Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam chętnych do wspólnego sprowadzenia takiej kabinki:

http://cnyameijia.en.alibaba.com/product/51122997-50202701/Shower_Cabin.html

Według tego co podają wystarczy zamówić 2 sztuki, tylko nie podali ceny. Z tego co zdążyłam się zorientować cena może wahać się od 400-900 $. Kabinki są w paczkach do zmontowania na miejscu. Koszt transportu do Poznania rozłoży się na dwóch a może ktoś ktoś jeszcze będzie chętny, to będzie jeszcze taniej.

Dlaczego akurat ta kabinka? Bo zamiast zwykłej wanny ma wygodne, wyprofilowane siedzisko, jak leżak.

Generalnie nie spieszy mi się , można poczekać aż cena dolara spadnie.

W Polsce takie kabinki kosztują ok. 8000,-zł.

Skontaktuję się z nimi i podam dokładnie warunki zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja goscinnie z Grupy Torunskiej

 

Info w kwestii Certyfikatu Energetycznego za 300zł

Naszej grupie dla 8 osob w najblizszy weekend bedzie robil gosc takie certyfikaty. Cena mysle dosc niska przy zamowieniu grupowym. Minimalna ilosc osob dawno juz osiagnelismy ale jak ktos chce to czemu nie . Facet bedzie w Poznaniu przez 2 tygodnie liczone od jutra rana a weeeknd spedza w Toruniu robiac dla nas (w Poznaniu pilnuje przebudowy butiku w Starym Browarze). Mysle ze jak ktos z okolic Poznania chetny to facet znajdzie chwile czasu. Chetne osoby prosze na PW z podaniem imienia, telefonu i choc mniej wiecej adresu czy samej miejscowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - humor baaardzo poprawiła mi wiadomośc zostawiona dziś na skrzynce e-mail na Muratorze, a mianowicie:

Firma zapytuje czy nadal szukam !!!!!!!!!!!kogoś od tynków wewnętrznych, bo oni właśnie mają termin!!!!!!!!!! a ceny takie i takie i chętnie wykonają!!!!!!!!!!

Ja pier...ę - mieszkam w chacie 7 miesięcy, wykończonej tip-top - za wyjątkiem płytek na ganku. Tynki zrobiłam, a jak, wiosną 2008. Mamy Chyba koniec marca 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bardzo dobrze. Znaczy się, że w tej branży nadal wiele niebieskiego ptactwa, a popyt spadł wyraźnie!!!!!!!!!!!!!

Chociaz nowobudujący będą w lepszej sytuacji niż my byliśmy!!!!!!!!!!

Ceny wydojone, terminy krojone.... Jak sobie pomyślę, to myślę - DOBRZE IM TAK! FACHOWCY....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu napisalem do Solida, ze zycze sobie obnizenia miesieczneg oabonamentu. Wczoraj przyjechal do mnie czlowiek i ze 100 zl na 60 zl netto mam obnizona platnosc. I dobrze,

 

Możesz mi wrzucić na priva jakis wzór (do naśladowania), bo też zamierzam napisać, ale mam pustkę :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie macie może do polecenia jakiejś porzadnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem ogrodów (wyrównanie terenu, założenie trawnika, sadzenie zielenie itp). Prosiłbym o jakiś kontakt na PRV

 

Przy okazji - mam do zbycia system alarmowy Satel w oparciu o centralkę Integra 64 - wszystko na legalu i gwaracji - oryginalnie zapakowane. Cena -15% od cennika - zainteresowani prosze na PRV.

 

Pozdr,

DOmelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam,

nie macie może do polecenia jakiejś porzadnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem ogrodów (wyrównanie terenu, założenie trawnika, sadzenie zielenie itp). Prosiłbym o jakiś kontakt na PRV

 

Przy okazji - mam do zbycia system alarmowy Satel w oparciu o centralkę Integra 64 - wszystko na legalu i gwaracji - oryginalnie zapakowane. Cena -15% od cennika - zainteresowani prosze na PRV.

 

Pozdr,

DOmelus

 

Wpisz w google "Satel rabat", a potem się zastanów jeszcze raz nad tym rabatem :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze!

Kupię kontener albo barak w którym można przechować klumkry budowlane.Przepraszam, że kolejny raz wcinam się z tą propozycją, ale może ktoś z Was lub Waszych sąsiadów chce się pozbyć czegoś takiego. Proszę o kontakt na priv.

Jakby ktoś miał to by się już odezwał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...