Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Aga tak dobrze juz zna moj rozklad dnia, ze zaczynam sie bac.

 

Nastka, ogrzewanie sprawdza sie swietnie. Z malym wyjatkiem - jakis uprzejmy czlowiek przecial nam kabel zasilajacy ogrzewanie w lazience, ktory idzie pod posadzka. No i niestety musimy ciagnac nowy na stropie. A co do kosztow - przy liczniku jednotaryfowym za 2 miesiace zaplacilam 1550 zl za prad (ogrzewanie + plyta, pralka piekarnik, zmywarka). Teraz mam juz dwutaryfowy wiec za miesiac bede mogla podac jak wyszlo. Rozmawialas z Klosem? Wiem, ze teraz sa strasznie zabiegani bo maja mase zlecen.

 

Ola, slyszalam o Twoich problemach z mieszkaniem. Podpytywalam nawet kolezanke, ktora jest posrednikiem, ale nie ma dobrych wiesci - totalny zastoj. Ale nie martw sie, na wiosne powinno sie ruszyc, a ze zimy juz podobno nie bedzie, to wiosna tuz, tuz. :lol:

 

Oj nawet nie wiecie jak sie za Wami stesknilam. Moj rachunek za telefon byl ostatnio kosmiczny, bo ucinalysmy sobie z Aga pogaduchy telefoniczne. A znajac nas wiecie, ze krotkie nie byly. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, sprawdziłam ten model kominka: Dovre 2180 CB modern (S). Wycenę mamy na 5500 brutto. Będziemy się jeszcze targować...

 

produkt nie jest tani ale pewnie wart swojej ceny

 

dla nas to jeszcze odlegly temat ale kazda informacja sie przyda

 

dzis dzwonila do nas kobitka z nalazka, ze przyszla nasza brama

 

na brame hoormana z nalazka czekalismy niewiele ponad 3 tygodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest!!! Przyszedł .

A właściwie przyniósł go listonosz.

Projekt :-)

 

Co to się zaczęło ............

 

do startu... gotowi...START :) Też niecierpliwie czekaliśmy, a teraz niecały rok i będziemy się wprowadzać... tfu tfu tfu mam nadzieję w kwietniu. Zobaczysz szybko zleci

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest!!! Przyszedł .

A właściwie przyniósł go listonosz.

Projekt :-)

 

Co to się zaczęło ............

 

do startu... gotowi...START :) Też niecierpliwie czekaliśmy, a teraz niecały rok i będziemy się wprowadzać... tfu tfu tfu mam nadzieję w kwietniu. Zobaczysz szybko zleci

pozdrawiam

 

A my czekaliśmy jak wariaci :roll: Jak kurier przyniósł paczkę to skakaliśmy ze szczęścia jakbyśmy już dom postawili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...