Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czy wiecie gdzie można zamówić drzwi zewnętrzne drewniane za rozsądną cenę (do 3 500 z montażem) z terminem realizacji do 6 tygodni?

 

właśnie mnie oświeciło, że przez brak drzwi na czas ryzykuję przesunięcie terminu przeprowadzki :roll:

 

Ciężka sprawa bo to kwestia gustu. Może coś takiego? Niektóre są od ręki a na inne czas oczekiwania 5-6 tygodni

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3435361

 

Firma Łapawa.

Mam w zeszłym roku 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie gdzie można zamówić drzwi zewnętrzne drewniane za rozsądną cenę (do 3 500 z montażem) z terminem realizacji do 6 tygodni?

 

właśnie mnie oświeciło, że przez brak drzwi na czas ryzykuję przesunięcie terminu przeprowadzki :roll:

 

ja tez polecam stolarza - Darek Stefański 607230351

chłopak ze "smykałką", nie wiem tylko czy termin osiągalny

możesz się powoływać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi ciągle ta kawa co to jej nie było się przypomina :oops: A tak poza tym to już mieszkacie na swoim?

 

to zapraszam na kawę !!!

a ta wykończeniówka mnie wykończy chyba psychicznie i finansowo :(

 

 

z ciekawości ile teraz rata wam wychodzi w zl jak ktos brał 300 k ?

 

jak chodzi o lampki to tez kupowałem w LM i Castoramie znalazłem niby taniej na allegro ale doliczając koszty przesyłki zysk miałbym 35 zl wiec olałem temat i kupiłem w markecie zawsze można oddać jak okaże się że nie pasują (juz tak robiłem )

 

stara ekipa meldować sie !!!

mieszkacie juz ?????

ja muszę sie wprowadzić do 1 września bo mój bobas idzie do zerówki

wiec nie mam wyjścia a w poznaniu go wypisałem :)

 

sąsiad Marzin robotę odbiera prawie codziennie (jest częściej niż mój kierownik ) mobilizując mnie do szybkiej wprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi ciągle ta kawa co to jej nie było się przypomina :oops: A tak poza tym to już mieszkacie na swoim?

 

to zapraszam na kawę !!!

a ta wykończeniówka mnie wykończy chyba psychicznie i finansowo :(

 

 

z ciekawości ile teraz rata wam wychodzi w zl jak ktos brał 300 k ?

 

jak chodzi o lampki to tez kupowałem w LM i Castoramie znalazłem niby taniej na allegro ale doliczając koszty przesyłki zysk miałbym 35 zl wiec olałem temat i kupiłem w markecie zawsze można oddać jak okaże się że nie pasują (juz tak robiłem )

 

stara ekipa meldować sie !!!

mieszkacie juz ?????

ja muszę sie wprowadzić do 1 września bo mój bobas idzie do zerówki

wiec nie mam wyjścia a w poznaniu go wypisałem :)

 

sąsiad Marzin robotę odbiera prawie codziennie (jest częściej niż mój kierownik ) mobilizując mnie do szybkiej wprowadzki :)

 

Melduje się :wink:

Mieszkamy i to całkiem odebrani :D

 

PS Co do tego ile rata ale mniejszego kredytu to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy o starszaki :)

szukam okien...dałam do wyceny do Varianta (szarych szeregów) do Oknoplastu Kraków (do pani Michaliny) i jeszcze do Jezierskiego (pewnie zabiją mnie ceną, ale mają tak pięknie otwierane skłądane w harmonijkę okna tarasowe,że się zakochałam...) gdzie jeszcze uderzyć? kto ma najlepszy stosunek ceny do jakości ...??? na co zwrócić uwagę? chcemy PVC obustronny złoty dąb...okien ok 17szt, pewnie łącznie powyżej 22m2 szyb :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję obecność ;-)

Mieszkam od 31 maja, choć w domu totalne pustki, w zeszłym tygodniu dopiero pomalowaliśmy salon a plan na ten tydzień to uruchomić zlew w kuchni :D Jutro zamawiamy drzwi (nosz kurcze od dwóch miesięcy się miotam i nie mogę zdecydować jakie :oops: ) i już za 3 miesiące będzie można swobodnie skorzystać z łazienki :lol:

Pozdrawiam wszystkich wykańczających i tych już wykończonych :wink:

 

PS. Co do okien jak mam z Oknoplastu z Gniezna - tutaj uzyskałam najlepszy stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy o starszaki :)

szukam okien... chcemy PVC obustronny złoty dąb...okien ok 17szt, pewnie łącznie powyżej 22m2 szyb :-?

Skoro jesteś z Gruszczyna to masz pod bokiem Okno-Tech http://www.oknotech.com.pl

Montowali mi właśnie takie okna w zeszłym roku i jak na razie jestem zadowolony. Kilka osób oglądających okna było święcie przekonanych że są drewniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy od 9 czerwca a w tym tygodniu dostalismy pisemko o odbiorze budynku. Parapetówa jedna za drugą ;)

 

http://images32.fotosik.pl/322/8b85ef8432a87050.jpg

 

Chętnie polecę:

- kompleksowego gościa od wykończenia (nie najtańszy ale dokonał wielu cudów)

- stolarza od kuchni, komandorów itd. (dokładny, sumienny i ceny very promocyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy od 9 czerwca a w tym tygodniu dostalismy pisemko o odbiorze budynku. Parapetówa jedna za drugą ;)

 

http://images32.fotosik.pl/322/8b85ef8432a87050.jpg

 

Chętnie polecę:

- kompleksowego gościa od wykończenia (nie najtańszy ale dokonał wielu cudów)

- stolarza od kuchni, komandorów itd. (dokładny, sumienny i ceny very promocyjne)

piękna chatka a co najważniejsze-duuużo parapetów ;) więc i imprez trzeba sporo...

 

to ja poproszę namiary na stolarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

rozpoczynałem w czerwcu 2007 ... od 10.2007 mieszkam :), aktualnie kończę zewnętrzną część, czyli ogrodzenie, ogród, pozbruk ... Czy możecie polecić fachowców do położenia kostki brukowej? oczywicie solidnych, sprawdzonych ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Cześć,

 

rozpoczynałem w czerwcu 2007 ... od 10.2007 mieszkam :), aktualnie kończę zewnętrzną część, czyli ogrodzenie, ogród, pozbruk ... Czy możecie polecić fachowców do położenia kostki brukowej? oczywicie solidnych, sprawdzonych ...

 

pozdrawiam

:roll: , ale tempo zamieszkać w 4 miesiące :o szok.

U mnie dzisiaj mija 3 miesiąc i jestem dopiero na etapie stropu przed wylaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...