Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

bo jest prosta w produkcjii i mało odpada przy kontroli jakości, a nowy kibel "zarasta" kamieniem i w tydzień (oczywiście nie na palec grubości), z trzeciej strony kostka nie reaguje ze szkliwem tylko w takim przypadku moglibyśmy mówić o złej jakości szkliwa, jak ktoś juz koniecznie chce mieć super to jest ceramika pokrywana "wonderglisem" czy jak to się tam w roce nazywa, co nie zwalnia od mycia kibla.

Ja nie chcę mieć super, tylko żebym zwyczajnie mogła te niebieskie zacieki potem doczyścić ;)

No i właśnie nie wiem czy to moje cersanitowe szkliwo nie było na tyle kiepskej jakości, że reaguje z kostką :roll: ale trudno - cersanitowi mówimy w nowym domku nie i end of story :p

Dorcia mnie też teniebieskie wkurzały, to sobie zamieniłem na zielone, ale zielone tez mnie wkurzały to w ogóle zdjąłem kostki i juz mnie nic nie wkurza. :D

i jak sobie siedze w tym białym pokoiku, zwłaszcza po tych żółtych pastylkach jak sanitariusz poluzuje pasy to tak mi jest dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję, za zainteresowanie! Ale nie miałam juz sił kombinować z tym półpostumentem i zamontowaliśmy ta z Damy. Namęczyli się chłopaki, już myślałam, że im odpuszczę i mąż jakoś to sam zamontuje. Ale mąż cicho siedział i nie kazał im odpuszczać, sam by tego chyba nie zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Czy ktoś widział albo posiada miskę podwieszaną WC z serii Viva Madalena, interesuje mnie jej wygląd patrząc z góry, czy deska WC jest bardziej okrągła czy jajowata.. na zdjęciach, a wszędzie są takie same, wygląda jak okrągła i na takiej by mi zależało..

http://www.tomdom.pl/p-13778-Deska_WC-Roca-ROCA_VIVA_MADALENA__A801318N04_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział albo posiada miskę podwieszaną WC z serii Viva Madalena, interesuje mnie jej wygląd patrząc z góry, czy deska WC jest bardziej okrągła czy jajowata.. na zdjęciach, a wszędzie są takie same, wygląda jak okrągła i na takiej by mi zależało..

http://www.tomdom.pl/p-13778-Deska_WC-Roca-ROCA_VIVA_MADALENA__A801318N04_.html

 

Mam zakupioną do jednej z łazienek, ale nie jest jeszcze zainstalowana. Będąc dzisiaj na budowie rzucę okiem z góry (jeśli nie zapomnę) i odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mamanatki

mi tez nie podobala sie umywalka od damy senso i wybralam umywalke cersanitu olimpia, moim zdanie pasuja idealnie jesli chodzi o kształt, kolor odrobine sie rozni ale mi to nie przeszkadzalo(ja tego nie widze), jesli mieszkasz w okolicy poznania to w liroy-u w kamionkach na ekspozycji wlasnie te dwa komplety sa obok siebie i mozna to porownac.

 

ps. ja zaczełam od umywalki a potem dobralam sedes, a umywalke mam 70 cm, 80cm jest juz troche inna i m isie mniej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mam dylemat, bardzo podoba mi się ta umywalka,konkretnie model nablatowy(bo inne też są) ale niestety nie widziałam jej nigdzie na żywo, zastanawiam się nad jedną rzeczą - czy ona nie jest za płytka?? tzn nie mam zamiaru niczego w niej prać, ale czy wygodnie myje się w niej ręce?? bardzo proszę o opinię użytkowników

http://images47.fotosik.pl/158/c51c4ee126213567.jpg

pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...