Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

 

Tak u Kalinowskiego. Chcieliśmy kupować w jednej hurtowni i zdecydowaliśmy się na niego. Pewnie jedno wychodzi taniej drugie drożej, ale nie mamy czasu na wieczne poszukiwania tańszych materiałów :-?

 

mnie wykolowal z bloczkami

 

mialem uzgodnione po 2,20 a jak dzwonilem ze jade z kasa to po 2,60 juz byly

 

dla mnie slowo jest drozsze pieniedzy a dla Pana Kalinowskiego bylo najwazniejsze ze nic nie podpisal i dostawca go zaskoczyl i on do interesu dokladac nie bedzie

 

no co, musialem szukac dalej i kupilem po 2,20 w firmie Bettor

 

jestem handlowcem lecz jestem uczciwym handlowcem - pewnie dlatego ze mam spora konkurencje a budowlany rynek wszystko pochlonie - pewnie i bloczki po 3,20 :cry:

 

takiego postepowania nie lubie wiec musialem sobie znalezc innego dostawce aczkolwiek budowa wedlug planow bedzie trwala 1,5 roku wiec wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, trochę mu się nie dziwię. Nie znał Cię, więc nie mógł ich odłożyć (jeśli akurat miał na stanie), a jeśli dostawce przywiózł w nowej cenie to prawda jest taka, że nie będzie dokładał do interesu. :wink:

Ale tak na marginesie to wzrost cen jest zatrważający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, to kupiłeś bloczki tam gdzie ja.

 

Poza tym my jesteśmy umówieni z Kalinowskim, że zabierze nam te bloczki na swój koszt na naszą budowę.

A tak w ogóle to transport wszystkich materiałów u Kalinowskiego mamy gratisowy i to mi się bardzo podoba :) Bo w innych hurtowniach może i były tańsze niektóre elementy, ale zawsze dochodził to tego transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, trochę mu się nie dziwię. Nie znał Cię, więc nie mógł ich odłożyć (jeśli akurat miał na stanie), a jeśli dostawce przywiózł w nowej cenie to prawda jest taka, że nie będzie dokładał do interesu. :wink:

Ale tak na marginesie to wzrost cen jest zatrważający...

 

jesli ktos mowi tak to znaczy tak

 

jesli nie chce potwierdzic to niech powie, ze nie wie, prosze dzwonic, nie moge obiecac

 

mial jeszcze cos z 200 zeta za transport calosci 1800 sztuk zjechac atu taki klops

 

nie lubie nieuczciwosci aczkolwiek rozumiem czym jest ona spowodowana

 

ja jestem uczciwy i jednym slowem od wszystkich tego oczekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, to kupiłeś bloczki tam gdzie ja.

 

Poza tym my jesteśmy umówieni z Kalinowskim, że zabierze nam te bloczki na swój koszt na naszą budowę.

A tak w ogóle to transport wszystkich materiałów u Kalinowskiego mamy gratisowy i to mi się bardzo podoba :) Bo w innych hurtowniach może i były tańsze niektóre elementy, ale zawsze dochodził to tego transport.

 

czyli kalinowski bierze z bettoru nie swoje bloczki i Wam je za friko zawozi? - jesli tak to rewelacja

 

my sie budujemy we wielkiej Nieszawce i niestety w okolicy brak hurtowni a za dowoz 20km w kazda strone to raczej wszyscy kasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli kalinowski bierze z bettoru nie swoje bloczki i Wam je za friko zawozi? - jesli tak to rewelacja

 

my sie budujemy we wielkiej Nieszawce i niestety w okolicy brak hurtowni a za dowoz 20km w kazda strone to raczej wszyscy kasuja

 

Tak, Kalinowski podjedzie swoim samochodem i zabierze nasze bloczki z Bettoru! I to za friko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, Kalinowski podjedzie swoim samochodem i zabierze nasze bloczki z Bettoru! I to za friko :lol:

 

niestety nie wierze, ze nic z tego nie ma

 

przyjmijmy, ze Ty nic za to bezposrednio nie placisz :)

 

Po prostu do mnie na budowe jest blisko z jego hurtowni i do Bettoru też prawie po drodze. Upusty dostaliśmy+mamy transport gratis - nie doszukujemy się drugiego dna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Bettor przez dwa "t". Kupuje czy nie kupuje tam, guzik mnie to obchodzi, ma tylko te bloczki stamtąd zabrać i tyle.

A inna sprawa, Piotr każdy sprzedawca w hurtowni mat. budowlanych (i nie tylko) na Tobie zarobi! Nie bądź naiwny, prowadzenie interesu bez zysku nie ma żadnego sensu.

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Bettor przez dwa "t". Kupuje czy nie kupuje tam, guzik mnie to obchodzi, ma tylko te bloczki stamtąd zabrać i tyle.

A inna sprawa, Piotr każdy sprzedawca w hurtowni mat. budowlanych (i nie tylko) na Tobie zarobi! Nie bądź naiwny, prowadzenie interesu bez zysku nie ma żadnego sensu.

 

Pozdrawiam

Ola

 

dla mnie jest normalne, ze wszyscy na wszystkich zarabiaja

 

tylko niech robia to uczciwie

 

skoro ja z kims uzgadniam patrzac mu w oczy cene to nie mowie pozniej ze niestety jest drozej i to ze nie napisalkismy tego na kartce bedzie Pan musial zaplacic o 720 zeta wiecej

 

facet wprost powiedzial, ze owszem dogadalismy sie ale nic nie podpisalem i nie ma tematu

 

jest cos takiego ja umowa ustna ale widocznie niektorzy moga patrzec pozniej w lustro jak nic sobie z tego nie robia

 

widze, ze sie nie rozumiemy .......

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siporex 12 w cenie kosmicznej - 6 zł. Toż to zdzierstwo w biały dzień! No i dostałam dzisiaj piany, bo nasz Pan hurtownik zrobił nas w bambusa z tym siporexem :evil:

 

Suporex 12 był zawsze w cenie połowy 24 (chyba że coś się zmieniło), a dzisiaj np. w Agadzie 24 jest po 9,40 brutto. Twoja cena jest faktycznie kosmiczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...