Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Ola i Krzysiek

 

Mogę prosić o namiary na gościa od adaptacji i info ile skasował i za jakie zmiany. Dzięki. [email protected]

 

mnie w inwestprojekcie skasowali 1400 zle + vat pomimo tego, ze wczesniej bylo uzgodnione 1200 + vat

 

ogolnie nie polecam, ida na latwizne i cos co nie jest standardowe dla nich jest niemozliwe

 

jesli juz gadac to nie ze "starym" bo to straszna maruda co tak naprawde nic nie potrafi wytlumaczyc tylko z "mlodym" ktory pewnie moim zdaniem ciagnie ten caly interes przystawiajac starego pieczatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jak byliśmy na etapie szukania projektu to trafiliśmy do inwestprojektu i właśnie na tego starszego pana. My do niego, że chcemy parterówkę typu kanadyjka, a on nam pokazuje wszystkie projekty z poddaszem, my mu, że PARTERÓWKA, a on...ale z poddaszem sa tańsze w budowie :evil:

nasza pani projektant wzięła od nas 1200 zł z lekkimi przeróbkami w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jak byliśmy na etapie szukania projektu to trafiliśmy do inwestprojektu i właśnie na tego starszego pana. My do niego, że chcemy parterówkę typu kanadyjka, a on nam pokazuje wszystkie projekty z poddaszem, my mu, że PARTERÓWKA, a on...ale z poddaszem sa tańsze w budowie :evil:

nasza pani projektant wzięła od nas 1200 zł z lekkimi przeróbkami w projekcie.

 

to z pewnoscia ten sam

 

my mu ze piwnica - on ze droga

 

my mu ze piwnica - a on ze nie bo wody gruntowe

 

my mu piwnica - on dal sie przekonac i zobaczyl ze wody na jakis -2,5 metra sie dopiero pokazuja

 

my ze linia zabudowy 6m bo dzialka krotka i szkoda miejsca - on ze zjazd stromy

 

my ze 6m - on zrobil 9

 

my ze 6m - zgodzil sie na 7m :)

 

my ze inne okna dachowe - nie da rady bo parapet zewnetrzny bedzie za duzy i nam sie nie spodoba

 

my o oknach - jak chcecie to Wasz dom

 

przyklady Pana marudy mozna mnozyc i ja generalnie nie polecam

 

naprawde nie sluzyli pomoca tylko ten mlody sprawil, ze nie odwrocilem sie po 2-3 wizytach na piecie i nie podziekowalem za uslugi

 

kilka lat temu tesciowie u niego adaptowali swoj dom - wtedy pan starszy moze mniej marudny, moj tesc mniej dociekliwy wiec mieli szanse sie dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola i Krzysiek

 

Mogę prosić o namiary na gościa od adaptacji i info ile skasował i za jakie zmiany. Dzięki. [email protected]

Proszę bardzo:

Ewa Karpa tel.509685936

Co prawda nie robiła mi adaptacji, bo znalazłem lokalnego, tańszego fachowca, ale później doprojektowała garaż w rozsądnej cenie i terminie.

Cena zależy od ilości zmian ja za piwnicę, podwyższenie, zmianę okien, połączenie dwu pomieszczeń, zwiększenie gospodarczego zapłaciłem 900PLN. Zaniosłem zakupiony projekt, kilka podpisów na formularzach i po oczekiwaniu odbiór zatwierdzonego projektu w starostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Poszukuję dobrej ekipy do budowy domu. Będę wdzięczna za namiary.

 

No proszę Gmina Lubicz :D A gdzie dokładnie?

Bo my Krobia :)

 

Aga przestań z tymi co Ci spartolili, bo my się jeszcze nie zdecydowaliśmy :wink:

 

Jak ktoś potrzebuje namiary na gościa co robi adaptacje i nadzór to nie ma problemu. Dam namiary.

 

Witam wszystkich z grupy budującej w oklicach Torunia. Od kliku dni śledzę jak dynamicznie rozwija się forum. Super. My rozpoczynamy podobnie jak Ola i Krzysiek w Krobii. Może będziemy sąsiadami. Gdzie budujecie? My przy ul. Oliwkowej, ale prawdopodbnie zaczniemy w drugiej połowie roku, chyba że wskuram coś wcześniej. Czekamy na pozwolenie, ekipa wybrana, tylko ten termin. Czy ktoś z Was zdecydował się na pompę ciepła?

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich z grupy budującej w oklicach Torunia. Od kliku dni śledzę jak dynamicznie rozwija się forum. Super. My rozpoczynamy podobnie jak Ola i Krzysiek w Krobii. Może będziemy sąsiadami. Gdzie budujecie? My przy ul. Oliwkowej, ale prawdopodbnie zaczniemy w drugiej połowie roku, chyba że wskuram coś wcześniej. Czekamy na pozwolenie, ekipa wybrana, tylko ten termin. Czy ktoś z Was zdecydował się na pompę ciepła?

 

Robert

 

A my budujemy przy ul. Cytrynowej (trzecia w prawo od Długiej), ale tablicy z nazwą ulicy jeszcze nam nie postawili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton komorkowy zamowilem transport okolo 900 szt po 7,90 na koniec marca

 

dzis zaplacilem za bloczki 14cm po 2,20 bez faktury 1800szt

 

jutro zamawiam stal prety 12mm po 2230 bez faktury - 1500m

 

mam tez kabel 3x1,5 i 3x2,5 po 1,10-1,20 bez faktury

 

niebawem przywioza deski 25mm - 300,00/m3 bez faktury - 2m na maly skladzik i szalunki do law

 

jaka macie cene na cegly na kominy i cement oraz gdzie?

 

Moze wpakujemy w grupach budujacych jakies cenniki i kontakty uzupelniana na biezaco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr powiedz mi gdzie zamawiałeś stal?

 

Kominy kupujemy IBF albo Shiedel. Jeszcze nie wiemy zalezy jaka będzie różnica w cenie.

 

to jest po tzw. znajomosci (kolega kolegi)

 

przepraszam lecz musze sie go najpierw zapytac czy moge dalej przekazac jego numer

 

jest to hurtownia w okolicach torunia i dochodzi jeszcze transport

 

cena 2,01 + 11% :) dotyczy fi 12

mniejsze sa drozsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...