Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 7 months później...

Witajcie,

Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000

miska-wc-wiszaca-gap-roca-a346477000.jpg

oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)

i-roca-dama-senso-compacto-square-65x47-5-cm-edelweiss-a32751a910.jpg.

 

Czy ma ktos takie rozwiązanie?

Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dzoanna - i co kupiłaś ?

 

Witajcie,

Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000

[ATTACH=CONFIG]191808[/ATTACH]

oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)

[ATTACH=CONFIG]191809[/ATTACH].

 

Czy ma ktos takie rozwiązanie?

Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeslij mi proszę dokładne wymiary łazienki to Ci machnę projekt. I zaproponuję parę rozwiązań.

pozdrawiam

 

Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.

 

wysłałam Ci info na PRIV :)

 

Nie właśnie nie kupiłam. Jeszcze jestem przed podjęciem decyzji. Potrzebuje zgrany duet WC+ umywalka, aby to miało ręcę i nogi, żeby najlepiej jednej firmy. Ten WC jest przyjemny i przyjemnie kosztuje i chciałam do niego dopasować jeszcze umywalkę ta wydawała mi się znośna tylko nigdzie nie widziałam jej na żywo.
Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zastanawiam się nad zakupem miski wiszącej Gap Roca A346477000

[ATTACH=CONFIG]191808[/ATTACH]

oraz umywalki ROCA DAMA SENSO COMPACTO UMYWALKA 65X47 CM EDELWEISS (A32751A910)

[ATTACH=CONFIG]191809[/ATTACH].

 

Czy ma ktos takie rozwiązanie?

Jeśli nie to czy uważacie że bedzie pasować takie połączenie,a moze doradzace do tego WC inna umywalke??

 

Rozwiązanie jest jak najbardziej poprawne, ale ponieważ umywalka nie jest przez producenta dedykowana jako seria z miską podwieszaną przy zakupie sprawdż czy odcienie bieli są zgodne. One oczywiście nigdy nie będą zgodne w 100% ale sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???

 

Mam miskę podwieszaną Roca GAP - jestem bardzo zadowolona. Nie odczuwamy z mężem żadnego dyskomfortu związanego z jej użytkowaniem.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

U dewelopera będę miał do wyboru w wykończeniu pod klucz 2 warianty łazienki.

 

1) Roca seria zoom, albo

2) Ideal Standard (tu jeszcze nic więcej nie wiem.)

 

Domyślam się że Roca zoom to pewnie seria dosyć basic`owa nie mniej jednak za wszelkie wskazówki za lub odradzające i wybór tego 2go wariantu będę wdzięczny. Póki co o innych seriach całkiem pozytywnie się wyrażacie. A o ideal standard prawie nic na forum nie ma a wyszukiwarka jest beznadziejna !!

 

Jak szukam to mi pokazuje, że ideal standard był poruszany w wątku łazienki gdzie jest 900 stron postów ... i dokop się teraz... (nie ma opcji pokazywania postami ? albo nie mogę takiej znaleźć)

 

Dziękuję wam bardzo za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, mam pytanie do uzytkowników WC Roca Gap - czy sa one wygodne w użytkowaniu? Mam takową zamówioną, ale usłyszłam opinie, że takie "kanciaste" WC są niewygodne do siedzenia. A WC które widziałam na żywo miały napisane wielkimi lietarami "nie siadać". Potrzebuję jeszcze 2 szt. WC, podobają mi się kanciaste i pasują do moich łazienek, więc jak to jest z tą wygodą???

 

Hehe ja mam u siebie w domu Roca Gap i muszę powiedzieć, że siedzi się na nich bardzo wygodnie. Nie ma z nimi żadnego problemu w tej kwestii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Widzę, że temat był ostatnio poruszany a ja właściwie w tej samej sprawie co poprzednicy.

 

Do WC podwieszanego Roca GAP poszukuję prostokątnej, kanciastej umywalki nablatowej. Jedyne co z Roci mi podchodzi to Dama Senso Compacto i Square, choć ona nie jest zupełnie prostokątna.

Czy znacie jakieś dobre połączenie do WC GAP ? Ładne umywalki (i przy tym bardzo tanie) tą z Linea Blue. Czy ktoś wie, jak wyglądają odcienie bieli obu producentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cenę i w dodatku prostokątą, to nic nie przebije umywalki tween (czy tweens) z Koła.

Co do odcienia bieli to nie potrafię powiedzieć. Jednak podpowiem, że jeśli w łazience nie masz okna i zawsze musisz zapalić światło, to najczęściej nie widać różnicy. Do tego dochodzi deska WC, która zazwyczaj sama z siebie mimo iż tego samego producenta ma inny odcień niż sama miska WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam, czy to prawda że Roca GAP miska WC ma taki system spłukiwania wody że niestety trzeba często czyścić to WC, w sensie niedopłukuje po skorzystaniu z WC.? Cena bardzo OK ale czy warto ? :)

Te trza tłusto jeść to będzie OK :-) a tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby buył jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Te trza tłusto jeść to będzie OK :-) a tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby buył jakiś problem.

 

Potwierdzam, u mnie taki problem nie występuje. Mam misę Gap w zestawie podtynkowym i nie narzekam na sprawność żadnego z elementów. Wcześniej obawiałam się, że takie rozwiązanie może być problematyczne, ale solidność marki i długość gwarancji na stelaż mnie przekonała. A czyści się normalnie (albo łatwiej, jeśli dokupisz powłokę Maxi Clean).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...