Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jewrioszka -komentarze


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rxo sądze że wszędzie oferuja to samo.

 

 

Dzięki, chyba kupie tam gdzie go znalazłem.

Od poniedziałku będę chciał się ostro wziąc za załatwianie spraw między innymi:

-znaleźc elektryka żeby mi podłączył prąd na działce

-spotknie z architektem

-zdobycie warunków z wodociągów (bo nie wiem czy wiecie musze budowac sam siec wodociągów-tzn przedłużyc go od sąsiada do mnie)

itd.

bede Was informował co mi się udało załatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj posty użytkownika Bipop on miał jakis ciekawy patent na rzowiązanie problemu z wodociagami.

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1413246&highlight=#1413246

 

Żebys za dużo nie szukał to pod tym linkiem przejrzyj posty Bipopa z 4 i 5 Października

 

Dzięki za linka,ale ja aż takich problemów nie mam.

Pogodziłem się z tym że muszę sobie przedłużyc sam i koniec, najbardziej denerwuje mnie biurokracja.

Na odpowiedź z ochronny środowiska muszę czekac min 3 m-ce, a nawet straszą mnie 6-ścioma miesiącami.Procedury normalnie takie jakbym chciał zakopac bombe atomową , a nie kawałek rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu Darkowi reku śni się po nocach. Ja jestem radziecki człowiek i niespecjalnie przeszkadza mi spanie w domu przy zamkniętych oknach.

Zapamiętałam jednak Twoje słowa, że gdybyś miał projekt reku to już na etapie budowy inaczej rozwiązałbyś niektóre sprawy.

 

Akurat mamy trochę czasu, bo czekamy na pozwolenia na budowę, więc jest okazja, żeby przemyśleć instalację i zdecydować się na ewentualne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...