Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marzin :-) - dzieki za odp w spr dachu. mi wiezbe zrobi ta ekipa ktora mam . chodzilo mi tylko o koszt dachowek, rynien i tych innych dupereli. okna mam wpisane w koszt okien. no i dojdzie jeszcze deskowanie i papowanie ale to zrobi tesc wiec tu dojdzie tylko material. robocizna za plozenie dachowki to u mnie ok 7tys :-)

 

 

misiak- jestem bardzo zadowolona z zakupu Tw dzialeczki. zrobie na niej poletko ryzowe bo jest taka wilgotna. zawsze mozesz do nas wpadac na golabki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oknami połaciowymi :roll: Poczytałam i opinie na forum o producentach są różne ... Skłaniam się ku wyrobom firmy Roto, głównie ze względu na propozycje okien wysokoosiowych. Potrzebuje 4 szt - w tym dwa okna będą w systemie combi - prawdopodobnie te będą uchylno-obrotowe ze względu na pełnienie jednocześnie funkcji wyłazu do obsługi komina ... Czy ktoś z Was też się nad nimi zastanawiał?
witam ja tez kupuję okna roto mozna stanąć i nie trzasnąć się w głowę najlepsza cena jaką dostałam -ul.Dąbrowskiego 172 za pętlą autobusową ogrody,tel.061-847-62-20 p.Sławek.Jutro mam dostać cenę z budmaru(Baranowo)ponoć ma być promocja pozdrawiam lidka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie.

 

Dałem się nabrać :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

chociaż dzisiaj ktos ;-(

:wink: :lol: :D

A co? Próbowałeś i nikt się nie dał cały dzień?

My w ogóle zapomnieliśmy. Nawet żona się skarżyła :wink:

 

Ale w zeszłym roku mnie zrobiła. Nie było mnie w domu. Dzwoni wieczorem do mnie i mówi, że pan, który co w sobotę roznosi i sprzedaje jajka w bloku, powiedział, że jest głodny, bo rano nie zdążył zjeść śniadania i żeby mu zrobić jajecznicę. I mu zrobiła.

A ja uwierzyłem, głupi :x :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Zdecydowaliśmy się na jungmeiera bo chyba lepsza i ładniejsza.Cena 28,00 zł za podstawową ,gąsiory 14,70 zł,lewy prawy 29,00zł.My kupujemy dachówkę na 7% vat ,jeżeli jest ktoś zainteresowany to chętnie służę numerem telefonu.Pani właśnie rozkęca swój interes więc można coś wytargować!!! http://www.jungmeier.pl/index.php?id=197

Ja też poproszę o nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku że grupa nam sie rozpisała i znalezienie namiarow na ekipe, hurtownie itp.. jest bardzo kłopotliwe postanowilem zrobic prosta stronke w ktorej umiescilem juz (narazie malo wiekszosc to od krys 1 -dzieki! ) troche namiarow

 

strona to moj prototyp i planuje w miare mozliwosci ja uzupełniać, modernizować i ulpeszac !!!

 

najbliższe modernizacje to mozliwosc dodawania z pozycji strony namiarow ale narazie prosze na maila

 

 

tam mozna spamowac :wink:

 

a prosze o krytyke i propozycje

 

zaznaczam ze to moja pierwsza strona w zyciu wiec dlatego wyglada bardzo prosto - dopiero sie ucze jak to sie robi !!! 8)

 

>> TU <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
w związku że grupa nam sie rozpisała i znalezienie namiarow na ekipe, hurtownie itp.. jest bardzo kłopotliwe postanowilem zrobic prosta stronke w ktorej umiescilem juz (narazie malo wiekszosc to od krys 1 -dzieki! ) troche namiarow

 

strona to moj prototyp i planuje w miare mozliwosci ja uzupełniać, modernizować i ulpeszac !!!

 

najbliższe modernizacje to mozliwosc dodawania z pozycji strony namiarow ale narazie prosze na maila

 

 

tam mozna spamowac :wink:

 

a prosze o krytyke i propozycje

 

zaznaczam ze to moja pierwsza strona w zyciu wiec dlatego wyglada bardzo prosto - dopiero sie ucze jak to sie robi !!! 8)

 

>> TU <<

 

Super pomysł. Czytając to z początkiem myślałem, że znów Cię naszło na dowcip. Kliknąłem i juz jest w ulubionych 8)

W sumie prosta strona, ale przejrzysta, może dlatego, że niewielka zawartość jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super pomysł. Czytając to z początkiem myślałem, że znów Cię naszło na dowcip. Kliknąłem i juz jest w ulubionych 8)

W sumie prosta strona, ale przejrzysta, może dlatego, że niewielka zawartość jak na razie. Jak się zagęści to może czcionke zmniejszyć.

 

ok to sie da zrobic 8)

 

powiedz czy dziala wybór "materiały"

bo pod firefoxem jest ok ale pod ie7 nie brakuje obrazka i jak klikam pisze ze nie ma strony :(

podobnie jest z "projektanci"

nie wiem czy to tylko u mnie czy jakis blad !!!

 

ps. juz na dzisiaj wystraczy udalo sie w ostatniej chwili nabrac kolege z forum i jestem zadowolony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

powiedz czy dziala wybór "materiały"

bo pod firefoxem jest ok ale pod ie7 nie brakuje obrazka i jak klikam pisze ze nie ma strony :(

podobnie jest z "projektanci"

nie wiem czy to tylko u mnie czy jakis blad !!!

Działa wybór, zarówno "materiały" jak i "projektowanie", ale tylko pod Firefoxem, pod IE (mam wersje 6 jeszcze) nie działa, zachowuje się tak jak opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acidtea napisł:

Z tego co oglądałem - velux i fakro - jakościowo lepiej wygląda velux, u fakro mi się podobała klamka na dole, lepszy otwieranie dla osób o niższym wzroście. Okna bierzecie, tam gdzie dachówkę? Czy też jest gdzieś sklep tylko z tym?

 

Wizualnie Velux wygląda solidniej niż Roto i Fakro, za to te drugie mają klamkę u dołu, co sprawdza się gdy masz swobodne dojście do okna, a ja prawdopodobnie zastawię je jakimś łózkiem czy biurkiem :roll: interesuje mnie więc klamka na górze ... najwyżej będę wołała męża, bo ja należę raczej do "małych kurek" ;) Spodobało mi się Roto głównie ze względu na oś obrotu, no i opinia ceśli/dekarza nie jest bez znaczenia, a Ci sobie chwalą Roto. Tam gdzie kupiłam dachówkę oferują tylko Velux i Fakro, więc jak się zdecyduję na Roto będę musiała kupic w innym miejscu ... W ofercie są jeszcze okna połaciowe Okpol-u, ale nigdzie nie widziałam ich w realu :roll:

 

Atka13 napisał/a:

Na dzień dodry dostałam ładne upusty np. na veluxy 20%

20% to chyba standard - też taki dostałam na Veluxy :roll:

 

lidka87 napisał/a:

witam ja tez kupuję okna roto mozna stanąć i nie trzasnąć się w głowę najlepsza cena jaką dostałam -ul.Dąbrowskiego 172 za pętlą autobusową ogrody,tel.061-847-62-20 p.Sławek.Jutro mam dostać cenę z budmaru(Baranowo)ponoć ma być promocja

Dzieki za namiary :) Na pewno zadzwonię !! Jedyne co moę zarzucić tym oknom to brzydka klamka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...