Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
Czy ktoś zbudował/buduje wg. projektu indywidualnego i może polecić dobrego architekta? Dlaczego zdecydowaliście się na projekt indywidualny? My szukaliśmy gotowego, ale po obejrzeniu kilkuset uznaliśmy, że jednak będziemy szukać architekta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

1. Weż książkę telefoniczną z Wrocławia i okolic

2. Znajdź w niej hasła na literę A

3. Znajdź "Architekci"

4. dzwoń po kolei - pytaj o cenę itp

5*. Wybierz jednego, zlec mu adaptację

 

*Kryteria wyboru moga byc rózne... od miłego głosu i gładkich dłoni, po cenę i dołączane do adaptacji gratisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Czy ktoś zna tę firmę http://www.mgprojekt.com.pl

Budował ktoś z ich projektu ?

Rozważam zrobienie u nich projektu swojego domu.

Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i opinie o tej firmie.

 

A moze ktoś robił projekt indywidualny i mógłby mi polecić swojego architekta /szukam kogos kto zrobi to w cenie do 12 tys zł/ ? Okazuje się ze znaleźć dobrego fachowca wcale nie jest łatwo, większość sypie kosmiczne ceny - 20, 25 tys zł za projekt :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłam, ze na poprzedniej stronie jest wątek o MG, wcześniej szukałam przez wyszukiwarkę, dlaczego ona tego nie pokazuje ?

Skoro firma tu znana to tym bardziej liczę na Wasze podpowiedzi :wink:

 

Ha ! mój start na forum idealnie pasuje do podpisu po nickiem w profilu :)

no ale przecież szukałam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

z doswiadczenia wiem ze wyszukiwarka nieco szwankuje czasem

albo moze kliknełas zeby szukala w konkretnym dziale (a akurat nie byly to projekty) czasemi tez wyzuca tyle tysiecy "znalezionych" rzeczy ze faktycznie trudno sie polapac :-?

To na temat debiutu na forum :wink:

na temat MG projekt - niestey sie nie umiem wypowiedziec

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka dziękuję bardzo za sugestie ale kurcze no, wogóle nie działa chyba ta wyszukiwarka, klikałam na wszystkie sposoby, teraz szukam info kto robił projekt indywidualnie i tez nic nie mogę znaleźć :(

 

Zmienię tytul posta moze ktos się zlituje i coś mi podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna tę firmę http://www.mgprojekt.com.pl

Budował ktoś z ich projektu ?

Rozważam zrobienie u nich projektu swojego domu.

Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i opinie o tej firmie.

 

A moze ktoś robił projekt indywidualny i mógłby mi polecić swojego architekta /szukam kogos kto zrobi to w cenie do 12 tys zł/ ? Okazuje się ze znaleźć dobrego fachowca wcale nie jest łatwo, większość sypie kosmiczne ceny - 20, 25 tys zł za projekt :evil:

 

Witam

Ja robie projekt indywidualnie. Cena rynkowa tzn 2-3tys zloty zobaczymy jeszcze ile policzy sobie konstruktor. Faktem jest ze to co mowi Ci owi ludzie to sa ceny an odstrzaszenia abys nie zlecilm im tego!

 

Nawet AREX http://www.arex.net .pl takich kosmicznych cen nie podaje!! unich temat zamyka sie w cenie okolo 9-12tys zl.

 

pzodr. i powodzenia

 

Moj dom naszczescie projektuje kolega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja robie projekt indywidualnie. Cena rynkowa tzn 2-3tys zloty zobaczymy jeszcze ile policzy sobie konstruktor. Faktem jest ze to co mowi Ci owi ludzie to sa ceny an odstrzaszenia abys nie zlecilm im tego!

 

Nawet AREX http://www.arex.net .pl takich kosmicznych cen nie podaje!! unich temat zamyka sie w cenie okolo 9-12tys zl.

 

hmm, ciekawe spostrzeżenie (kolegi po fachu???)

Ci "owi ludzie" podają cenę również rynkową - widocznie są na tyle dobrzy, że dostają takie zlecenia. Ja również cen nie daję do odstraszania a nie są to kwoty rzedu 3tys. złotych.

Ciekawie brzmi również zdanie "zobaczymy jeszcze ile policzy konstruktor" :):):).

Firma Arex z tego co widzę robi głównie projekty katalogowe. Ciężko porównywać ceny w takich pracowniach z projektami rzeczywiście indywidualnymi.

 

Dove, z pewnością znajdziesz pracownię, która zrobi Ci projekt w cenie 12tys. Spróbuj poszukać za pomoca tej wyszukiwarki w swojej okolicy.

http://www.architekci.pl/szukaj/baza.php

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...