Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 783
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kwestia jaki schludny instalator.

Jak nie poora Ci tynków to może wchodzić po tynkarzach.

Jak masz uzupełniać po nim duże ilości podkuć i bruzd w ścianach, bez sensu niech robi przed tynkarzami.

Poza tym ostatnio ciężko skoordynować terminy i czasem te wymuszają prace jednej ekipy po drugiej i możesz nie mieć wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
a ja okna drewnane mam a tynków jeszcze nie...... nie bardzo rozumiem, przecież okan połaciowe zwykle sa przed tynkami a też sa drewnane?? czy chodzi o diałanie wilgoci czy o co??? Mi jakoś nikt nie mówił, że musi być najpierw tynk. Tynk chcę robić dopiero wiosna by wszystko dobrze mogło sie wietrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie wy zyjecie ja mam okna dachowe elektryke i złozony styropian na podłogę jak narazie nic mi jeszcze nie zginęło a nie mam jeszcze okien

 

Żyjemy w PL. I nie krzycz tak głosno, że nic Ci nie ukradli. Licho nie śpi :wink: . Mi też nic nie ukradli ale o kradziezy kabli ze ścian (także tych pod tynkami) słyszałem na moim terenie. Tak samo z Veluxami.

 

I dlatego u mnie okna, dzrwi i brama były montowane tego samego dnia co alarm i monitoring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Zaczynając instalace proponuję zacząć od instalacji kanalizacyjnej, później rozprowadzenie rur odkurzacza centralnego (jeżeli kotś planuje), potem instalacje związane z przewodami czyli elektryczna, alarmowa, telefoniczna, antenowa i komputerowa.

 

czy bardzo utrudni to montaż instalacji centralnego odkurzacza jeśli się ją będzie robiło po instalacjach elektrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...