Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...ceny robocizny za wykonczeniówkę: tynki ręczne, elewacja zewnętrzna (ocieplenie+tynk), posadzki itp itd...

tynki ręczne cem.-wap. 22,5 zł/m2 (robocizna z materiałem)

ocieplenie+tynk 30zł/m2 (sama robocizna)

ocieplenie poddasza 35zł/m2 +szpachlowanie 10zł/m2 (sama robocizna)

posadzki - jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ceny robocizny za wykonczeniówkę: tynki ręczne, elewacja zewnętrzna (ocieplenie+tynk), posadzki itp itd...

tynki ręczne cem.-wap. 22,5 zł/m2 (robocizna z materiałem)

ocieplenie+tynk 30zł/m2 (sama robocizna)

ocieplenie poddasza 35zł/m2 +szpachlowanie 10zł/m2 (sama robocizna)

posadzki - jeszcze nie wiem

 

Widzę w dzienniku że już kończą u Ciebie...fajnie masz :roll: To są całkiem przyzwoite ceny! Jezeli polecasz, to będę wdzięczna za namiary na PRIV (potrzebuje na lipiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzis styropian termoorganiki silver w cenie 205zl za m3 z dostawa na teren budowy brutto, oraz 260 za m3 termoorganiki silver pod wylewke za 260zl m3 jak uwazacie dobra cena ??

Ja silver pod wylewki kupiłam po 250, ale dostawa dopiero pod koniec miesiąca. Cud, że w ogóle udało się kupić Termoorganikę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich "sąsiadów"

Jestem na etapie załatwiania PnB , na czerwiec mam umówioną ekipe murarzy.

Dzisiaj dostałam wycenę robocizny ,stan surowy otwarty bez dachu 24tyś ,całkiem nieźle bo projekt jest dość skomplikowany dużo podciągów i zbrojenia ,więc murarz ma co robic ,bałam się że zaśpiewa 40 tyś bo ostatnio fachowcy oszaleli ,budujemy z suporeksu bo tylko to udało się kupić (cena 10,40)

Trzymam kciuki za wszystkich budujących oby sciany były proste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich "sąsiadów"

Jestem na etapie załatwiania PnB , na czerwiec mam umówioną ekipe murarzy.

Dzisiaj dostałam wycenę robocizny ,stan surowy otwarty bez dachu 24tyś ,całkiem nieźle bo projekt jest dość skomplikowany dużo podciągów i zbrojenia ,więc murarz ma co robic ,bałam się że zaśpiewa 40 tyś bo ostatnio fachowcy oszaleli ,budujemy z suporeksu bo tylko to udało się kupić (cena 10,40)

Trzymam kciuki za wszystkich budujących oby sciany były proste .

Również witamy i pozdrawiamy. Napisz jeszcze gdzie się budujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś chętny na styropian Swispora ściągam tira zostanie mi około 30m3 w bardzo dobrej cenie EPS 70 -160pl EPS100- 180pl. Sprawa dość pilna. dostawa na południe poznania, ale sprawa pewnie do dogadania.

Jeśli byłby ktoś chetny prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice będę budować w Pokrzywnie , chyba ktoś jeszcze na forum się tam buduje więc będzie raźniej :D

Dom w pierwotnym założeniu miał być tani i łatwy w budowie z możliwie prostym dachem ale serce zabiło mi mocniej przy oglądaniu Omegi i jest domek z dachem wielospadowym z masą okien balkonowych i dachowych i z antresolą oj tani to on niebędzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś chętny na styropian Swispora ściągam tira zostanie mi około 30m3 w bardzo dobrej cenie EPS 70 -160pl EPS100- 180pl. Sprawa dość pilna. dostawa na południe poznania, ale sprawa pewnie do dogadania.

Jeśli byłby ktoś chetny prosze o kontakt

 

EPS jest pod posadzki, tak? W czerwcu będę je robił, więc warto pomyśleć.

Potrzebuję o grubości 8 cm i na pow ok 40m2. Daj znać. Jestem w stanie sam to odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś chętny na styropian Swispora ściągam tira zostanie mi około 30m3 w bardzo dobrej cenie EPS 70 -160pl EPS100- 180pl. Sprawa dość pilna. dostawa na południe poznania, ale sprawa pewnie do dogadania.

Jeśli byłby ktoś chetny prosze o kontakt

 

 

ja bylbym chetny - wyslalem na priva pytanie - daj prosze znac co i jak.

 

No i jeszcze dwa pytania - gdzie najbardziej opłaca się kupic stal? potrzebuje dwuteownikow 160 - moze ktos wie, gdzie najlepiej to kupic.

 

I jeszcze jedno pytanko - potrzebuje kogos ktomi zaprojektuje instalacje reku - moze macie jakies namiary?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

zakończyłem etap poszukiwania ekipy na budowę stanu surowego otwartego. Zebrałem sześć wycen. Ceny za tą samą robotę (lub prawie tą samą) od 16.500 PLN do 41.000 PLN. Generalnie zauważyłem, że cena chyba nie zależy od fachowości ekipy tylko od odległości siedziby od Poznania.

Cappo dzięki za namiary na Twoją ekipę - wiszę Ci jakiegoś browarka.

Jeżeli ktoś potrzebuje to służę namiarami na ekipy , na które się nie zdecydowałem. Ja szukałem ekipy z wolnym terminem na wrzesień więc jak ktoś potrzbuje na ten termin to służę namiarami. Szczególnie jedna ekipa z pod Leszna (cena 16.500 PLN) wydaje mi się godna polecenia (sam mocno myślałem od nich). Budują u mojego sąsiada - na razie zakończyli fundamenty , ale wygląda to porządnie i widziałem jak pracują - spokojnie, sprawnie, bez picia i hałasu, na placu porządek, szef pracuje razem ze swoimi ludźmi.

Generalnie obejchałem trochę budów i było to dla mnie bardzo pouczające. Widziałem różne ekipy, różnych szefów i różne sposoby prowadzenia robót. W dwóch przypadkach zrezygnowałem z pozostawienia projektu do wyceny już podczas wizyty na budowie.

 

Mam prośbę. Poszukuję jakiegoś dobrego (i przy okazji nie za drogiego :D ) kosztorysanta. Potrzebuję zrobić kosztorys do mojego projektu na potrzeby własne i banku (pod kredyt).

 

Pozdrawiam

 

Tomcus

 

P.S.

Dzisiaj złożyłem wniosek o PnB. Zobaczymy czy się zmieszczą z decyzją w 30 dniach :D .

P.S.2

Misiak widzę , że idziesz ostro do przodu. Muszę któregoś dnia podjechać do Ciebie i zobaczyć to na własne oczy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś chętny na styropian Swispora ściągam tira zostanie mi około 30m3 w bardzo dobrej cenie EPS 70 -160pl EPS100- 180pl. Sprawa dość pilna. dostawa na południe poznania, ale sprawa pewnie do dogadania.

Jeśli byłby ktoś chetny prosze o kontakt

 

Ja prawdopodobnie się piszę. Napisz mi na priva kiedy ściągasz ten styropian. Policzę ile dokładnie potrzebyję. Czy mają wszystkie grubości?

Potrzebuję 12cm, 10cm, i 3cm. Odpowiedznio: 220m2, 150m2, 140m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...