Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

Witam, czy instalował ktos moze stelaż podtynkowey do Wc - JUMBO??? Kurde wpadłam dzisiaj na budowe dogladnąc prac patrze a tam w łazience na dole zamocowany steląz w/wym. marki! Od pozcatku mówiąłm o Geberitach a hydraulik zamontował jakies Jumbo(niemieckiej firmy) rzekomo z tej samej pólki jakosciowej co Geberit ale o połowe tańszy. Szukam po internecie informacji i nic nie znajduje! Wk...mnie totalnie! Jak nie znajde informacji o jakosci tego czegos to bede kazał mu rozmontowac!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy mógłby mi ktoś pomóc zorientować się w temacie cen w jakich powinny być posadzki betonowe (pod ogrzewanie podłogowe- więc jakieś mikrozbrojenie i plastyfikatory też trzeba dorzucić) chodzi mi o cenę za m2 z materiałem...a jakby ktos miał sprawdzoną solidną ekipę to również będę wdzięczna za namiary :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś mogłby podać namiary na solidną ekipę od posadzek?z góry dziekuję i pozdrawiam :D :D :D :D :D :D :D

 

Witam, mi robili ludzie z okolic Wolsztyna. Dobra cena, obecnie jest ciepła ;)

Robota wykonana szybko (8godzin - ok. 160m2) i fachowo. Płytkarz nie miał nic do gadania pod względem równości i wypoziomowania.

Muszę tylko wydębić tel. od teścia. Na jutro powinienem mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś mogłby podać namiary na solidną ekipę od posadzek?z góry dziekuję i pozdrawiam :D :D :D :D :D :D :D

 

Witam, mi robili ludzie z okolic Wolsztyna. Dobra cena, obecnie jest ciepła ;)

Robota wykonana szybko (8godzin - ok. 160m2) i fachowo. Płytkarz nie miał nic do gadania pod względem równości i wypoziomowania.

Muszę tylko wydębić tel. od teścia. Na jutro powinienem mieć.

To ja poproszę te namiary również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Przypominam, że jest coś takiego jak :

 

BIAŁA LISTA SOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

 

tu link:

http://forum.muratordom.pl/biala-lista-solidnych-wielkopolska,t27801-420.htm

 

Jak macie solidnych wykonawców, których z czystym sumieniem możecie polecić to śmiało wpisywać, po to ta lista jest :p

 

a jak traficie na kogoś niesolidnego to jest coś takiego:

 

CZARNA LISTA NIESOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

 

tu link:

http://forum.muratordom.pl/czarna-lista-niesolidnych-wielkopolska,t27800-180.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...