Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, razem z moją prawie już żoną ;) chcemy wystartować z budową niebawem. Lada moment występujemy o pozwolenie na budowę i w związku z tym poszukujemy ekipy do Ytonga. Czy ktoś z Was buduje w Ytongu? Tak na termin czerwiec-lipiec. Od jutra zaczynam poszukiwania materiału w okolicznych hurtowniach. Czy aktualnie są problemy z najgrubszą ścianą 40cm w klasie 400?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Pozdrowienia dla grupy co już pewnie zaczęła w 2007 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, razem z moją prawie już żoną ;) chcemy wystartować z budową niebawem. Lada moment występujemy o pozwolenie na budowę i w związku z tym poszukujemy ekipy do Ytonga. Czy ktoś z Was buduje w Ytongu? Tak na termin czerwiec-lipiec. Od jutra zaczynam poszukiwania materiału w okolicznych hurtowniach. Czy aktualnie są problemy z najgrubszą ścianą 40cm w klasie 400?

Witam i życzę podwójnego powodzenia :wink:

Raz z ekipą na czerwiec/lipiec, dwa z materiałem w sensownej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ile za wylanie stropu zycza sobie mam do zrobienia 170 m2 zaspiewali mi 6000 zetka :x nie wiem czy duzo czy malo - wypadlem troche z obiegu

 

Pozdrawiam

to trochę zależy od tego jaki strop :)

ja mam cenę od metra2 i w przeliczeniu na 170m2 (mam dużo mniej) wyszłoby ok 7000zł - ale nie mam najtańszej ekipy - strop gęstożebrowy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ile za wylanie stropu zycza sobie mam do zrobienia 170 m2 zaspiewali mi 6000 zetka :x nie wiem czy duzo czy malo - wypadlem troche z obiegu

 

Pozdrawiam

to trochę zależy od tego jaki strop :)

ja mam cenę od metra2 i w przeliczeniu na 170m2 (mam dużo mniej) wyszłoby ok 7000zł - ale nie mam najtańszej ekipy - strop gęstożebrowy

pozdrawiam

 

TERIVA NOVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o bloczki m6 to polecam goscia znajdujacego sie na ulicy glogowskiej jadac w strone Lubonia po prawej stronie na wysokosci zjazdu wlasnie do Lubonia.

cena na dzien dzisiejszy to 2.60 brutto (jakosc OK) wraz z transportem, wszedzie gdzie dzwonilem albo cena byla wieksza albo jak w TBB nizsza ale bez transportu ;/

jezeli chodzi o stropy to polecam :

http://www.strobet.com.pl/index.php

ceny wytargowane na 20% mniejsze niz w konbecie

transport to jedyne 400zl :) mi sie oplacalo, jakosc OK bralem bloczki betonowe(stropowe) oraz beleczki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy z TBB z transportem :o ale to pewnie zalezy gdzie ta budowa

brzydlak Ty lepiej sprawdź FV bo jak pamiętasz ja byłem 2 dni po Tobie i ceny Twoje zgadzały się z moimi ale netto :lol: Brutto z transportem to wychodziło u nich 2.99 za bloczek (a transport mam blisko, jakieś 10-12km max)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o stropy to polecam :

http://www.strobet.com.pl/index.php

ceny wytargowane na 20% mniejsze niz w konbecie

transport to jedyne 400zl :) mi sie oplacalo, jakosc OK bralem bloczki betonowe(stropowe) oraz beleczki

pozdrawiam

 

Dzieki za namiar - poslalem email z wycena - zobaczymy ile wyjdzie material

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice- sprawdze :-) pierwsza partia zakupiona byla szokujaco tanio w porownaniu do innych, druga tez jak pamietasz. palcilismy za palety na pewno, chyba 10 zl, za transport nic i nie wiem czy za rozladowanie tez nie z 10 zl za palete, ale nie powiem na 100% bo nie jestem w domu. teraz jakies 1,5 tyg temu dokupilismy troche na slupy tarasowe ale to juz nie wiem po ile bo nie pytalam :-) a cene to pamietam ze dostales duzo wieksza od nas. pewniej uz wtedy zdazyli s obudzic z podwyzka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ktoś z Was rozglądał się za drzwiami wejściowymi. Ja nastawiłem się na drewno, co by było pod kolor okien, ale cena mnie trochę osłabiła. ok 4 tyś.

 

Znacie fajne miejsca godne polecenia gdzie mozna obejrzeć i moze nabyć w trochę niższej cenie?

 

 

hej, ja ogladałam w Progresie na świetego michała, dosyc duży wybór, tylko fatalna obsługa, za duzo kupujacych a za mało obsługi, nie ma sie kogo zapytac, bo wszyscy zajęci. http://www.progressdrzwi.pl/

 

ładne drzwi drewniane widzialam tez tam gdzie kupilam okna http://www.braciabertrand.pl/ ale ceny mają chyba bardzo wysokie. Firma za to mi się trochę naraziła, mają tam niezły bajzel, mam nadzieje ze przejsciowy( odeszła wiekszośc pracowników, teraz prawie wszyscy sa nowi)

 

jak kupilam drzwi stalowe, bo po dramatycznej historii moich znajomych z drzwiami drewnianymi ( firma doors z komornik) i niekończącymi sie reklamacjami, oraz niekorzystnym dla drzwi wejściem od zachodu- zrezygnowalam . Stalowe sa tańsze a tez dobrze wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ktoś z Was rozglądał się za drzwiami wejściowymi. Ja nastawiłem się na drewno, co by było pod kolor okien, ale cena mnie trochę osłabiła. ok 4 tyś.

 

Znacie fajne miejsca godne polecenia gdzie mozna obejrzeć i moze nabyć w trochę niższej cenie?

 

 

hej, ja ogladałam w Progresie na świetego michała, dosyc duży wybór, tylko fatalna obsługa, za duzo kupujacych a za mało obsługi, nie ma sie kogo zapytac, bo wszyscy zajęci. http://www.progressdrzwi.pl/

 

ładne drzwi drewniane widzialam tez tam gdzie kupilam okna http://www.braciabertrand.pl/ ale ceny mają chyba bardzo wysokie. Firma za to mi się trochę naraziła, mają tam niezły bajzel, mam nadzieje ze przejsciowy( odeszła wiekszośc pracowników, teraz prawie wszyscy sa nowi)

 

jak kupilam drzwi stalowe, bo po dramatycznej historii moich znajomych z drzwiami drewnianymi ( firma doors z komornik) i niekończącymi sie reklamacjami, oraz niekorzystną dla drzwi wejściem od zachody- zrezygnowalam . Stalowe sa tańsze a tez dobrze wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...