Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa olsztyńska


irebur

Recommended Posts

Witam :D,

Fotki domku mogę przesłać na priva.

Naprawdę mógłbyś ?, super !!! Bardzo o nie proszę. :D

Też zastanawiam się, czy nie przesunąć kuchni do gabinetu, choć troszkę mi żal tego pokoju - gdy znudzi się bieganie po schodach byłby jak znalazł. Ale salon rzeczywiście jest trochę mały - teraz mamy ok. 30 m kw. i jest akurat :wink: Trzeba to będzie jeszcze przemyśleć :roll:

Mam jeszcze pytania: czy w łazience na piętrze jest miejsce na prysznic zamiast wanny?, i czy wydzieliłeś gdzieś kotłownię?

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • tomek1950

    1910

  • katja

    1890

  • aneska

    1258

  • Jerzysio

    640

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Sąsiad ma Dom w Stokrotkach2 nie zlikwidował gabinetu i zrobił tam sypialnię. za każdym razem jak byli u nas to żałowali, że nie zlikwidowali tej ściany. Naprawdę jest bardzo duża różnica. Na górze nie bardzo pasuje kabina, bo kibelek jest na ścianie z kominem a tylko tu by się zmieściła. Ewentualnie potrzeba wykonać dodatkowy pion kanalizacyjny przy drewnianym słupie.

Ja na górze mam wannę narożną i na dole kabinę. Nie mam kotłowni bo zastosowałem kominek z płaszczem wodnym i cały dól z podłogówką. Bojler jest w łazience na dole, ale przeniosę go prawdopodobnie do garażu. Łazienki mam jeszcze w proszku. Sam wszystko robię więc potrzeba trochę czasu.

No i oczywiście kasiory. :-?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności - naprawdę wszystko robisz sam? Budownictwo i ogólnie technika akurat nie jest najmocniejszą stroną mojego męża :lol:. Pocieszam się tylko, że nie każdy musi znać się na wszystkim :wink:.

Rusek, czy zostawiłeś wejście z kuchni na hol ?, nie zauważyłam na filmie.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
... przestrzegam wszystkich przed

 

ekipą z Lubawy Pana Jerzy Lodowski .

 

Ekipa porzuciła budowę. Widocznie stwierdzili że nie podołają budowie , przeciągali z kontaktem. Inne ekipa by lała już 2 strop .Stosują partzanckie metody wobec inwestora. Aby odzyskać projekt musiałem wezwać policję . A i tak wiadomo że nie zabierze im siłą więc mogli spisać notatkę tylko. Aby odzyskać projekt trzeba będzie iść do sądu.....poprostu PRL . Uważajcie , sprawdzajcie ekipy i zabezpieczajcie się umowami. Jestem na etapie szukania nowej ekipy.

 

Witam

 

 

Chciałbym ustosunkować się do pomówień Inwestora( Andrzeja A. z Olsztyna ) w stosunku do mojej osoby jak i firmy.

Żeby wyciągać negatywne opinie należy wysłuchać drugą stronę.

Nigdy nie opuściłem budowy bez powodu. Inwestor i Kierownik budowy mają obowiązek przystąpić do odbioru i sporządzania protokołu robót zanikowych oraz zmian jakie wprowadzili – do czego nie przystąpiono . Jak również Inwestor dokonywał zmian na budynku bez poprawek w projekcie .

 

Mimo wysłanych do Inwestora trzech pism z żądaniem i prośbą o dokonanie poprawek w projekcie i do odbioru prac zanikowych oraz podjęcie konkretnej decyzji co do zmiany wysokości piwnic i izolacji fundamentów. Prowadzenie prac bez aktualizacji planów zmusiło mnie do rozwiązania umowy z uprzednim powiadomieniem pisemnym Inwestora.

 

Za wykonane prace Inwestor nie wypłacił ani złotówki (sprawa w Sądzie z mojego powództwa ) jak twierdzi w pomówieniach ,że biorę zaliczki i klops .

Niech Pan Inwestor pokaże pokwitowanie ,że jakiekolwiek pieniądze otrzymałem .

Był pewien ,że może mną manipulować . Nie spodziewał się ,że rozwiążę umowę z winy Inwestora.

 

Swoją desperację i rozżalenie wylał na forum a takie wypowiedzi na forum bez podstawy tez kosztują .

 

W ciągu 17 lat działalności nigdy nie miałem takiej negatywnej opinie.

Łatwo jest wejść na forum i wylać swoje żale niż rozwiązać daną sytuacje jak dorosły .

Ja również mogłem wejść na takie forum opisać tą sytuacje z mojego punktu widzenia i przestrzec wszystkie ekipy budowlane przed tym Inwestorem ale jako osoba dorosła z doświadczeniem budowlanym nie bawię się w takie rzeczy.

 

Wykonawca Jerzy Lodowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... napiszę krótko w odpowiedzi na posty P.Lodowskiego . Gość czerpie korzyści z oszustwa i naciągania inwestorów , robili tydzień na budowie po czym zeszli bez powodu i za tydzień już miałem im zapłacić ponad 20 tyś zł . P.Lodowski po wezwaniu policji nie chciał i tak oddać mej własności czyli projektu , groził mi na budowie o czym powiadomiłem policje , bo nie czasy aby szantażować i straszyć.

Więcej nie piszę bo nie ma sensu. Jeżeli ktoś chce naprawdę posłuchać jeszcze innych rzeczy od innych ludzi służę pomocą , szkoda że tak późno dowiedziałem się w jaki sposób ta ekipa traktuje uczciwych ludzi.

 

.... zanim się zdecydujesz na jakąś ekipę która miałaby ci wybudować dom marzeń , poczytaj o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...