Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

Jeśli jest porowate pod kołnierzem to trzeba bedzie częściej przeczyścić , a wydaje mi się że firma roca jest chyba dość dobra wiec to szkliwienie powinno być porządne !!! Poza tym jutro odbieram kibelek bo jednak się zdecydowałem więc sam sie przekonam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie też w mniejszej łazience jest Roca Hall z deską samoopadającą. Użytkuję ok. 7 miesięcy - jest super. W drugiej łazience mam też mam miskę Roca z taką deską i odczucia są podobne.

Deski samoopadające wyeliminowały konieczność zwracania dzieciom (małym :-) )uwagi - na delikatne opuszczanie, bez trzaskania :-). Świetne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

jestem posiadaczka umywalki nablatowej Roca hall top 52x44 i mam problem z syfonem i korkiem. Jaki syfon powinien być do takiej umywalki bezprzelewowej? W jednym sklepie powiedziano mi, że nie moze byc to korek, który bedzie mozna zamknąc a w drugim, że nie ma problemu można taki korek zamykać tylko bateria wtedy jest bez tzw ciagadełka. Proszę o pomoc osoby, które maja taką umywalkę jak to mają u siebie rozwiazane.

 

Z góry serdecznie dziekuję za informację ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta umywalka jest z otworem na baterię stojącą czy bez? Bo są dwie umywalki Hall Top 52cm. My mamy z otworem na baterię. Do umywalki kupiliśmy baterię z korkiem automatycznym i cięgnem + półsyfon ozdobny. Trzeba tylko uważać żeby nie przelać wody bo nie ma przelewu - może dlatego sprzedawca powiedział że nie można stosować baterii z korkiem bo innych przeciwskazań nie widzę. :roll: A jeśli bateria jest bez korka automatycznego to można kupić syfon i korek klik-klak, albo syfon z sitkiem ale chyba lepiej wygląda z korkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam niestety łyzke dziegciu do tej beczki miodu ;-)

 

jakosc ceramiki jest dobra, to prawda, tyle ze nie na tyle zeby byla warta ceny,

design jest dyskusyjny, wg mnie dama senso jest mdła, ale to tylko moj gust,

do tego wyswiechtana niemilosiernie, zwlaszcza przez pseudodekoratorow wnetrz, ktorzy czy pasuje czy nie, starajac sie byc na czasie, wmontowuja nieszczesna damę w kazde wnetrza ....

wiec jesli chcesz sie w cudzej lazience czuc jak w swojej, kup sobie dame senso ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam niestety łyzke dziegciu do tej beczki miodu ;-)

 

jakosc ceramiki jest dobra, to prawda, tyle ze nie na tyle zeby byla warta ceny,

design jest dyskusyjny, wg mnie dama senso jest mdła, ale to tylko moj gust,

do tego wyswiechtana niemilosiernie, zwlaszcza przez pseudodekoratorow wnetrz, ktorzy czy pasuje czy nie, starajac sie byc na czasie, wmontowuja nieszczesna damę w kazde wnetrza ....

wiec jesli chcesz sie w cudzej lazience czuc jak w swojej, kup sobie dame senso ....

 

sądzisz, że jakość jest niewspółmierna do ceny ? To Twoja opinia czy fakt poparty czymś ?

o gustach nie dyskutuję

współczuję Ci, że musisz bywać w miejscach, gdzie wszędzie wisi jeden typ kibla. :)

PS. Każdego dnia, zaglądam w oko co rusz do innego klopa (fizjologia jest niezbywalną cechą życia) taka praca, wciąż w innym miejscu, ale jakoś nie mam problemu, że czuję się gdzieś jak w domu. Ale może mam po prostu więcej szczęścia ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ceramika Roca ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Od 8 lat mamy ich produkty w łazience i wyglądają jak nowe. Nie ma problemów z czyszczeniem i użytkowaniem. Ceramika tego prodycenta ma jeszcze jedna zaletaę, jest śnieżnobiała!!! Koło ma kolor ecrie i powodzenia życzę z czyszczeniem ich ceramiki po kilku latach użytkowania. Nie zgadzam się również, że w każym WC jest dama senso. Urządziliśmy 3 łazienki u siebie i w żadnej nie ma tego produktu. Zdecydowaliśmy się na 2 Hall'e i 1 Element.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...