Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jewrioszka -komentarze


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jewrioszka,

 

Wlasnie przeczytalam o Twoim niezaplanowanym wydatku :( Tez kiedys mialam takie problemy. Marek pewnego razu powiedzial dosc i basta i ... wyposazyl mi autko w CB radio 8) Od tego czasu, jak reka odjal - zostalam uleczona :lol: Dodatkowa korzysc jest taka, ze w nieznanym miejscu zawsze znajdzie sie dobra dusza, ktora poprowadzi mnie jak "po sznurku" do wybranej lokalizacji, pomocne sa tez informacje o ewentualnych korkach, wypadkach, nieoswietlonych ciezarowkach lub rowerzystach na poboczach i wszystkich nadzwyczajnych sytuacjach typu nieoznakowany woz policyjny "na ogonie" 8) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tym razem chyba by niewiele pomogło, bo byłem jedynym kierowcą na Puławskiej, jeśli ktoś był to był za mną

 

Hmmm ... zawsze Ci nadjezdzajacy z naprzeciwka ostrzegaja, ewentualnie trzeba dopytac wjezdzajac na trase. Ale skoro piszesz, ze Pulawska byla pusta to rzeczywiscie pechoza :( Nie mniej, inwestycja bardzo sie przydaje 8)

 

Poza tym mamy podobny etap prac do Twoich. W przyszlym tygodniu po pracach hydraulicznych zaczynamy klasc styropian. Mam nadzieje, ze i na wylewki nie bedziemy dlugo czekac. No ale wiadomo, jak wylewki to tylko u Eimunda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku, właśnie przeczytałam, że rąbnęli Ci styropian.

Strasznie mi przykro.

 

Te dranie mają wyczucie sytuacji. Gdyby trochę zamarudzili, dom byłby zamknięty i po ptokach.

Materiały budowlane to gorący towar, sezon ruszył, wszystkie mendy też mają zamiar się obłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówił o wywrotkach, ja nie spytałem o jakich i zamówiłem kamazy (12t) , a wystarczyłyby tatry (7t)

 

to znowu ja.

właśnie przeczytałam i z nieba mi spadło Twoje wyjaśnienie. Podejrzewałam, że określenie wywrotka piachu to nie wzorzec metra. Ale że rozrzut jest aż 5 ton!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...