Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

kaszak prrrrrrr nie tak szybko.

poproś rokę o RYSUNEK ROZŁOŻENIOWY twojej baterii, na tym rysunku będziesz miał baterie w stanie rozłożenia z numerami referencyjnymi poszczególnych części, nie wierz nikomu kto ci powie że te pasują a tamtenie nie. facet z działu technicznego powinien ci wyslać skan albo fax z takim rysunkiem i dopiero z rysunkiem w łapce rób zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kanton ja też mam pytanie o deskę wolnoopadającą do Damy Senso. wydaje mi się że chyba coś nie tak z nią bo do połowy opada sobie wolno a potem przyspiesza i robi klap (z odgłosem). U znajomych widziałam ten sam model i tam opada cały czas powoli i bez puknięcia na końcu. Czy to wina może złego zamontowania czy jakaś wada deski? Zastanawiam się czy ją reklamować czy może coś się tam reguluje. Mam też taką deskę z Duravita i tam opada fajnie powoli ale delikatnie i nie stuka na końcu.

reklamcja - nic się nie reguluje. mogą nie uznać zasłaniając sie wadą mechaniczną spowodowaną przez uzytkownika. Sposób postepowania - im większa buzia tym większy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanton, a czy możesz mi coś doradzić na taki problem: mam wc Hall z deską wolnoopadającą od kompletu. Ostatnio małżon montował w łazience lampę, upadła mu śrubka (długości może 1 cm) i odbiła kawałek powłoki na klapie. Z dziurki wyziera czarne wnętrze klapy. :cry: Czym to naprawić??? I czemu to takie wrażliwe? śrubka nieduża jest, z bardzo wysoka nie spadła. Czy ta klapa tak od byle czego będzie się rysować i uszkadzać? Trochę to za drogie na wymianę co pół roku... :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulkovnica - niestety coś za coś deski roca są fajne bo jak siadasz to jest przyjemniej niż na plastikowej. To co wystaje to rodzaj przetworzonego drewna, poza tym tylko takie deski bedą podobne kolorystycznie do ceramiki. proponuję spróbować reklamację ale nie mów że ty rozwaliłaś ( nie ma cześci zamiennych pt. połowa deski) tak wiec albo rekalamacja - wada fabryczna bo czasami sie zdaza odprysk (reklamacja bezposrednio do fabryki z tytułu gwarancjii a nie niezgodnosci z umową) Mysle ze jezeli bedziesz nieprzyjemna i dosyc wytrwała osiągniesz sukces - oczywiscie bez gwarancjii. Jezeli ci sie nie uda to w malarskim kup emalie zaprawkową do wanien (3-4 pln) i pomaluj - ale tylko kropeczke zrób nie maluj wiekszej powierzchni. efekt bedzie taki że czarnego nie bedzie widać a jak sie nie będziesz za bardzo przygladać to ujdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... właśnie wczoraj potraktowałam to farbką nanoszoną końcówką gwoździa jako zakraplaczem, ale nie widziałam jeszcze efektu po wyschnięciu. zdaje się, że będę musiała selektywnie oślepnąć, bo kibelek kupowałam bodajże w listopadzie i nie sądzę, by ktoś uwierzył, że tyle co to zostało wypakowane (choć to prawda). szlag by trafił... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej spłukuje Victoria to mogę powiedzieć.

...

jak zawsze przypominam - kibel jest z gliny i musi być krzywy - trza patrzeć co sie kupuje zamiast później się wypłakiwac na forum - to oczywiscie uwaga nie do ciebie tylko ogólnie.

 

Aż z ciekawości pogrzebałam w internecie, ile to cacko może kosztować. I jestem w szoku! Mniej niż 300zł!

Po doświadczeniach z moją Pandą z Koła jestem skłonna zainwestować w Victorię. Tylko jak cena ma się do jakości? Czy nie zacznie mi po roku odpryskiwać glazura, albo czy nie jest porowata alb nierówna i potem będzie ciężko umyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej spłukuje Victoria to mogę powiedzieć.

...

jak zawsze przypominam - kibel jest z gliny i musi być krzywy - trza patrzeć co sie kupuje zamiast później się wypłakiwac na forum - to oczywiscie uwaga nie do ciebie tylko ogólnie.

 

Aż z ciekawości pogrzebałam w internecie, ile to cacko może kosztować. I jestem w szoku! Mniej niż 300zł!

Po doświadczeniach z moją Pandą z Koła jestem skłonna zainwestować w Victorię. Tylko jak cena ma się do jakości? Czy nie zacznie mi po roku odpryskiwać glazura, albo czy nie jest porowata alb nierówna i potem będzie ciężko umyć?

No właśnie? Z czego wynika że jest taka tania?

Ja mam teraz jakiś tani Cersanit i nie mogę używać mocno niebieskich tabletek bo się robią nie do usunięcia zacieki :roll: Tzn teraz i tak używam, bo po 3 latach się zrobiły żółte, to już wolę te niebieskie ;)

No i wydaje mi się że to jest kwestia kiepskiego materiału, więc jaki jest ten materiał w taniej Victorii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam małą umywalkę Giralda 43x34 (mała łazienka) i do niej chciałam półpostument też Giralda ale w sklepie dano mi półpostument Dama twierdząc, że ona może być łączona zarówno z umywalką Giralda jak i Dama Senso. Osobiście wydaje mi się, że do mojej umywalki powinien być też półpostument Giralda. Proszę mi wyjaśnić, jak jest z tymi półpostumentami? :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanton ja też mam pytanie o deskę wolnoopadającą do Damy Senso. wydaje mi się że chyba coś nie tak z nią bo do połowy opada sobie wolno a potem przyspiesza i robi klap (z odgłosem). U znajomych widziałam ten sam model i tam opada cały czas powoli i bez puknięcia na końcu. Czy to wina może złego zamontowania czy jakaś wada deski? Zastanawiam się czy ją reklamować czy może coś się tam reguluje. Mam też taką deskę z Duravita i tam opada fajnie powoli ale delikatnie i nie stuka na końcu.

 

Witam, czyli mamy ta sama deske i ten sam problem (patrz wyzej), ja juz zareklamowalem 1 raz a ostatnio 2 drugi. Po pierwszym razie nic sie nie zmienilo (mam podejrzenie, ze dostalem ta sama deske w ktorej nic nie zrobiono). Napisz prosze czy reklamowales/las i czy przynioslo efekt w postaci niestukania.

 

Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie reklamowałam no i chyba nie zrzucą winy na użytkownika bo jeszcze nikt nie użytkował, ale w takim wypadku jutro dzwonię z reklamacją

 

Aha, moj sasiad ma tez ta deske i twierdzi, ze mu nie stuka. Wyglada na to, ze mamy pecha.

 

Ponoc "pomagajac" desce opasc mozna ja uszkodzic.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanton a jak się sprawdzają takie szerokie wylewki wannowe: Aruba, Guiara czy Azud? Jakieś problemy?

dorcia przepraszam umknęło mi

szerokie wylewki sa ok ale lepiej jest doprowadzać do nich wodę zmieszaną poniewaz ich konstrukcja uniemożliwia zmieszanie wody w korpusie. z tego co pamiętam roca ma te wylewki a bardzo dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...