Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Korony Maggi


Maggi

Recommended Posts

Witam,

 

miło mi pierwszej napisać komentarz, jestem ciekawa wszystkich szczegółów, gdyż korona to jeden z moich faworytów, oprócz libry i m08 z muratora.

 

Zapowiada się bardzo ładny domek, już ci zazdroszczę.

 

Jestem ciekawa czy to naprawdę takie drogie domy ta korona i libra.

 

No nic będę śledzić twoje poczynania.

 

Pozdrawiam i życzę sprzyjajacych wiatrów.

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kosztownosc to napewno w przypadku Korony drogi jest dach. Bardzo drogi..... w sumie to dachowka nas wyniosla 35 000 ale wzielismy najlepsza Kreatona, robocizna dekarza kolejne 30 tys + material na więżbe 14 tys. Nie pamietam juz tych innych "dodatków".

 

No i jest duzo, duzych okien. Razem z roletami wnioslo to nas 18 tys. Ale okna zawsze mozna zmniejszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Fajnie patrzeć na "swój" a nie swój dom.

 

Jestem ciekawa jak będą wyglądały wnętrza. Czy zostawiacie tak nisko okno w salonie?

My zrobiliśmy okno w jadalni, ale potem zamurowaliśmy je (wścipscy sąsiedzi :wink: )

Schody macie wylewane, my drewniane (mąż nie chciał słyszeć o innych). Ale na drewnianych widać kurz i niestety jest już kilka dziurek.

Garderób u dzieci nie robiliśmy, pokoje wyszły wielgachne. Ten pokój nad garażem jest naprawdę spory. My obliżaliśmy podłogę. Naprawdę dużo rzeczy tam wejdzie. Hol u góry też duży, warto juz teraz pomyśleć o dodatkowej wnęce koło wc.

Będę śledzić Wasze poczynania i życzę wytrwałości i cierpliwość, ale wart.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molus

 

okna zostawilismy tak jak w projekcie, oboje lubimy przeszkolne wnetrza, garderobe uwazam za najlepszy wynalazek i dlatego nie rezygnowalismy znich. Pokoje i tak sa duze biorac pod uwage ze nie trzeba juz wstawiac szafy.

 

Hol jest faktycznie duzy. Zamiast wc na gorze zrobilismy wneke pod szafe a i tak zostalosporo miejsca. Co do schodow to wasze bardzo mi sie podobaja, a my zrezygnowalismy z drewniach ze wzgledu na cene. A tak to na stopniach tylko polozymy deski i tez bedzie pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 months później...

Witaj!

 

Jestem fanką Korony II, uwielbiam ten dom, jest piekny, przestronny, z zakamarkami, jak lubię.... To jest niewątpliwie mój no1! I choc sama buduje coś znacznie mniejszego, to chętnie podglądam relacje z budowania Korony. Wasz dom nabiera już kształtów ostatecznych, widzę. Jesli można, to prosze o wiecej fotek!

 

Pozdr. samigom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...