Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

Właśnie zamówiłam w Budom Bisie na Dąbrowskiego przy salonie Cybiny. Jeden tysiączek mniej.

 

A masz jakiś dokładniejszy adres, bo nijak w googlch nie moge po nazwie znależć.

 

A nazwę przekręciłam Bud Dom Bis http://www.dombudbis.poznan.pl/- Jak jedziesz A2 do Pozka przez Chyby to masz ich po drodze. Taki dośc duży budynek w głębi tuż przed Cybiną. Mają drzwi najróżniejsze i z różnych firm. U mnie był problem bo mam otwór drzwiowy szerszy więc PCV i stal odpadała bo ceny był już kosmiczne przy wykonaniu na miarę. A tam znalazłam. Producent to Łapawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Salon w Poznaniu jest na Góreckiej 8. Są całe okna, sztuk kilka. Ja też pojechałam tam obejrzeć i dobrze zrobiłam bo są 3 modele do wyboru (różnią się od zewnątrz, wewnątrz wszystkie takie same) i mogłam się z bliska przyjrzeć które mi się bardziej podoba, jak chodzą okucia, klamki, popukać, poszarpać itp. Pozdrawiam

 

Dzięki - jutro się wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nazwę przekręciłam Bud Dom Bis http://www.dombudbis.poznan.pl/- Jak jedziesz A2 do Pozka przez Chyby to masz ich po drodze. Taki dośc duży budynek w głębi tuż przed Cybiną. Mają drzwi najróżniejsze i z różnych firm. U mnie był problem bo mam otwór drzwiowy szerszy więc PCV i stal odpadała bo ceny był już kosmiczne przy wykonaniu na miarę. A tam znalazłam. Producent to Łapawa

 

Dzięki. Jadą tą drogą dwa razy dziennie. Raz do pracy i potem do domu. Przylukałem gdzie to jest dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu brałem drewno z tartaku w Piotrkowicach. Co ciekawe zamawiałem telefonicznie i nie musiałem dokonyac żadnej wpłaty przed dostawą. Więżba dojechała terminowo i płatnośc dopiero przy odbiorze.

tel. 609-733-179 lub (061)-28-26-406.

transport miałem w cenie. latem 2006r płaciłem 700zł/m3.

Może wtedy nie najtaniej ale za to terminowo i drewna było z nadwyżką.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

zaczynam niedługo budowę w Szczytnikach, będąc ostatnio na Leśnej polanie zauważyłem że coś tam kopią - to chba prąd mam nadzieję a nie poszukiwacze zaginionych bomboskładów :wink: . Czy ktoś wie może czy to faktycznie energetycy zaczeli działać?

 

A tak przy okzaji czy orientuje się ktoś może ile biorą ekipy za przygotowanie przyłącza wodnego? (woda w drodze - trzeba się podłączyć zrobić jakieś 7 m rury studzienkę etc.) za samą robociznę gość krzyknął 2500zł :o co wy na to?

 

pozdrowienia dla budujących

 

Sebol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

zaczynam niedługo budowę w Szczytnikach, będąc ostatnio na Leśnej polanie zauważyłem że coś tam kopią - to chba prąd mam nadzieję a nie poszukiwacze zaginionych bomboskładów :wink: . Czy ktoś wie może czy to faktycznie energetycy zaczeli działać?

 

A tak przy okzaji czy orientuje się ktoś może ile biorą ekipy za przygotowanie przyłącza wodnego? (woda w drodze - trzeba się podłączyć zrobić jakieś 7 m rury studzienkę etc.) za samą robociznę gość krzyknął 2500zł :o co wy na to?

 

pozdrowienia dla budujących

 

Sebol

A któraż to działeczka na Leśnej Polanie ? Bo my sąsiady 8)

 

Co do wody to cena standard i na nic innego bym nie liczył, do tego pewnie z 1k materiały. Jeśli to był ten koleś o którym myślę (nie chwalił się czasem, że to on kopał wodę na całym terenie ? ) to burak niemiłosierny. Chamsko stwierdził, że na 100% do niego przyjdziemy po wodę ... no cóż wodę już mam, a gościu mnie nie ujrzał :lol: Jakby co to Aquanet Krzesinki polecam, miło, fachowo ale oczywiście i tak od wniosku, przez papierologię i wykonanie odczekasz z 2,5 miesiąca.

Dzisiaj byłem, wykopy idą raczej pod prąd sądząc po głębokości rowu i terminie jaki mają od Enea. Natmoiast łosie przekopali mi wjazd i teraz nie wiem jak w środę/czwartek wjedzie do mnie materiał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

zaczynam niedługo budowę w Szczytnikach, będąc ostatnio na Leśnej polanie zauważyłem że coś tam kopią - to chba prąd mam nadzieję a nie poszukiwacze zaginionych bomboskładów :wink: . Czy ktoś wie może czy to faktycznie energetycy zaczeli działać?

 

A tak przy okzaji czy orientuje się ktoś może ile biorą ekipy za przygotowanie przyłącza wodnego? (woda w drodze - trzeba się podłączyć zrobić jakieś 7 m rury studzienkę etc.) za samą robociznę gość krzyknął 2500zł :o co wy na to?

 

pozdrowienia dla budujących

 

Sebol

A któraż to działeczka na Leśnej Polanie ? Bo my sąsiady 8)

 

Co do wody to cena standard i na nic innego bym nie liczył, do tego pewnie z 1k materiały. Jeśli to był ten koleś o którym myślę (nie chwalił się czasem, że to on kopał wodę na całym terenie ? ) to burak niemiłosierny. Chamsko stwierdził, że na 100% do niego przyjdziemy po wodę ... no cóż wodę już mam, a gościu mnie nie ujrzał :lol: Jakby co to Aquanet Krzesinki polecam, miło, fachowo ale oczywiście i tak od wniosku, przez papierologię i wykonanie odczekasz z 2,5 miesiąca.

Dzisiaj byłem, wykopy idą raczej pod prąd sądząc po głębokości rowu i terminie jaki mają od Enea. Natmoiast łosie przekopali mi wjazd i teraz nie wiem jak w środę/czwartek wjedzie do mnie materiał :evil:

 

Działka 207/30 płot z siatki taki zielony się pojawił niedawno, a twoja to która?.

Nie to nie ten burak :D, wycenę podał mi mój wykonawca załatwił już wszystkie papiery teraz ma kłaść rurki sprawdzam go czy nie próbuje zrobić mnie w jajko. U mnie w poniedziałek mają wjechać koparki zacząć ziemię zdejmować i wykopy robić :D już nie mogę się doczekać. NIe wiesz kiedy mają prąd już być na działkach?

pozdrówka dla wszsytkich forumowiczów, a specjalne dla Leśnych Polaniaków 8)

Sebol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka 207/30 płot z siatki taki zielony się pojawił niedawno, a twoja to która?.

Nie to nie ten burak :D, wycenę podał mi mój wykonawca załatwił już wszystkie papiery teraz ma kłaść rurki sprawdzam go czy nie próbuje zrobić mnie w jajko. U mnie w poniedziałek mają wjechać koparki zacząć ziemię zdejmować i wykopy robić :D już nie mogę się doczekać. NIe wiesz kiedy mają prąd już być na działkach?

pozdrówka dla wszsytkich forumowiczów, a specjalne dla Leśnych Polaniaków 8)

Sebol

Moja to 206/12, a dokładniej to taka ogrodzona leśną siatką i ściągniętym humusem ( chyba z 4 działki wzdłóż lasu od Twojej pod dwoma brzozami)

Prąd teoretycznie ma być w pierwszej połowie maja, tak przynajmniej wynikało z umowy Enea z wykonawcą. Do dalszej wymiany lokalnych info zapraszam na PW lub do wątku "Bla,bla,bla wielkopolska" bo nas zakrzyczą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice, Sebol111 - chlopaki kopia pod prad, ale cos im sie nie spieszy. Wykonawca to firma z Gniezna. Co do terminow to..... prad mialbyc tam juz w polowie 2004 roku:) Mi tez przekopali wjazd, a niedlugo musze materialy do tynkow przywiezc i poprostu zakopie ta dziute i tyle.

mam nadzieje ze prad poplynie do konca czerwca. Stacja transformatorowa ma byc chyba gdzies w okolicy dzialki Mice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Jak poszukać Czarną listę z wielkopolski, bo muszę koniecznie kogoś wpisać. Jeżeli dałam komuś namiary na kanoldy - to proszę wyrzucić z pamięci ten namiar :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Pozdrawiam

Sylwia

Proszem bardzo dla przypomnienia też innym, bo sledzę wiekszość wątków związanych z Wlkp. i jak ruszę w tango to sie przyda 8)

CZARNA LISTA NIESOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=27800&postdays=0&postorder=asc&start=60

i dla przypomnienia też

BIAŁA LISTA SOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=27801&postdays=0&postorder=asc&start=120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice, Sebol111 - chlopaki kopia pod prad, ale cos im sie nie spieszy. Wykonawca to firma z Gniezna. Co do terminow to..... prad mialbyc tam juz w polowie 2004 roku:) Mi tez przekopali wjazd, a niedlugo musze materialy do tynkow przywiezc i poprostu zakopie ta dziute i tyle.

mam nadzieje ze prad poplynie do konca czerwca. Stacja transformatorowa ma byc chyba gdzies w okolicy dzialki Mice.

Nie wiem jak u Was mariooo bo pewnie inny właściciel ale u nas umowę podpisywał kolo dopiero wrzesień 2005r więc w 2004 być nie mógł :wink:

Poślizg mają tak czy tak niemiłosierny a stacja będzie tak ze 2-3 działki ode mnie, po skosie bliżej Ciebie :)

Ty i tak masz git bo ztcw bierzesz zasilanie od sąsiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podpisana na maj 06, ale moi sasiedzi mieli chyba na maj 04, co do wlascicieli tych gruntow to bylo ich 3. i tak calośc sprzedawal everest. jezeli chodzi o prad to cala 3 musiala podpisac dokumenty i wplacic zaliczki na instalacje. ale co tam historia - wazne ze wreszcie cos robia!!!

 

widzialem ze naprzeciw twojej dzialki ktos wczoraj sie ogradzal - czyzny niedlugo zaczynali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...