Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie swoje dachy!!!!!!!!


e.kala

Recommended Posts

Czy moglibyście wklejać zdjęcia swoich dachów z podpisem z czego są zrobione. Myślę, że byłby to post znacznie ułatwiający wybór pokrycia dachowego. Sama jestem przed dachem i tak chetnie bym popatrzyła na rózne, piekne dachy.

 

widziałaś dachy z wióra osikowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piekny dach i piekny dom. Ale ten dach musial cie kosztowac uaaa :p . Dom pieknie wyglada z tym dachem (wlasnie dlatego, ze nie jest to plaska dachowka).

Dziękuje za miłe słowa :-) Co do kosztów to nie jest aż tak strasznie,bo gdybym pokrył blachodachówką to miałbym sporo odpadu, więc wolałem trochę dołożyć i mieć to co mi się podoba. Materiał na cały dach o pow. 300m2 wyniósł mnie około 32-33 tyś zł ( 4 okna dachowe plastikowe fakro 78x140, wyłaz dachowy, ok 45 arkuszy blachy płaskiej planja, dachówka, rynny vawin kanion, łaty, kontrłaty, deska czołowa, wkręty, gwoździe i inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam super dach a mam pytanie ta cena 33tys.to jest cena z robocizną czy bez?. Jak bez to proszę powiedz ile zapłaciłeś za robotę a czy podbitki też masz zrobione jak nie to z czego zamierzasz je robić z blachy czy z plastiku?. Z jakich okolic miałeś wykonawców swojego dachu i czy jesteś zadowolony z ich pracy?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna 40 zł za m2,a podbitkę będę montował sam i pewnie plastikową, a co do koloru to jeszcze nie wiemy. Z pracy dekarzy jestem bardzo zadowolony, woj podlaskie, konkretnie to Białystok. Jeszcze niedawno nie mogłem sobie darować, że tyle kasy pójdzie na dach, ale dzięki Waszym słowom myślę, że było warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Z żoną od miesiąca zachodzimy w głowę, jaką dachówkę wybrać - w grę wchodzi ciemna. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, jesteśmy bliscy wyboru Siriusa antracyt angoba.

 

Czy możecie umieścić jakieś zdjęcia, dobrze pokazujące ten kolor (najlepiej z już z elewacją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze , bo już się martwiłem , że będziesz musiał przerabiać krycie przy zwyżce aby uniknąć mostków. Jan.

 

Pewnie martwiłeś się o te boczne trójkątne ścianki? Tam jest 20 cm wełny + osb + klej, siatka klej i w to wcięta jest obróbka blacharska, a na to przyjdą łaty drewniane, miedzy nimi wełna na to membrana paroprzepuszczalna, kontrłaty i deska elewacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...