego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zadziwiasz mnie :o ja jestem z tych co wola jednak ogladac photosy Minska Mazowieckiego niz plany ocieplenia scianki spizarnianej :wink:

Fotosów Mińska Mazowieckiego nie wrzucę, bo nie mam do nich praw autorskich ;) ale można niektóre obejrzeć na stronie http://www.minskmaz.com.pl

 

To ze mam w dzienniku plany ocieplenia ścianki działowej, nie oznacza, ze wole je od fotosów MM ;) Po prostu, żeby pewne kwestie przemyśleć i ewentualnie skonsultować z bardziej doświadczonymi czasem niezbędny jest rysunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt rysunek zawsze sie przyda :wink:

 

Zastanawiam sie tylko dlaczego zrobilas zaokraglona scianke, jak wiedzialas ze beda tam szly kafle ? chyba ze na poczatku nie bylo to zamierzone ?

Na takie zaokraglenie to bez problemu mozna polozyc nacinana plyte g-k ktora mozna wyginac w luki i byloby po problemie... ale jak chcesz to kafelkowac, to faktycznie prosto jest praktyczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko dlaczego zrobilas zaokraglona scianke, jak wiedzialas ze beda tam szly kafle ?

1. Tak było w projekcie, bo kilka pierwszych schodków, które sa za tą scianką, łagodnym łukiem skręca.

2. Faktycznie mogłam kazać murarzom zrobić zaokrągloną od strony schodów, a kanciastą od strony spiżarni, ale tego nie zrobiłam, moja kulpa.

3. Gdyby nie KG, to nie byłoby problemy, no najwyżej trochę papraniny przy kładzeniu płytek. Skoro jednak robimy KG, to chcemy przy okazji sobie ułatwić późniejsze układanie płytek.

 

Na szczęście po konsultacjach chyba wiadomo jak to zrobić, ale o tym sza... Opiszę jak profile będą wisiały na ścianie i jak się wszystko uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przerabiałem temat spiżarki pod schodami, jeśli jesteś zainteresowana zdjęciami to zapraszam do mojej galerii, http://www.dommaksia.pl/index.php?id=galeria od 16 sierpnia 2006, a potem listopad

fajna zabawa z tą spiżarką :D

pozdrawiam

m.

ps. ścianka na stelażu 10 czerwiec 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...