Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

Cześć,

wczoraj w nocy jakieś sk....ny zdemolowali budowę w Szreniawie. Ukradli kable ze ścian niszcząc całą instalację i świeżo położone tynki maszynowe.

Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info. Za wskazanie sprawców wyznaczona jest nagroda.

Na razie jest to 2000 PLN , ale może być więcej.

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

wczoraj w nocy jakieś sk....ny zdemolowali budowę w Szreniawie. Ukradli kable ze ścian niszcząc całą instalację i świeżo położone tynki maszynowe.

Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info. Za wskazanie sprawców wyznaczona jest nagroda.

Na razie jest to 2000 PLN , ale może być więcej.

 

Pozdrawiam

 

T.

hmm a nie odmówiłeś czasem jakiejś "renomowanej" firmie ochroniarskiej usługi "opieki i monitoringu"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wczoraj w nocy jakieś sk....ny zdemolowali budowę w Szreniawie. Ukradli kable ze ścian niszcząc całą instalację i świeżo położone tynki maszynowe.

Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info. Za wskazanie sprawców wyznaczona jest nagroda.

Na razie jest to 2000 PLN , ale może być więcej.

 

Pozdrawiam

 

T.

hmm a nie odmówiłeś czasem jakiejś "renomowanej" firmie ochroniarskiej usługi "opieki i monitoringu"??

 

"Zemsta" firmy ochroniarskiej odpada. W grudniu ma wejść SOLID i umowa już prawie podpisana. Ewiedentnie widać, że sk...ny brali to co miało dla nich wartość czyli miedź. Powyrywali kable z tynków i to tylko te prądowe. Alarm, internet i RTV zostawili (za mało w nich miedzi). Przy okazji skroili trochę sprzętu i narzędzi. Do tego dochodzi jeszcze fakt , że 100m dalej obrobili z kabli druga budowę tylko tam inwestor miał "szczęście" bo nie miał jeszcze położonych tynków. Najbardziej irytujące jest to, że oni zarobią na tym 500-700 PLN, a straty sięgają prawie 20 000 PLN :-( ...

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tys zł strat ? az za tyle kupiles przewody zasilajace? tynki sie naprawi wyprawkami i az takie drogie to nie bedzie.

najgorzej bedzie miał elektryk bo bedzie musiał bruzdowac pod nowe przewody...

a to ze tynki beda mało głaądkie w miejsu nowych przewodów to sie nie przejmój bo wykonczeniowka to doszlifuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... a dziękuję, całkiem miło i sympatycznie, cisza, spokój i las :D

minął miesiąc, pierwsze wybieranie szamba za nami 8) ale jeszcze sporo prac w środku i na zewnątrz więc póki co Was nie opuszczę :wink:

 

No to fajnie. Bo grupa tak trochę cienko "przędzie". Matka WIELKOPOLSKA też kończyła żywot na stronie 123. Czyżby to już koniec???????A tak fajnie się tu pisało. No cóż. Większość już mieszka. :)

ja bym nie tragizował :wink: większość mieszka i taka kolej rzeczy, ja to forum traktuję hobbystycznie więc jeszcze tu pobędę :lol:

 

 

ja tez zostaje ;)

może dlatego ze nie mam neta w domu wiec tylko w pracy czasami zaglądam ;)

 

ludzie, nie odchodźcie! jesteście potrzebni ze swoimi doświadczeniami :o. Od kogo mają się uczyć następni? Ja też już prawie kończę ale na Wlkp2008 ludzie piszą o tym co robią na bieżąco, a znacznie mniej o tym co będzie dalej w kolejnych etapach. Wy to już wiecie. Bez forum chyba bym nie pobudował tzn. wolniej i gorzej. W każdym razie wielkie dzięki za wsparcie wszelkiej maści w imieniu budowniczych kolejnego rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy porównywał ktoś z Was koszty ogrzewania podłogowego vs kanałowe (pomieszczenie 70 m2)?

 

Chodzi mi o koszty instalacji (nie eksploatacji)

dobre kanałówki w ...... drogie :o

jak porównywałem ceny (tylko z ciekawości, to za 2 kanałówki miałem cały parter podłogówki łącznie z rozdzielaczem - oczywiście mówię o dobrej jakości wyrobach a nie marketowcach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam punktu z dobrymi silnikami do rolet (Nice, Somfy) który załozy mi te silniki do rolet. W punkcie gdzie zamawiam okna ceny nie są sympatyczne, więc jesli macie sprawdzone namiary to bardzo proszę.

Tylko, że podejrzewam, że dobre cenowo ale z dodatkiem za montaż wyjdą tak samo :roll: Żeby toto zamontować trzeba się trochę natrudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...