Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

:D To na razie nie mówię Krzyśkowi, jak postawią ten fundament do tarasu, to postawię go przed faktem, że musi załadować i przewieźć. Myślę, że jak skończą schody, to wezmą się za tarasy. Chyba, że najpierw zrobią działówki. Obaczymy :lol:

 

jak pogoda sprzyja to robic na zewnatrz

 

jak bedzie deszcz czy nie daj Boze snieg i mroz to wtedy wewnatrz tez jakas praca jest potrzebna :wink:

 

my tak w zeszlym roku na jesieni ledwo dalismy rade skonczyc ocieplenie elewacji odkladajac na pozniej prace wewnetrz domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żesz :evil: piec coś sie po przestawieniu na pogodówkę chrzandoli i trzebabyło go wyłączyć, bo serwisant radośnie na wczasach :evil: na szczęście pogoda "istnie" lutowa.

chłopaki zaczynaja ocieplenie zew, z boniowaniem, no jestem ciekawa jak to wyjdzie.

 

gdzie zamawialiście/zamawiacie drzwi wew?

macie jakieś namiary na stolarzy?

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejną ofertę na PC - z THERMOGOLV - w sumie też wyszło ok 60 tys za komplet z tym że tutaj kolektory poziome.

Sama pompa ciepła 28 tysięcy, podłogówka - 200m - 20tys (co 7,5cm) + rózne inne

 

Bardziej mi odpowiada chyba NIBE.

Trochę mnie denerwuje , że już minęły 4 dni a jakoś nie chce się nikomu zrobić oferty. To dopiero 2 firma z 10. Za dużo pracy mają ? :-)

 

Jak duże macie czy planujecie zbiorniki na ciepłą wodę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym zapytać o okna, jaką firmę w Toruniu/okolicach możecie polecić. Chodzi o okna PCV w okleinie. Mile widziane ładne wzory drzwi wejściowych z PCV :)

 

My zdecydowaliśmy się na okna MS (punkt sprzedaży w Kwadracie na Rubinkowie I), tzn. pewnie w przyszłym tygodniu pomiar, ale jest w Toruniu przynajmniej kilka firm godnych polecenia: wielu forumowiczów wybiera Oknovid, jest też Ferrum itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie zamawialiście/zamawiacie drzwi wew?

Dziadek na Mazowieckiej. Zamawiałwm drzwi surowe a później sam dobierałem kolor. Można oczywiście zamówić wykończone.

 

a ja chciałbym zapytać o okna, jaką firmę w Toruniu/okolicach możecie polecić. Chodzi o okna PCV w okleinie.

Oknovid (sprzedawcy podają różne ceny, szukaj takiego, który daje największy upust)

Altom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym zapytać o okna, jaką firmę w Toruniu/okolicach możecie polecić. Chodzi o okna PCV w okleinie. Mile widziane ładne wzory drzwi wejściowych z PCV :)

 

Robiliśmy wyceny w kilku firmach i ceny były bardzo zbliżone. Ostatecznie zamówiliśmy w Ferrum na Skarpie. Nie ma szalonej różnicy no chyba, że wyceniać Ci będzie firma Oknoplast z Krakowa (ul. Sienkiewicza). Tam to ceny są wysokie. Ale okna podobo dobre. Chociaż ja tam na oknach się nie znam więc nie będe się wymądrzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nawet nie wiem co sie dzialo u nas. ialem wyjazd sluzbowy do Lodzi i znalazlem czs na odrobine przyjemnosci. Otworzylo po latach wyremontowany na tip top aquapark "Fala"

 

basen jest na poziomie, swietny kompleks saunowy z super duzym jakkuzi w ktorym idzie nawet swobodnie poplywac. podgrzewane lezanki i takie tam

 

minimalnie 3 godziny

 

basen oraz sauny to 55 zeta - raczej nie malo ale mysle ze odrobina relaksu kazdemu sie nalezy tym bardziej ze z torunia to ze 160-170km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...