Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

EKOGROSZEK GDZIE I ZA ILE


Lorena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 196
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

??? za worek 25kg 24... z groszami to 670/t (Castorama Rumia) ? Wydaje mi się, że blizej tysiąca.

 

Jak już wspomniałem powyżej, ja kupowałem w końcówce września 2007, a wtedy worek 25 kg kosztował niecałe 17,00zł, jeżeli teraz kosztuje tak jak piszesz to to jest masakra. Coś mi się wydaje, że palenie ekogroszkiem wcale nie będzie takie tanie.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
No nam wlasnie wcale tanio nie wychodzi :roll:

Schodzi tona na miesiac, a kupujemy ekogroszek za 620 zl/t, ale wiem, ze miala byc podwyzka

 

hejka - gdzie kupujecie? bo szukam dostawcy w okolicach Warszawy?

My akurat kupujemy w Sulejówku. Kupowalismy tez kiedys w Halinowie, a jeszcze kiedys gdzies pod Minskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Interesuje mnie gdzie w Polsce można kupic Ekogroszek - najlepiej ten co się Pieklorz nazywa lub jakoś podobnie. Generalnie chodzi mi o węgiel z Komopanii Węglowej S.A. O kaloryczności zbliżonej do 30 MJ/kg. Chodzi mi o węgiel workowany, lub pakowany w Big Bagi.

 

Jeżeli ktoś ma namiary na jakieś składy to prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pieklorzem jest krucho. Kompani od węgla wyczaili interes i dostęp do tego węgla jest bardzo ograniczony. Mimo że mieszkam 200 m od kopalni i parę km od Chwałowic to nie mogę go kupić bezpośrednio. Wymyślili sobie łapówkarski system awizacji telefonicznej. Węgiel na kopalni jest ale nie da się go kupić. Oficjalna cena to 504 PLN brutto a w składach po 560 na zapisy najszybciej za miesiąc.

Prawdopodobnie ja się zdecyduję na Retopala po 520 za tonę choć mam trochę stracha. Paczkowany chwałowicki sprzedaje firma Hastex ze Skoczowa lub Rybnika. Na necie znajdziesz namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...