Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

Obiecałam kiedyś, że po montażu okien napiszę jak się spisała ekipa montażowa OKNOPLASTU z Gniezna. Krótko mówiąc SUPER. Naprawdę warto polecić i umieścić namiary na BIAŁEJ LIŚCIE WIELKOPOLSKI. Dodam tylko, że mój mąż, który jest bardzo wnikliwy na budowie :wink: (użyłam delikatnych słów bo może to kiedyś przeczyta :D ) stwierdził, że Ekipa OKNOPLASTU z Gniezna jest pierwszą na naszej budowie, za którą nie musiał chodzić i sprawdzać bo fachowość i dokładność było widać od początku. Pełen profesjonalizm i współpraca z inwestorem. Inwestor może naprawdę poczuć się jak partner a nie wścibski intruz, który niczego nie powinien widzieć i niczym się nie interesować. Informuję też, że nie mam w tym żadnego interesu aby ich reklamować, cieszę się tylko, że są jeszcze fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Życzę im mnóstwa zleceń i satysfakcji ze swojej pracy.

 

TECHNIKA OKIENNA

MICHALINA WALASZCZYK (do tego piękne imię) :D

62-200 GNIEZNO UL.REYMONTA 32

0-61 426 14 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie poszukuje rzeczoznawcy specjalizujacego sie w kwestii plytek. Zna ktos takiego?

 

Pisalem juz kiedys na forum o moich mega problemach z Giantem i ich wadliwymi plytakmi - otoz po 3 miesiacach rozpatwywania reklamacji (3 miesiace!) Giant wymienil mi plytki na....

takie same i tak samo wadliwe. Jakos polozenia moge ocenic na co najwyzej mierną. Na przyklad szerokosc fugi (mierzylem suwmiarką) waha sie od 2mm do 4.5mm. Inny przyklad: wiekszosc cokolow przyklejonych zostala na kropelke silikonu - przy pierwszym zamiataniu 2 cokoly odpadly :D

 

 

Generalnie Giant robi sobie ze mnie jaja - cala ta 3 miesieczna reklamacja i ich pisma to kpina, ktorej efektem sa te same wadliwe plytki tylko polozone gorzej niz poprzednio oraz liczne (co prawda drobne ale w nowym domu niezwykle irytujace) zarysowania podlowg i scian.

 

Ppotrzebuje kogos kto zalatwial juz podobne reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś marzy o oknach drewnianych to polecam Fabrykę Okien Drewnianych Świebodzin.Dopiero zamontowane, więc nie wiem jak się sprawdzą w użytkowaniu.Wyglądają pięknie, a cena (miałam ok.10 ofert) rewelacyjna.Fotki w dzienniku.

tez mi sie podobaja ale pisalem do nich maila o wycene i jak na razie cisza nikt nei odpowiada a to juz z 10 dni minelo maja gdzies przedstawiciela w Poznanniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dlatego nie odpowiadali bo przenosili całą fabrykę w inne miejsce.Z tego powodu u mnie spóżnili się z montażem o 3 tyg.Karne odsetki (ustalone w umowie) załatwiły sprawę zadowalająco.Gdzieś na Św.Michała, ale nigdy tam nie byłam.Całą akcję prowadziłam z jednym facetem drogą e-mailową i telefoniczną.Jak chcesz mogę podać namiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dlatego nie odpowiadali bo przenosili całą fabrykę w inne miejsce.Z tego powodu u mnie spóżnili się z montażem o 3 tyg.Karne odsetki (ustalone w umowie) załatwiły sprawę zadowalająco.Gdzieś na Św.Michała, ale nigdy tam nie byłam.Całą akcję prowadziłam z jednym facetem drogą e-mailową i telefoniczną.Jak chcesz mogę podać namiar.

nie dzieki poczekam jeszcze chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam

 

Wykonywał ktoś z Was badania gruntu??? Jeśli tak to proszę o namiary.

 

Pozdrawiam

Proszę bardzo:

 

ECER Technika z Lubonia

http://www.ecer.pl/

kierownik ds. hydrologii i geologii Magdalena Stróżyk

tel (61) 813-98-97/98

 

Badania kosztowały mnie 1040,00 netto +22% VAT

4 odwierty po 4m p.p.t. dla domku niepodpiwniczonego 160m2 pow. użyt.

przy 3 by mnie kosztowało 780,00 netto

Inżynier ocenia przy odwiertach ilość niezbędnych wierceń.

Wszystko pilotowała Pani kierownik i na bieżąco byłem o wszystkim poinformowany.

Badania i dokumentacja w ciągu 2 tygodni od złożenia zlecenia, bez zaliczki.

Dokumentacja (3 egzemplarze) - brak zastrzeżeń, wręcz bardzo szczegółowa.

Dokumentacje przywieźli pod wskazany adres :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...