Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaki prezent urodzinowy dla budującego męża?


jolka009

Recommended Posts

No właśnie - mężuś buduje mi dom i bardzo go to kręci. Pomyślałam że może jakiś prezent z tym związany?

Panowie proszę wypowiedzcie się co by Was ucieszyło?

 

mój mąż podpowiada :lol: wiertarka (bosz :oops: albo makita :o )

(ale nie sądzę,żeby ścieszył go taki prezent na urodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym watku na forum wyczytalam, ze panowie baaaardzo cieszyli sie z super siekiery do drewna firmy Fiskars :) . Wydatek ok 150-180 zl, w zaleznosci od wielkosci, choc wieksza podobno lepsza). Podobno jest fantastyczna, tylko trzeba uwazac, bo bardzo ostra. Jesli mezu w przyszlosci bedzie musial rabac drewno w wiekszych ilosciach to napewno sie ucieszy z takiego przydasia. Moze to malo romantyczne, ale mimo wszystko chyba pomysl ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - mężuś buduje mi dom i bardzo go to kręci. Pomyślałam że może jakiś prezent z tym związany?

Panowie proszę wypowiedzcie się co by Was ucieszyło?

 

W wątku pytasz?

Panowie proszę wypowiedzcie się co by Was ucieszyło?

 

Kup mu ,maszyny do trawy,siekiery ,wiertarki,pasy na brzuszek coby wszystko było pod reka.Tylko nie zapomnij o czymś nie "narzedziowym"Zrób tak jak u "czterdziestolatka", obraz przodka,z tą jednak różnicą ,że zamiast w/w będzie on w jakimś zawalistym momencie na tle lub w trakcie prac związanych z budową.Ładna rama i niech sie chwali znajomym .

 

podro :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! niezły pomysł z tym zdjęciem :-)

 

A wogóle to ja pytam PANÓW o pomysły, a to w większości tylko PANIE są skłonne do pomocy.

A przecież my się tylko możemy domyślać co by was ucieszyło, no pomóżcie trochę panowie...

 

Jak sama zauważyłaś, panie doradzą tylko sprzet coby kochanemu nie nudziło na budowie.Ale poczekaj zaraz panowie sie wypowiedza.Jeżeli już to powiem ,że chcialbym dostać od mojej "dżonu"coś takiego jak np."Lodówka garażowa". :D :D :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dziewczyny, widać, że znacie swoich facetów :D

Wiertarka, kosiarka, pas na narzędzie (nie na mięsień piwny), lodówka do garażu (byle pojemna), :wink: poziomica laserowa (koniecznie ze statywem który pasuje do aparatu fotograficznego) znacie swoich chłopaków. :D

Sex oczywiście jako dodatek do ww prezentów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years później...

Mężowi nigdy nie kupiłabym piły, poziomicy czy wiertarki. To jakby mi facet kupił garnek i blender :/

Wolimy wspólnie gdzies wyjść, coś fajnego zrobić, zobaczyć, niż takie prezenty sobie wręczać. Czasem do szczęścia wystarczą 2 bilety do kina.

 

Na urodziny dostałam: [sPAM]. Bardziej podobało mi się niż robot kuchenny :D:D

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Oj nie wiem czy kupno piły oraz innego podobnego dodatku będzie dobrą opcja na prezent. Moim zdainem facet sam powinien sobie cos takiego kupić. Będzie sam wiedział co będzie dla niego najlepsze.....

 

proponowałabym:

dobrą książkę

jakiś fajny ciuszek

ewentualnie zegarek ( jeśli macie większe fundusze możecie pokusić się albo o Atlantica albo o Certinę).

SPAM]

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...