Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to projekt już odebrany.

 

W poniedziałek składamy wniosek w starostwie.

 

Teraz nareszcie czuję, że coś się dzieje.

 

No i pierwsze wieeelkie pytanie do Was - czy ktoś poleci nam solidnego kiedownika budowy? Takiego do bólu szczegółowego a nie takiego co tylko będzie robił wpisy w dzienniku.

Będziemy bardzo widzięczni za jakies informacje.

 

Ja również nieśmiało jeszcze raz zapytam o kierownika budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie "bardziej zaawansowane" :wink: Chodzi o ceny robocizny za wykonczeniówkę: tynki ręczne, elewacja zewnętrzna (ocieplenie+tynk), posadzki itp itd... Czy ktoś z Was już orientował się jakie stawki są obecnie? Obawiam się, ż juz pora szukać wykonwców bo Ci na lato/jesień już pozajmowani... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ile już cement kosztuje? :o :o :o 480 zł. A niedawno kupowaliśmy za 352 zł. :o :o :o

Właśnie walczę ze styropianem na posadzki i elewację...cegłę pełną 150 proponowano mi dzisiaj po 2,0zł/szt :o a najtańszy klinkier po 1,90! Niestety nie mam gdzie trzymać cementu więc nie ma sensu kupowac wcześniej :( A`propos styropianu - może ktoś jest chętny na większy zakup, są możliwości odbioru bezpośrednio od producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ile już cement kosztuje? :o :o :o 480 zł. A niedawno kupowaliśmy za 352 zł. :o :o :o

 

to ja qpilem w srode za 400 zl za tone (u gostka od ktorego bralem ytong wiec jednym transportem poszło)

 

ytongu mam dopiero polowe druga polowa ma dojechać za tydzień :cry:

bloczki dzisiaj dostarczyli na dzialke 2,7zl /szt z transportem i rozładunkiem (cena bez fv)

ekipa w poniedziałek zaczyna szalować na czwartek ma przyjechać grucha z betonem 245 zl /m3 netto z pompa

 

Mice

jak tam budowa juz zaczeliscie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian Termoorganiki na posadzki, wersja Silver, można nabyć tu: Dom-Bud Plus, ul Stara Droba 40/42, Suchy Las, tel. 811 59 15, może jeszcze mają w starej cenie (mówili że od maja producent podnosi ceny :roll:) bo widziałam że na placu mieli tego dużo, ja nie kupiłam bo mieli tylko grubość 10 cm a ponoć na posadzki lepiej położyć styro w 2-3 warstwach.

 

Cement kupowałam kilka dni temu po 10 zł za worek 25 kg co również daje 400 zł za tone. Nie dajcie się wciągnąć w to wariactwo cenowe, zapewne jest kilka miejsc gdzie i po 500 zł sprzedają bo liczą, że ludzie już rozumy potracili :-?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POznań - Smochowice :)
przykro mi chętnie dała bym namiary na naszego murarza ale on zajmuje się okolicami kamionek gądek do kórnika nam w siekierkach z oporami się zgodził.pozdrawiam

 

Mam do polecenia solidna ekipę do budowy w Poznaiu i okolicach. Są z Czarnkowa, ceny umiarkowane, doskonała współpraca i solidna robota. Mi stawiali dom z Ytonga i jestem zadowolony, instruktor z Ytonga/Xelli też :D. Mają certyfuikat od producenta.

 

W razie pytań podaję namiary do mnie: tel. 600 40 11 00.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atka13 napisała

czy ktoś ma jakiś namiar na kute płoty i balustrady (dobre i tanie????)

 

Nie wiem czy dobre, nie wiem czy tanie...ale sama szukając znalazłam: http://www.iba.net.pl i http://www.pro-line.pl

 

wilelkie dzięki zaraz luknę :o

 

 

a dobry kierownik budowy to ten który jest u nas: Zbyszko Konieczny

tel.604 175 485 ( o ile pamiętam to już raz dawałam na forum ten namiar :wink:

pozdrawiam

atka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...