Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam w obecnym domu już ponad 8 lat założoną ceramikę Roca miskę podwieszaną typu Giralda i umywalkę z serii Java i nie zauważyłam róznicy od czasu zamontowania i muszę przyznać że sprawuje się bardzo dobrze a specjalnie droga nie była więc można szczerze przyznać że jest dobrej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wc Dama Senso i umywalkę nablatową Hall - wg mnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny, używam coprawda dopiero kilka miesiecy ale bez zastrzeżeń.

 

aha umywalka nablatowa Hall ma dość płaskie dno, woda spływa do środka ale jednak relatywnie sporo wody zostaje na tym dnie - więc jeśli nie lubisz takiego efektu i ciągłe wycieranie będzie dla Ciebie kłopotliwe, to przemyśl zakup.

 

oczywiście w umywalce z wklęsłym dnem też nigdy nie spływa 100% wody, ale już wiem że teraz nie kupiłbym tej którą mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kanton,

mam pytanko odnośnie dostępności umywalki blatowej Roca Diverta 55x42,5 z otworem pod baterię umywalkową... dostępna na bieżąco czy to raczej towar na specjalne zamówienie? (mam wrażenie, że kiedyś była dostępna, potem wycofano, a teraz niby nowość...) jak to wkońcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, w sprawie deski wolnoopadajacej Dama Senso. No coz zona sie uparla i jest. Niestety przy opadaniu pierwsza deska ta z otworem spada delikatnie i jest ok natomiast druga rozpedza sie i klapie. Reklamowalem, ponoc wymieniono zawiasy (pisze ponoc bo wcale tego nie jestem pewny) i deska klapie dalej. Ogladalem produkty innej firmy i raczej takiego stukania nie zauwazylem.

 

Przy tej Damie Seno musi tak byc czy walczyc dalej z reklamacja?

 

Pozdrawiam

 

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Roca Hall wisi na gebericie duofix - szerokosc stelaza 50 cm

 

http://catalog.geberit.com/File_Container/Graphics/JPG/00135047.JPG

 

Na Kolo Ego jednak tez potrzebowalismy waskiego stelaza i wybralismy geberit kombifix - do montazu

na masywnej scianie i obmurowania

 

http://catalog.geberit.com/File_Container/Graphics/JPG/00146021.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Mam pytanie na temat umywalii ROCA DIVERTA 75.

 

Czy można ją zamontować do ściany ? czy jest to umywalka która musi koniecznie leżeć na blacie ?

 

Kupiłem ją już dawno i pewnie niedługo będę ją musiał zamontować, nie mam jednak jeszcze pod nią żadnej szafki, komody, blatu.

Czy te poszukiwania mogę odłożyć to na później i zamontować ją do ściany ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sprawie deski wolnoopadajacej Dama Senso. No coz zona sie uparla i jest. Niestety przy opadaniu pierwsza deska ta z otworem spada delikatnie i jest ok natomiast druga rozpedza sie i klapie. Reklamowalem, ponoc wymieniono zawiasy (pisze ponoc bo wcale tego nie jestem pewny) i deska klapie dalej. Ogladalem produkty innej firmy i raczej takiego stukania nie zauwazylem.

 

Przy tej Damie Seno musi tak byc czy walczyc dalej z reklamacja?

 

Pozdrawiam

 

Karol N.

 

Kanton przepraszam ale pytanie dalej aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...