Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

Kupilam ceramikę do 3 łazienek hiszpanskiej firmy "Roca", aktualnie jestem w trakcie reklamacji 7 z 14 kupionych sztuk.

Czy ktos miał podobne doświadczenia z tą firmą ,czy nademną ciąży jakieś fatum ???

Miałam umywalkę Roca, i po mniej więcej dwóch latach użytkowania pojawiły się pajączki... :(

Po prostu popękała.

Nie reklamowałam, bo sprzedałam całą nieruchomość, łącznie z felerną umywalką...

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mam w domu Rocę (3 umywalki, 2 WC i wannę). Z jakością wszystko OK, ale z wanną była gehenna. Po informacji od firmy budowlanej, że można juz zamawiać wannę pojechaliśmy do dużego dystrybutora i zamówiliśmy wannę żeliwną z katalogu. Po dwóch dniach telefon, że to artykuł specjalny i czas oczekiwania do 8 tygodni. W katalogu ani podczas wizyty u dystrybutora nie było o tym mowy. Można sobie tylko wyobrazić naszą wściekłość kiedy, co prawda po 6 tygodniach, przyjechała z Hiszpanii nasza wanna ale z rysami i odpryskami. I kolejne 8 tygodni oczekiwań. Na e-maile napisane do Gliwic i zakładu w Hiszpanii nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Zamówiona w początkach listopada wanna wkońcu do nas dotarła pod koniec lutego.

Dobra, choć spóźniona rada co do firmy Roca. Dobrze sprawdzić przed zakupem, bo potem mają cię w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Kto ma tą ubikację?Chodzi mi o sedes stojący tej serii.Beznadziejnie się spłukuje ,wody tyle co pies napłakał i nie spłukuje porządnie.Nie wiem czy to wina tego sedesu,czy może mi coś źle zamontowali?

Mam wc tej firmy podwieszane w drugiej łazience seria chyba Polo i jest rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedaję wyroby firmy Roca i jeszcze nie miałem z nimi takiego problemu jaki Ty opisujesz. Może faktycznie coś źle zamontowali albo jakiś Ci się trafił wadliwy model.

Wezwij tego kto Ci montował niech sprawdzi jeśli to nie pomoże idź do sklepu gdzie go kupiłeś i powinni przyjechać specjaliści z Rocki.

Jeśli jest to wada fabryczna to na pewno wymienią bo jest to poważna firma.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten model Dama Senso Compacto ta przylegająca do ściany i spłukuje się w niej bez żadnych problemów. Fakt, że wody nie leci dużo ale "siła wodospadu" robi swoje :D

Witam

Dama Seno, a Dama Senso Compacto to są dwa inne modele aczkolwiek oba są bardzo dobre (może z małymi wyjatkami)

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

http://www.hybner.com.pl/_img_products/102_2.jpg

Miska ustępowa lejowa wisząca AGA

bidet tez jest

http://www.hybner.com.pl

Poszukam jeszcze cos, tylko może lepjej bylo by tej samej firmy.., bo moga sie roznic kolorami... nie wszedzie biel jest taka sama

Jeszcze tutaj mozna poszukac http://www.lazienki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
  • 2 weeks później...

lw73 zmień fachowca,

a'propos tematu to jeszcze jest kwestai fizjologii jak mawiają starzy "kiblarze" (zmień dietę), zrób próbę: urwij z metr papieru toaletowego i zwiń w kulkę jeżeli ci spłucze za jednym razem to jednak fizjologia jezeli nie to może być problem z miską w co wątpię, najlepszy kształt odpływu do spłukiwania z punktu widzenia hydrauliki to kształt podkowy, z badań wynika że idealny ma np "Victoria" z Roca lub podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...