Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja już wybrałem projekt swojego domu. Z tymi, którzy są obecnie na etapie poszukiwania projektu domu dla siebie, z chęcią się podzielę adresami stron www około 50 moim zdaniem najlepszych pracowni mających swoje strony w internecie. Na przeglądaniu tych stron spędziłem 3 miesiące...

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nula

Skąd ja to znam? Rzeczywiście wybrany przez siebie projekt adaptowałem u tego samego architekta, który go stworzył i to tak fundamentalnie, że praktycznie powstał nowy projekt domu. Wszystko to kosztowało mnie 4000 zł. Architekta, pomimo że z projektu domu jestem obecnie bardzo zadowolony nie mogę Ci polecić, bo przeszedłem z nim koszmar. Miał swoją własną wizję i musiałem z nim bardzo walczyć aby zrealizować moje własne marzenia. Ufff!

Te adresy, które ściągnąłem z internetu mają w założeniu tylko pomóc w wyborze (zleceniu opracowania projektu indywidualnego) tym, którzy są obecnie dopiero w "fazie początkowej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grzegorz63!

Zaskoczyłeś mnie tą ilością biur projektowych,bo mam adresy ok.40 polskich i trochę zagranicznych http://www.projekty.domow.pl/

Tą stronę znalazłem gdzieś na forum.

 

Proszę Cię prześlij te brakujące. Swoja drogą mam już wstręt do oglądania projektów ale kto wie, może znajdzie się jeszcze lepszy projekt od dotychczas wybranego. Klamka jeszcze nie zapadła.

Pozdrowienia RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grzegorz63!

Zaskoczyłeś mnie tą ilością biur projektowych,bo mam adresy ok.40 polskich i trochę zagranicznych http://www.projekty.domow.pl/

Tą stronę znalazłem gdzieś na forum.

 

Proszę Cię prześlij te brakujące. Swoja drogą mam już wstręt do oglądania projektów ale kto wie, może znajdzie się jeszcze lepszy projekt od dotychczas wybranego. Klamka jeszcze nie zapadła.

Pozdrowienia RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oryginalny projekt to taki który od samego początku jest wykonywany przy współpracy z biurem architektonicznym lub indywidualnym architektem.

Proponuję zajrzeć na stronę http://www.emjot.cad.pl i ew. skonsultować się drogą mailową lub telefoniczną.

 

Jest to architekt który do tej pory współpracował (i współpracuje) z pracowniami architektonicznymi warszawskimi i łodzkimi. Oprócz projektów budynków również projekty wyposażenia wnętrz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

aleksandryta

 

podniosałm dach na 25 st

zrezygnowalam z jedenj łazienki ( jest nas ciagle w domu szt 2 )

poddasze mam nieuzytkowe bo nie potzrbuje takiego ,bede tylko miała tam graciarnie :)

a tak cała reszta jest ok

a i zmienialm wymiary okien, wiekszosc 150x150 jedno 150x180 ...wiecej jest swiatła w domu..

 

Domek wyglada ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...