Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa olsztyńska


irebur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • tomek1950

    1910

  • katja

    1890

  • aneska

    1258

  • Jerzysio

    640

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miło zajrzeć w stare progi :D

Pozdrawiam w oczekiwaniu na wiosnę 8)

 

...bardzo miło 8)

pozdrawiam wszystkich

 

Agnieszka :D

 

... w oczekiwaniu na tę wiosnę chyba sobie poczytam nasze stare posty, bo już ponad 5 lat wspólnie ją wypatrywaliśmy i zaklinaliśmy.

 

Sebxyz, witaj! Stawiguda to ulubiona gmina naszej grupy :lol:

Sporo osób budujących w Stawigudzie się tu przewinęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafia mi sie okazja kupienia mieszkania 40m2 w starym budownictwie w Olsztynie z tak zwaną bonifikatą 80%. Czy ktos moze wie lub słyszał ile moze na Zatorzu kosztować m2 mieszkania. Na rzeczoznawce musze czekac minimum 3 miesiące. Chciałbym szacunkowo sobie juz policzyć - zgóry dziekuje - mazowszanin

 

Witam.

Nie wiem, dlaczego masz czekać 3 miesiące na Rzeczoznawcę. Obracam się w tym gronie zawodowym i wygląda to tak, że umawiacie się odnośnie ceny za operat szacunkowy i najdalej za tydzień masz operat. Sprawa wygląda inaczej, jeżeli obecny właściciel chce swojego Rzeczoznawcę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Miło zajrzeć w stare progi :D

Pozdrawiam w oczekiwaniu na wiosnę 8)

 

...bardzo miło 8)

pozdrawiam wszystkich

 

Agnieszka :D

 

... w oczekiwaniu na tę wiosnę chyba sobie poczytam nasze stare posty, bo już ponad 5 lat wspólnie ją wypatrywaliśmy i zaklinaliśmy.

 

(...)

Witaj Kasiu,

ależ ten czas szybko leci... juz pięć lat???

...Komtura mi tu brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam! Pozdrawiam Grupę Olsztyńską. Powoli zmierzamy z mężem do budowy własnego domu w okolicach Olsztyna. Papierologia załatwiona - jesteśmy na etapie poszukiwania ekipy, która doprowadzi nasze lokum do SSZ. Jeśli ktoś z Was ma zaufaną ekipę, to chętnie skorzystamy z podpowiedzi :) A może ktoś buduje lub budował w okolicy dom wg projektu "Dom w cyniach 2 - http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-cyniach-2/m471db0fc62d97 " ? Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

sprawdzam czy są tu jacyś inwestorzy startujący z gruntu w okolicach Olsztyna.

Ja właśnie ruszyłam - podkłady betonowe wylane. Bałagan na działce że hoho.

jestem na etapie poszukiwania dachówki (reszta już zakupiona).Miejscowi sprzedawcy już objechani - może ktoś ma pomysły lub aktualnie kupuje i może służyć radą w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów. Remontujemy stary poniemiecki dom. Ma byc' pięknie,...jak dożyjemy efektów remontu. Jak, na razie , dużo niegatywnych doświadczeń...Czy jest ktoś z Braniewskiego? Może by tak stworzyć " białą listę" fachowców. Ja, niestety, mam kandydatow tylko na "czarną" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...