Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nie no najważniejsze że jesteś skromy hihi

Z całych sił powstrzymuje sie by nie wdawać sie z Tobą w polemikę i wyliczanki na wykształcenie , znajomych z doktoratem i elektoratem . To takie kuszące ..

Muszę jednak być konsekwentna - odpuszczam sobie .

 

Uuuuuuuu, skoro tak odbierasz moja wypowiedz to przepraszam. Juz wiem, ze wiejskie szkoly, dzieciaki rolnikow itd zostaly jednak dobrze przez nas odebrane :(

 

Ja Ci tylko dziewczyno tlumaczylem, ze nie jestem taki "madry", pisze tylko to co wyczytalem i uwazam za wiarygodne. Wymienilem rowniez czepialstwo jako swoja wade itd a Ty widze chcesz blysnac i poplynac dalej ...

 

Zapytaj sie tylko ksiedza w jakich lawkach siadaja rolnicy a w jakich mieszczuchy co by przypadkiem Twoje dzieci za bardzo z pospolstwem sie nie zintegrowaly. No i koniecznie postaw wysoki plot wokol nowego domu ...

 

Powodzenia ;)

Edytowane przez piotrulex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, no daj już spokój dziewczynie. Chcesz kolejna wystraszyć? :) Z tego co pamiętam niektóre już od nas uciekły po dyskusjach z Tobą. :) :)

 

Zmieniając temat - kiedy do nas przyjedziecie? Umawiamy się już chyba ponad rok.

 

Pozdrawiam

Magda

 

To nie ja wystraszylem tylko "nowe" forum. Jakos tak dziwnie sie w tym poruszac. Wczesniej bardziej mi pasilo

 

Ostatni weekend bawilismy sie na weselichu i poprawinach gdzie po imprezie na dachu samochodu musialem zabrac dla mlodej z 200 balonow - niezle wygladalismy ;)

 

Najblizszy jedziemy na Jana a w niedziele byc moze na kajaki na Zalew Koronowski - nigdy kurcze nie plywalem i juz sie konkretnie napalam wiec pewnie bedzie lipna pogoda

 

Kolejny weekend smigamy do Warszawy

 

Caly czas pamietam i nawet rozmawialismy z zona ostatnio o planowanym, naszym spotkaniu ale jakos tak schodzi ...

 

Wode z rynien wpuscilem w beczki wkopane w ziemie - kapitalna sprawa jak na moj gust. Koncze malowan sztachety na plot od frontu - tak wiec czasu nie marnotrawie ale spotkanie jakos nam schodzi :(

 

Jutro jestem w Ikei jakbys cos chciala. Jak co to prosze o sms z nazwa, numerem i cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele!

 

Pomóżmy wspólnie Toruniowi!

Do organizacji plaży REDDS'A brakuje już tylko 1 %

 

proszę głosujcie i przekażcie tę wiadomość komu tylko możecie

 

 

http://www.plazaradosci.pl/

 

 

Dziękuję:)

 

Fajna inicjatywa ! :wiggle:

Zarejestrowałam się , zagłosowałam i dodatkowo wysłałam linka do wszystkich znajomych i przyjaciół :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich z Torunia i okolic!

jestem Tu nowa :-)

budujemy domek w Brzozówce,na granicy Lubicza Górnego,Czekamy na odbiór pozwolenia na budowę i niebawem ruszamy .

Nasz projekt to TezeuszIII z Dobre domy http://www.dobredomy.pl/projekt/tezeuszIII + podwójny garaż.

jutro jedziemy" zaklepać" sobie ekipę budowlaną, za postawienie tego domu -ok.200m2 w stanie surowym otwartym zycza sobie 45 tyś-oczywiście bez materiałów-jak sądzicie to optymalna cena,czy wysoka???? ta ekipa to panowie Urbańscy z Czernikowa,może ktoś ich zna?

A może możecie polecić kogoś sprawdzonego-była bym BARDZO wdzięczna :-)

Zostało mi niewiele czasu,pomóżcie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich ...

 

czesc

 

Ladny domek, troche skomplikowany (dach, okna, taras) wiec nienajtanszy ale nie o to chodzi

 

45 tysi to moim zdaniem niemalo jak za 2 poziomy ale nie wypowiem sie gdyz nie znam aktualnych cennikow. Masz jeszcze spory garaz wiec ta cena to moze i akurat. Jak ekipa sprawdzona itd to moze, moze ...

 

MILEGO I SLONECZNEGO WEEKENDU WSZYSTKIM ZYCZE :)

Edytowane przez piotrulex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o naszego Tezeusza to liczylismy się z większymi kosztami,ale nie chcemy przepłacić no i oczywiście zależy nam na dobrze wykonanej pracy przez ekipę budowlaną.Pierwszy fachowiec polecany przez wielu znajomych wycenił robocizne SSO- na 55 tyś

 

Robocizna no i materialy nie beda najtansze. Dach to spora czesc wydatkow a u Was jest on stosunkowo skomplikowany (ilosc gasiorow itd ...)

 

Domek ladny i godny pozazdroszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosia =)

 

Mam znajomych w Brzozówce - ładna okolica =)

 

Jeżeli chodzi o cenę to wydaje mi się jednak dużo ..

Buduję dom parterowy wiec trudno mi się z Wami równać na koszty , ale nie sądzę by miały być aż dwa razy większe .

Ważniejsza od ceny wydaje mi sie jednak solidność . Szczególnie ważna po ostatnich wydarzeniach w Kaszczorku gdzie ludziom zawaliła się ściana ! Warto poprosić by murarze pokazali wam domy które ostatnio stawiali , najprościej potem zapytać ich właścicieli o opinię ;)

 

Pozdrawiam serdecznie =)

Miłeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu;)

 

miło jest spotkać tu kogoś z okolicy;) My budujemy w Lubiczu, tyle że Dolnym, jesteśmy na etapie deskowania dachu.

 

Za fundamenty, ściany i dach (deskowanie i papa) płacimy niecałe 40 tys (to koszt robocizny), dom ok. 160 m2 powierzchnie uzytkowej, mysle, ze jeszcze trochę mozesz sie potargowac ;)

 

Przy okazji chciałabym bardzo gorąco podziekowac Madzialence, ze tak gościnnie przyjela nas w swoim domku;) Magda, Wasz ogród śni mi się po nocach, ja na taki nie mam szans ;(

A skakankę to moj synek chyba specjalnie zostawil, zebysmy musieli kiedys jeszcze do Was przyjechac;) Jeszcze raz bardzo dziekujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odzew :-)

Porównując Twoje Basbur koszty,to w sumie wychodzimy na to samo,ponieważ dom trochę większy no i ten dach ...czterospadowy z 3 balkonami.....

W końcu jest ładna pogoda!! :-) w takie dni ,przede wszystkim pozazdrości się osobą mającym własny domek i wymarzoną działeczke...:-) prace w ogródku,grille,odpoczynek na świeżym powietrzu...a ja to nawet balkonu nie mam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...