Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Celt, co to jest to zewnętrzne, bo jest śliczne?

 

kurcze, jakieś-coś :lol: co sie nadaje na zewnątrz. Granit raczej nie, bo cena nie była za wysoka. Kolor yellow rock, zamawiane w amb.Spytaj GW, bo to oni zamawiali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej bardziej zaawansowani wielkopolanie

 

podzielcie się sprawdzonymi przez was wykonawcami

 

1) możecie polecić sprawdzoną przez was ekipę tynkarską ?

poproszę o namiar jeśli jesteście z nich zadowoleni,

tj sprawdzili się jakościowo oraz są słowni i rzetelni

podstawowe wymagania:

tynki wewnętrzne cementowo-wapienne maszynowe

równanie tynków na listwach

ekipa minimum 3 ludzi

cena nie wyższa niż 30 zł brutto z materiałem za 1 m2

 

2) chętnie też dowiem się gdzie kupiliscie okna drewniane (sosnowe raczej)

jeśli jesteście zadowoleni ze współpracy z producentem/dystrybutorem i

zadowoleni z jakości okien juz po ich montażu

 

z góry dziękuje,

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Celt, wyszło super, a zewnętrzne parapety rozwiały moje wątpliwości co do połączenia jasnych z ciemnymi oknami. Bardzo dziękuję za linki, podejrzałam też w galerii drzwi zewnętrzne, świetne, zdradź gdzie kupiłeś i za ile, bo szukam w tej chwili drzwi z naświetlami, zeby podać murarzom wymiar "dziury" w ścianie.

 

 

 

pozdrawiam

 

o drzwiach juz gdzieś pisałem: firma AMB - zreszta parapety też są od nich (i zew i wew).

 

http://www.amb.com.pl/

 

drzwi wyniosły coś około 5 tys., nie pamietam dokładnie, ale to kwestia modelu-w sumie sami sobie taki kształt drzwi wymyśliliśmy i oni je zrobili, ale mają też jakieś "gotowe" modele. Wymair dziury nie jest istotny, bo oni nam dorobili drzwi do dziury, a nie dziurę do gotowych drzwi ;-) Zrobili nam też drzwi pełne do garażu, taka sama okleina. Idealnie pasuje do orzecha Oknoplastu. aha, okien u nich nie zamawialiśmy tylko dlatego, ze nasz GW miał lepsze ceny na Oknoplast...

Szczerze polecam, firma naprawdę solidna.

 

 

czy w Poznaniu można gdzieś obejżeć drzwi na żywo? jakieś namiary? na stronie mają tylko adres w Ostrzeszowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pilne pytanie.

 

Jakie i ile kabli musze wyciągnąć przez komin , żeby w późniejszym okresie podłączyć antenę TV lub satelitarną (z uwzględneiniem switcha i innnych przydatnych bajerów) ??

 

Sprawa jest dość pilna, ponieważ mam własnie zabudowywany strych płytami GK i poźneij nie będe mial możliwości bezinwazyjnego przebicia sie na dach.

 

Prosze o poradę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krys, a na kiedy potrzebujesz?

 

Na już!!!

 

Tak jakoś wyszło, że po raz pierwszy ekipa wyszła z mojej budowy nie kończąc pracy. Szef ekipy poczuł się dotknięty i urażony uwagami na temat swojej pracy. Stwierdził, że honor nie pozwala mu w takim razie kontynuować pracy dalej. Normalnie szczęki nam poopadały. A problem był tylko taki, że mąż miał urlop, więc był na budowie i będąc u siebie zaglądał od czasu do czasu do panów. Potem dowiedzieliśmy się, że powinniśmy się zjawić dopiero na odbiór końcowy a nie zaglądać w trakcie i mówić, że nam się coś nie podoba. Budowlańcom odbija a inwestor ma tylko płacić i do niczego się nie wtrącać i o nic nie pytać. Ku......... poobrastali w piórka bo mają pełno zleceń ale mam nadzieję, że im się urwie. Na moim osiedlu mimo wolnych działek nie wybudował się w tym roku ani jeden dom.

 

Ekipy szukam na już choć wiem jakie są realia. Nie pogardzę namiarami na ludzi, którzy zechcieli by przyjść np. za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jakoś wyszło, że po raz pierwszy ekipa wyszła z mojej budowy nie kończąc pracy. Szef ekipy poczuł się dotknięty i urażony uwagami na temat swojej pracy. Stwierdził, że honor nie pozwala mu w takim razie kontynuować pracy dalej. Normalnie szczęki nam poopadały. A problem był tylko taki, że mąż miał urlop, więc był na budowie i będąc u siebie zaglądał od czasu do czasu do panów. Potem dowiedzieliśmy się, że powinniśmy się zjawić dopiero na odbiór końcowy a nie zaglądać w trakcie i mówić, że nam się coś nie podoba. Budowlańcom odbija a inwestor ma tylko płacić i do niczego się nie wtrącać i o nic nie pytać. Ku......... poobrastali w piórka bo mają pełno zleceń ale mam nadzieję, że im się urwie. Na moim osiedlu mimo wolnych działek nie wybudował się w tym roku ani jeden dom.

 

Ekipy szukam na już choć wiem jakie są realia. Nie pogardzę namiarami na ludzi, którzy zechcieli by przyjść np. za miesiąc.

 

juz im się kończy i przyjdą w łaskę !

spadła sprzedaż mieszkań developerzy maja problem z sprzedażą mieszkań a i w hurtowniach pustki się zrobiły (chodzi o klientów) i handlowcy zaraz milsi sie zrobili :)

 

508300426 Daniel Biały

ja robiłem sobie sam :) ale robił u moich znajomych i byli zadowoleni jak bedziesz dzwonić to powołaj się na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...