Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele


mika30

Recommended Posts

hydraulik poinformował mnie dzisiaj, że jeśli bateria ma stac na umywalce -to niestety pod spodem będą jeszcze wisiały wężyki elastyczne doprowadzające wodę.

Wężyki elastyczne można albo pokochać albo zrobić bardzo krótkie, żeby bardzo nie zwisały (odpowiednio dobrana odległość między baterią a wyjściem wody w ścianie). Ostatecznie będzie te wężyki widać nieco owszem ale tylko kiedy się kucnie lub ewentualnie usiądzie na sedesie. Ale kto się wtedy przejmuje wężykami.

 

Możesz jeszcze rozpatrzyć gustowną prostokątną szafeczkę podwieszoną pod umywalką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 529
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamiast wężyków można dać sztywne rurki i kulturalne zaworki. Jeśli syfon też jest elegancki i hydraulik nie jest partaczem, to wszystko może pozostać niezasłonięte. Uwaga - trzeba uważać kupując baterię i zamówić od razu odmianę "pod rurki".

Bateria już kupiona -Roca Targa:

http://www.roca.pl/thumbs/dt_a0ba4b753e44965ee37c3516597a84f4.jpg

W pudełku są już wężyki :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te umywalkę, ale jestem pzred fugowaniem lazienki wiec jeszcze jej nie powiesiłam :roll:

jak tylko to zrobie pochwalę sie, a baterie kupilam Paffoni stick

Czekam więc na foto -a planujesz jakąś szafkę czy "luzem"?

byla w planach szafka, ale wolalabym bez, moze gdzies indziej powiesze taka wąską i płytką :roll: , na razie umywalka zawisnie bez szafki i juz sie martwie jak to mąż zrobi, umywalka ciezka i nie mam zadnego stelaza na którym mialaby zawisnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla urozmaicenia mam jeszcze w tym WC na wprost planowanej umywalki drzwi do kotłowni :D

 

Kachna, troche poza glownym tematem, ale ta sicianka pomiedzy prysznicem a kibelkiem - nie mozna by jej ...wyburzyc? :lol: - wtedy problem z glowy 8)

 

Ja tez czekam na opinie od uzytkujacych takie malenstwa (tez poszukuje malej umywalki o gleb 25-30cm) - czy facet w ogole umyje sobie pod czyms takim dlonie, ja mam akurat bardzo male dlonie, wiec rozmiar jak dla mnie jest bomba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla urozmaicenia mam jeszcze w tym WC na wprost planowanej umywalki drzwi do kotłowni :D

 

Kachna, troche poza glownym tematem, ale ta sicianka pomiedzy prysznicem a kibelkiem - nie mozna by jej ...wyburzyc? :lol: - wtedy problem z glowy 8)

 

Ja tez czekam na opinie od uzytkujacych takie malenstwa (tez poszukuje malej umywalki o gleb 25-30cm) - czy facet w ogole umyje sobie pod czyms takim dlonie, ja mam akurat bardzo male dlonie, wiec rozmiar jak dla mnie jest bomba :lol:

Odpada- po pierwsze tam wcale nie ma prysznica -wanna i prysznic są w dużej łazience na poddaszu. A tam jest kotłownia w której muszą zmieścic się: kocioł gazowy +zasobnik 300l, naczynie wzbiorcze, pompki, sterowniki do kominka wodnego i podłogowki, oraz późniejszych solarów, pralka i wanienka do przepierek, odkurzacz centralny :roll: Palca tam nie wetknę, jakby dało radę to jeszcze bym to wc zmniejszyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

O deskach jest osobny wątek

 

Ja dokładnie ten zestaw, o którym piszesz użytkuję od dwóch miesięcy i deska, hmm dla mnie super, ale widzę, że już nie działa tak jak na początku (a naprawdę się pilnowaliśmy aby "nie pomagać". Za to sama miska jak dla mnie fatalna, bardzo bardzo niewygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikita, czemu uważasz ze ta miska jest bardzo niewygodna? chodzi o kształt, wysokośc montażu?

 

wysokość montażu to już sam sobie określaś:)

 

Dla mnie bardzo niewygodny jest kształt, teraz już się trochę przyzwyczaiłam, ale wcześniej bardzo mnie cisło w ....:) . Ta miska ma kształt bardziej owalny, i jest węższa od tych co wcześniej użytkowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...