Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jewrioszka -komentarze


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szybki jesteś, ledwo zdąrzylam się porozglądać po forum i tu szast-prast odpowiedź.

Oszczędzajcie się. Dwójka inwestorów złożona niemocą to straszne.

Dom zapewne jeszcze trochę postoi i jak nie w tę niedzielę to w następną.

 

Aha, mam uzgodnienie z melioracji. To co tam mają na mapach średnio odpowiada rzeczywistości. Niby-dren u mnie jest w rzeczywistości na działce sąsiada, łącznie ze studzienką melioracyjną i rurą odprowadzjącą wodę do rowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) dzięki

dzwonilem do majstra od dachu faktycznie robi tylko dachówkę, a dziś byłem z żonką u architekta to też stwirdził że plyty są niepotrzbne te przy kominach a tą nad klatką powinna zostać , co do okien dachowych stwierdził że nie będzie się czepiał jak będą miejsze , a jak któregos nie wstawimy to zrobi rysyneczki na koniec budowy tak jak z oknem w salonie, bo zmiast dwóch będzie jedno duże. A terivę znaleźliśmy w sulejuwku jeszcze w starejcenie . bo nowa bedzie wyższa około 50 groszy na sztuce bo karamzyt juz podrożał a , firmama zimowy przestuj i zapas terivy dzis policzył nas na około 3000 zł wszystko ale liczył tak jak by te płyty miały być. jutro zobaczymy jak to wyjdzie , na gotowo. pozdrawiam i na ból pleców okłady z mlodych pierśi są najlepsze. Zdrówka Zyczę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem juz w grupie Piaseczyńskiej choc chyba powinienem w Grójeckiej, ale takiej niema :cry: ).

Postanowiłem spróbować tutaj.

 

Tak jakoś cudem w odwiedziny przychodzę, grupa grójecka niby jest ale cisza jak makiem zasiał, więc i ja milczę:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1003665&highlight=gr%F3jec#1003665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatr jaki jest, każdy czuje. Z drugiej strony Twój nowiutki dach zostanie przetestowany w warunkach bojowych. Jak wytrzyma to potem zniesie wszystko.

Daj potem cynk Statkowi, że dekarze się spisali.

 

Zobaczę w sobotę i na pewno dam cynk Statkowi.

Pocieszam sie faktem i dziękuję małej różnicy w cenie że zrezygnowałem z blachodachówki na rzecz dachówki. Co najwyżej zerwało mi kilka płytek, a nie oddarło cały płat blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem za to z ciekawości na grupę Grójecką i tam faktycznie jest cisza.

 

Grupy budującej to nie ma - ale ekipa grająca w koszykówkę jest i borykając się z małymi problemami od 8 lat gra. Bez związku z forum Muratora.

Jeśli ktoś ma głód koszykówki, dawno nie grał ale ma szczere chęci i trochę jeszcze pamięta to zapraszam.

Zakres wiekowy 23-43 lata, gra ambitna - czasami jest walecznie, element rywalizacji istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pisałam o spółkach wodnych na grupie, ale widzę, że już się z nimi skontaktowałeś. Faktycznie, w świetle ustawy Prawo wodne z 2001 r., jeśli teren nie jest objęty działalnością spółki, obowiązek konserwacji, remontów itp. należy do właścicieli gruntów.

 

Jak oglądam Twoją dokumentację budowy, uważam, że powinienieś dać na mszę dziękczynną za pogodę na czas budowy. Zacząłeś w ryzykownym momencie i idealnie wstrzeliłeś się z terminem zakończenia prac.

 

To nie może być po prostu fart, miałeś "wsparcie" kogoś na górze! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...