Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


misiak

Recommended Posts

Hej,

robił ktoś z was deske tarasowa?

Zastanawiam sie czy robic płytki na tarasie czy deske.

Płytki z klejem i robocizna to około 80-100zł za metr;/ a daske można juz kopić po 50zł plus lakier....

estetycznie wolimy deskę tylko czy taka tania deska będzie tez tak jak płytki długo ładnie wyglądała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam starszyznę z doświadczeniami - zaczynam budowę w Potaszach gm. Czerwonak i potzrebuję namiarów na sprawdzonych kierowników budowy. Dodatkowo przydałoby się parę kontaktów na polecane przez Was firmy od fundamentów. Przy okazji pytanko - jak to jest kupujecie materiał sami a firmie placicie za robociznę czy bierze sie od nich wszystko? Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję namiary na wkłady kominkowe. Nie musi to być mercedes, będe go raczej użwał tylko do stworzenia "fajnego klimatu". Jedyny warunek to żeby miał wlot do powietrza z zewnątrz.

Pozdrawiam.

 

Ja zamontowałem u siebie wkład BeF 700 - prosty ma wlot powietrza z zewnątrz rurą, ma szamot i ma 2 przepustnice. pali się w nim bardzo ładnie i dość dobrze daje się sterować. Wkład bezrusztowy - popiół wybiera się z płyty szamotowej - nie ma problemów.

Kiedyś już chyba o nim wspominałem na forum.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko do tych którzy mają już za sobą malowanie wnętrza...u nas szaleją malarze...kolejna ekipa z Bożej Łaski polecenia :( i tu moje pytanie bo zauważyłam,że w narożnikach, gdzie było wykończenie akrylem farba jakby się zważyła i wygląda jakby zaraz miała odpadać łuskami...czy ktoś miał podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnośnie tarasu

 

nasz taras ma ok 50 m 2. zastanawiamy się, czy wykladac go gresem (taras jest wylany), czy mozna na to polozyc deski moze, czy takie plyty 3 cm jak chodnikowe.

 

nie wiem tylko czy wtedy te plyty chodnikowe przyklejac, czy klasc na piasek i cement tak jak pozbruk?

 

wycenialam to juz u kilku fachowcow i kazdy mowi inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te plyty są calkiem fajne, z kamienia - np libet ma sliczne plyty(nie takie chodnikowe, zle sie wyrazilam)

 

Drewno bardzo mi sie podoba, ale czy nie ma problemu z jego pielęgnacja? nei bedziemy musieli co roku go impregnowac?

 

Mam ok 4 cm na wysokosc ( bo taras jest wylany), wiec nei wiem, czy z jakimis legarami to drewno mi sie zmiesci- czy nie bedzie stalo w wodzie jesli bedzie za malo miejsca na wchloniecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie kupię tłuczeń kamienny lub żwir o granulacji 40mm do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jedyny namiar jaki znam to tylko Dąbrowa.

Z góry wielkie dzięki za namiary.

 

pozdrawiam.

niestety będzie ciężko, jak robiłem GWC żwirowe obdzwoniłem wszystko w okolicy i tylko Dąbrowa to miała :roll: Następny namiar był gdzieś pod Koninem :wink:

Ale to było w 2007 więc może coś się zmieniło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam człowieka/firmy do wykonania metalowej poręczy na schodach oraz na balkonie - czy ktoś zna może dobrego wykonawcę, który nie spartoli roboty i nie zedrze zbytnio? Szczególnie mi zależy za porządnym wykonaniu posadowienia balustrady w płycie balkonowej - jej część jest jednocześnie stropem nad wykuszem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, mam pytanie chciałam założyć deske barlinecką, bo namówili mnie znajomi, a chciałam drewno w salonie w polączeniu z płytkami przy kominku. Mam już wylane posadzki i teraz nie wiem co zrobić bo zaczęto mi odradzać deske barlinecką. Co o niej sadzicie. Czy jeszcze można coś z tym zrobić np. założyć coś innego. Mam posadzkę na jednym poziomie. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...