Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Dzis dekarze wykonczyli 2 parapety blaszane w wykuszach i juz naprawde wszystko w tym temacie. Tak do konca nie jestem z nich zadowolony ale nie jest zle ...

 

Jutro biore sobie 1 dien urlopu i dalej szlifuje gladzie :wink:

 

W sobote dalej to samo ...

 

Trzeba bylo wybrac projekt na 2 pokoje, kuchnia i lazienka to moze juz mialbym gladzie wyszlifowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiek od rana wierci mi dziure w brzuchu, kiedy znowu przyjda dziewczynki. Wiec mu mowie, ze jak sie umowimy. Na co on - no to dzwon, juz nie spia. :lol: Jakos z tego wybrnelam i pojechalismy do przedszkola. A ten od progu krzyczy - a ja wczoraj mialem gosci, 3 dziewczyny. Wszyscy rodzice na mnie i w smiech. Jeden tata tylko skwitowal, ze temu to dobrze, do niego nawet jedna nie chce przyjsc. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rewelacja. :lol: :lol: :lol: Zawsze mowilam, ze moje dziecko ma dobry gust.

 

Nastka, Tosiek przygotowal dla Ciebie zadanie. Siedzi wczoraj wieczorem i liczy - Ciocie byly 4, dziewczynki byly 3, to ktora Ciocia nie ma dzieci? No to mowie, ze Natalia. A on na to - A DLACZEGO? No wlasnie, przygotuj dobra odpowiedz, bo obiecalam, ze zapytam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych zjazdami i wjazdami na obwodnicę toruńską na wysokości Grabowca.

ZAPOMNIJCIE O NICH :( Dziś obdzwoniłam wszystkich świętych w tym temacie i dowiedziałam się że to bylo wybudowane tylko i wyłącznie w celu budowlanym. Do dróg typu autostrada nie można włączać wjazdów/zjazdów bo jest to kolizyjne i nie do tego były one przeznaczone. Czyli tak jak pisał Piotrulex. Może to być ewentualnie użyte w przypadku jakiś awaryjnych sytuacji lub w późniejszym czasie dla pojazdów uprzywilejowanych (jak to się pan wyraził mają glejt). Czyli drodzy objeżdzający będziemy nadrabiać km dalej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Agnieszka chyba bedziemy sasiadkami. Dzialka w Kopaninie niedlugo bedzie nasza - po dlugich perypetiach za tydzien podpisujemy umowe przedwstepna.

A teraz prosze Was o pomoc i pewnie bede bardzo czesto prosic. Nie mieszkamy w Toruniu (jeszcze w Niemczech) wiec na poczatek bedziemy robic co sie da "na odleglosc". Domek bedzie nam budowac tesc ktory jest doswiadczonym "budowlancem" - tez nie z Torunia.

Czy moge Was prosic o namiary na biuro projektowe, ktore przede wszystkim jest dobre ale tez zalatwia wszystkie formalnosci, papierki zwiazane z budowa.

Wogole to jak dlugo w Toruniu trwaja formalnosci zwiazane z rozpoczeciem budowy - adaptacja projektu, pozwolenie na budowe itd? Bylismy w jednym biurze projektowym (chyba nie cieszacym sie na tym forum dobra opinia) - powiedziano nam 3 m-ce.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych zjazdami i wjazdami na obwodnicę toruńską na wysokości Grabowca.

ZAPOMNIJCIE O NICH :( Dziś obdzwoniłam wszystkich świętych w tym temacie i dowiedziałam się że to bylo wybudowane tylko i wyłącznie w celu budowlanym. Do dróg typu autostrada nie można włączać wjazdów/zjazdów bo jest to kolizyjne i nie do tego były one przeznaczone. Czyli tak jak pisał Piotrulex. Może to być ewentualnie użyte w przypadku jakiś awaryjnych sytuacji lub w późniejszym czasie dla pojazdów uprzywilejowanych (jak to się pan wyraził mają glejt). Czyli drodzy objeżdzający będziemy nadrabiać km dalej.

pozdrawiam

 

Ku.wa :evil: żeby to chociaż autostrada była. Przecież w tej chwili to nie jest żadna autostrada, więc do czasu zbudowania drugiej nitki mogliby otworzyć te wjazdy. Co do opinii, że na autostradę nie może być co kawałek wjazdów to oczywiście się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...