Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie swoje dachy!!!!!!!!


e.kala

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Te na wystawie tuż przed zakupem były gładkie i nie miały żadnych defektów. Złożyłem reklamacje - opiszę jak się zakończy...

 

Może trafiłeś na handlowca który Ci powiedział że wszystko będzie idealnie i posortował sobie wystawkę aby była idealna , ale idealnie być nie powinno.

Jak się płaci za najtańszą dachówkę to nie powinno się od niej cudów wymagać . Na mojej ekspozycji ta dachówka nie jest idealna , ale nie uważam żeby było to złe.

Stosunek ceny do jakości w przypadku tej dachówki bardzo zadowalający...

 

Ciekaw jestem co na to przedstawiciel producenta , bo mi się nie wydaje żeby dachówka podlegała reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mistrzu Janie! Niestety o łatach wiem i chyba muszę przełknąć "tą żabę" , było to dyskutowane z doradcą Ruukki. Wyłaz budzi jednak mój niepokój. Jak usunę tego farmera to blacha będzie łopotać, chyba że chodzi o wyciągnięcie ołowianego fartucha na wierzch. Mnie niepokoi ucięcie blachy przy rynience. Blacha jest ucięta "na górce" i nie zachodzi na rynienkę. Mam rację?

P9161376.jpg

IMAG0403.jpg

IMAG0401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Janie nie szafuj tak kartkami bo zaraz ktoś inny da mi czerwoną i wylecę z Forum. A tak poważnie to skąd te śmieci? Blacha jest przycięta dobrze bo równo z przetłoczeniem. Przekroczenie przetłoczenia o 1 czy 2 cm nic nie zmienia. Nie ma mowy o żadnym przecieku. Bardzo szanuję Twoje opinie ale pozwolę sobie zostać przy swoim zdaniu. Serdecznie Cię pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A woda z opadów nie będzie wpływać pod blachę?

 

Będzie. Śnieg też się tam dostanie ale po to jest specjalna uszczelka żeby efekt ten zlikwidować. Do tego za uszczelka jest kawałek odgiętej do góry blachy, który odprowadzi ewentualne skropliny. Do tego jest krycie wstępne (jestem pewien że poprawnie wykonane) więc możesz spać spokojnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poproszę o ocenę naszego dachu. Najbardziej martwi nas schowany kołnierz pod blachodachówką (jest wypuszczony jedynie na szerokość okien dachowych). Czy nie powinien on być wystawiony także po bokach pod oknami dachowymi? Pod każdym z okien są przez to widoczne szczeliny, gdyż kołnierz uniemożliwia precyzyjne nałożenie na siebie fal blachodachówki.

http://images35.fotosik.pl/1627/c435d2831e54b965.jpg

http://images42.fotosik.pl/587/c20aa85e432106c3.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a36882ca2e4ee858.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...