Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie swoje dachy!!!!!!!!


e.kala

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ha haha nastepny wsadził rąmbek a teraz się faluje ten rąbek to syf jest sam robie tym częto na szczeście mnie inwestorzy nie scigali ale kolegę dekarz przed sąd zaprowadzłi bo pofalowało a ten twiedził że dekrza błąd niestety przegrał hahahah

 

Nie no nie ma dramatu, ale przy gorącym dniu, z daleka widac lekkie "fale". Zimą tego nie zauważyłem. Na logikę biorąc przy takiej długości (prawie 7.5m) musi się pofalować, pytałem tylko czy jest to normalne. Dekarzy nie mam zamiaru ścigać, bo sam sobie takie pokrycie wybrałem i takie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak chodziłeś do szkoły na fizyke to wiesz że materiał pod wpływem temperatury kurczy się lub rozszerza to samo jest z blacha a w twoim przypadku 7.5 mb w jednym kawałku, musi być to widoczne bo materiał pracuje. ciesze się że ci się podoba pokrycie wybrane przez siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Można, tylko czy to ma sens? Nie masz żadnych lukarn, więc moim zdaniem krycie dachu tak drobną dachówką nie ma sensu. Zdecydowanie taniej (od strony materiału i robocizny) byłoby wybranie jakiejś dużej dachówki - np. Alegra 9. Zresztą na tych zdjęciach ta dachówka wygląda bardzo podobnie do tego modelu i moim zdaniem wygląda fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Okna położone pewnie na krokwiach, za nisko. Powinny być na łatach. Spinki do gąsiorów ?. Fajnie im się cięło na dachu:no: Jan.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Z tego co wdzisz Fakro dopuszcza montaz zarówno na krokwiach jak i nałatach. Czym może skutkować montaz na krokwiach? Czy to jest Pana zdaniem bład techniczny czy estetyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...