Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jewrioszka -komentarze


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Betsi - :) u nas wsio po staremu. Własnie wróciliśmy z długiego weekendu spędzonego w nowym domu. 8) Tynki mamy juz polożone i własnie przeczytałem pismo z gazowni w ktorym wyrażaja zgode na wykonanie 128 m gazociagu i przyłączenie nas do sieci. Na forum zaglądam, ale się nie wypowiadam bo to nie moje tematy. Poza tym pomagam swojej Kasi rozkręcic biznes z oknami , drzwiami i reku. Na razie idzie tak sobie ale nie tracimy nadziei. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betsi - :) u nas wsio po staremu. Własnie wróciliśmy z długiego weekendu spędzonego w nowym domu. 8) Tynki mamy juz polożone i własnie przeczytałem pismo z gazowni w ktorym wyrażaja zgode na wykonanie 128 m gazociagu i przyłączenie nas do sieci.

 

Czarku

 

Z tym gazem to chyba dopiero początki?

Czy macie już plany przyłacza zatwierdzone i termin wykonania przyłacza.

U mnie przyłacze zrobione już chyba w marcu, a podłaczenia i umowy jeszcze nie ma.

Jutro stawiają słup od prądu docelowego :lol:

Przyłącze już gotowe.

Podłogi prawie wylane - jutro kończą, styropian na elewacji prawie położony.

I kolejne kooooszty................ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] U mnie przyłacze zrobione już chyba w marcu, a podłaczenia i umowy jeszcze nie ma. [...]

 

Tak spytam z głupia frant - dlaczego nie ma umowy?

Jest z nią problem?

 

Ja właśnie szykuję się do wystąpienia do gazowni o umowę. Dam im 6 miesięcy na realizację (powiedzieli, że potrzebują 3.) Gaz mam w ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Tak spytam z głupia frant - dlaczego nie ma umowy?

Jest z nią problem?

.

 

Qurcze

Nie wiem jak jest z ta umową. :oops: Na pewno jakś mamy, tylko nie jestem pewna czy na dostwę gazu nie powinna być jakaś oddzielna?

Mój Jarek wie z pewnościa, bo to on zajmuje się tymi sprawami.

 

Jewrioszka

Mam nadzieję, że skoro Twoja gazownia jest gdzie indziej to wyrobisz się przed zimą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
hej Zuberki, jakos tak nie bardzo mamy jak zaglądać, poniewaz mieszkamy juz na nowym (a tam niema netu). Szkoda że nie zajrzeliście wtedy jak was zapraszaliśmy, było kilka osób zawodowo zajmujacych sie wykończeniówka. 8) , może byście skorzystali. W kazdym razie zapraszamy do siebie kiedy tylko macie ochotę, dzieli nas tylko 10 km. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...