Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nam tez chodzil po glowie pomysl wziecia mlodego absolwenta czy wrecz studenta, ale przeciez on musi miec uprawnienia? Poza tym, czy taka osoba bez praktyki nie popelni bledow? Wiadomo, czlowiek sie na nich uczy, ale chyba nie chcialabym, zeby uczyli sie na moim domu na cale zycie :)

 

Nie wykluczam jednak tego, z checia nawiaze kontakt z takimi mlodymi pracowniami czy archietkami, tylko potrzebuje namiarow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Pepeg z Gumy
A o Politechnice Wroclawskiej mam jak najlepsze zdanie, zresza pracuje tam moj Tato. :) A Wroclaw to nie prowincja, stamtad pochodzimy i po 8 latach w Warszawie chcemy wrocic do domu :D

 

Studenta nie polecam. To najgorszy z możliwych pomysłów :D .

Sam tez szukam takiej niedrogiej , podwrocławskiej pracowni, nawet jedną mam na oku a i poznałem już ew. projektanta :D

Pozdrawiam - fan Wrocławia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...

Mam działkę w okolicy Bielska-Białej, na której zamierzam zbudowac dom.

Szukam architekta w pobliżu.

Działka ma wjazd od południa, dlatego raczej myślę o projekcie indywidualnym.

Ile to może kosztowac w tym rejonie?

Jeśli uda mi się znależc projekt gotowy to adaptacja z pewnością będzie potrzebna.

 

Liczę, że pomożecie mi znależc dobrego fachowca od projektowania, który nie zrujnuje mojej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W branży budowlanej jest gorąco. Każdy projektant nie może odgonić się od klientów. Ceny usług projektowych tak wywindowano w górę , że przy projekcie indywidualnym pójdziesz z torbami.

Tu masz mnóstwo projektów na działkę z wjazdem od południa:

http://www.studioatrium.pl/atrium.php?p=l&cid=85

 

To jest firma z Bielska.

 

Jak się jednak upierasz przy indywidualnym to proszę;

USŁUGI PROJEKTOWE

Bujaków

tel.:(033) 810 80 22

 

lub

 

PRACOWNIA PROJEKTOWA

ul. Kęcka 55

Pisarzowice

tel.:(033) 845 75 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam,

Przymierzam się do budowy domu. Po przejrzeniu tysięcy gotowców stwierdziłem, że jest to szukanie igły w stogu siania. Dojrzałem do tego aby wydać pieniądze na projekt indywidualny prowadzony przez dobrego architekta od A do Z. Niestety nie jest łatwo znaleźć dobrego architekta. Dlatego proszę szanownych Forumowiczów o podpowiedzi/namiary na sprawdzonych architektów, z którymi mieliście okazję współpracować, współpracujecie obecnie lub ktoś z Waszych znajomych Wam polecał.

 

Wielkie Dzięki,

dorsay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim,

zamierzam przeniesc drewniana chalupe na moja dzialke niedaleko Sokolowa Podlaskiego. Szukam dobrego architekta, ktory:

 

a) jest dobry i sprawdzony, kontaktowy itp.

b) bedzie umial przygotowac projekt zagospodarowania dzialki (nie bedzie to bardzo latwe, bo dzialka jest niezbyt ustawna :-)

c) bedzie umial przygotowac projekt domu, ktory bede przenosil (do pozwolenia na budowe itp)

 

Doswiadczenie z domami drewnianymi (z bala, kostrukcja weglowa) i mozliwosc dogadywania sie telefonicznie/mejlowo mile widziane :-). Bardzo mi zalezy na kims sprawdzonym...

 

Bede bardzo wdzieczny za wszelkie kontakty/wskazowki...

Pozdrawiam serdecznie

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...