Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa olsztyńska


irebur

Recommended Posts

mozna by napisać "pełno was a jakoby nikogo nie było"

 

Parafrazując Kochanowskiego:

Niejedną wspaniałą postacią tak wiele ubyło.

I Mickiewicza:

Dziś piękność grupy naszej w całej ozdobie widzę,

I tęsknię po Tobie........ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • tomek1950

    1910

  • katja

    1890

  • aneska

    1258

  • Jerzysio

    640

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuję Kasiu za uznanie. To takie ar:tystyczne... wypróżnienie.

Ten dwukropek po R to znaczy, że ma być fr:ancuskie R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w weekend nie rozpieszczała. Dziś w nocy sypnęło trochę sniegiem, ale znika. Jest dość ciepło i nie pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka pewnie dołączy dopiero na wiosnę.

Najwiekszym problemem jest to, że nie ma do kogo gęby otworzyć i brak towarzystwa do sauny. Sam nie chodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gębę jest telefon, ale sauny szkoda :(

Na święta przyjedziesz do stolicy?

 

Pewnie przyjadę, ale może rodzina zjedzie tutaj? Jeszcze nie rozważaliśmy tej sprawy.

Sauny to mi naprawdę żal, tymbardziej, że moja noga po saunie czuje się znacznie lepiej przez kilka dni. W pojedynkę nie chodzę. Zbyt duże ryzyko. I... nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon to nie to samo, co widzieć rozmówcę. Po drugie sygnał słaby, więc trzeba szukać miejsca w dziwnych czasami miejscach i pozach. :D

A sauny rzeczywiście żal. Sam nie chodzę, licho nie śpi. Można czasami zasłabnąć. Muszą być minimum dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie mokro i paskudnie, nie chce się rano wstawać....

poprawiam sobie humor wymyślaniem ozdób świątecznych, wiadomo święta każdy głupieje i coś tam dokupuje zawsze z pierdół,

 

Dziś nie padało w ciągu dnia. Wiatru zero, więc było nawet przyjemnie, pomimo braku słońca. Choinki nie planuję w domu na święta. Mam za oknem. Sam ją sadziłem. Była taka maleńka, a teraz prawie taka jak ja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję, oczywiście żywą , żeby choć trochę pachniało lasem, i jemioła już się pojawiła, będzie pięknie wyglądać w kuchni na żyrandolu, a żyrandol mam spory :wink:

 

Pod jemiołą można się całować.

Mam jemiołę na lipie co rośnie przy domu. Jemioła jest dokładnie nad dachem, więc z domu nie trzeba wychodzić. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz dobrze!!!!

 

Jemiołę mam, ale całować nie mam kogo. Psa lub kota to ja niebardzo... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie mieszkałem w Warszawie. Oczywiście w okresie wakacji wyjeżdżałem w Polskę. Również przez wiele lat moja praca polegała w znacznej mierze na podróżowaniu po kraju. Poznałem Polskę, przynajmniej tak do dziś sądziłem, a jednak się myliłem.

Po wypadku, jaki miałem w lutym muszę brać bardzo silne leki i co jakiś czas robić badanie krwi. W zależności od wyników analizy dawkę leku muszę zmniejszać, lub zwiększać.

Dziś rano zrobiłem badanie.

Przed pół godziną do moich drzwi zapukali obcy ludzie. Poinformowali mnie, że mój obecny lekarz z wiejskiego ośrodka pilnie prosi o kontakt.

Oczywiście zadzwoniłem. Okazało się, że dotychczasowa dawka leku jest zbyt duża i stwarza zagrożenie dla mego bytu. Ktoś z laboratorium w trybie pilnym zadzwonił do lekarza zlecającego badanie, lekarz zadzwonił do swojego pacjenta z mojej wsi by mnie ostrzec, obcy mi ludzie pofatygowali się kilka kilometrów by mnie powiadomić...

Nie wyobrażam sobie, by taka akcja wydarzyła się w Warszawie. Mam pewne doświadczenie w tej sprawie. Niestety zupełnie inne niż moje dzisiejsze doświadczenie.

Nic tylko mieszkać na wsi i być komturem mazurskim. :)))))

Jestem w szoku. :))))) Pozytywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...