Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piotrulex to nie jest tak do końca. My zastanawiając się nad sprzętem pozbieraliśmy oferty z netu. Potem z tymi cenami poszliśmy do Domaru prosto do kierownika i ...dostaliśmy lepsze ceny :D A okap, który kupiliśmy i okazało się, że u nas się po prostu nie przyda przyjęli nam spowrotem, a upłynęło pół roku od daty zakupu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotrulex to nie jest tak do końca. My zastanawiając się nad sprzętem pozbieraliśmy oferty z netu. Potem z tymi cenami poszliśmy do Domaru prosto do kierownika i ...dostaliśmy lepsze ceny :D A okap, który kupiliśmy i okazało się, że u nas się po prostu nie przyda przyjęli nam spowrotem, a upłynęło pół roku od daty zakupu :D

 

tak jest

 

zawsze trzeba negocjowac :D

 

Co myslicie o takiej mikrofali bo firmie od kuchni musze podac wymiary

 

ma byc srebrna i niedroga - nic a nic sie na tym nie znam ...

 

http://www.ceneo.pl/323041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o takiej mikrofali bo firmie od kuchni musze podac wymiary

 

ma byc srebrna i niedroga - nic a nic sie na tym nie znam ...

 

http://www.ceneo.pl/323041

 

Ale to przecież wolnostojąca...

 

mikrofala ma byc wolnostojaca - sa sporo tansze i ........ mobilne :wink:

 

pod blatem bedzie wneka o odpowiednich rozmiarach z malym zapasem aby weszla

 

Musimy tylko cos wybrac aby firmie od kuchni podac wymiary ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.czyli musze teraz zlecic przygotowanie projektu przylacza gazowego?Szczerze mowiac to myslalam ze jak otrzymam warunki to dowiem sie juz na tym etapie jakie sa wogole koszta za dociagniecie tego gazu a tu nic o kosztach. :roll: Z wypowiedzi innych osob wiem ze to jest roznie z pociagnieciem gazu,u niektorych robi to gazownia na wlasny koszt a niektorzy musza sami placic za przeciagniecie "nitki gazowej"

 

Od 1.07.2007 nastąpił rozdział handlu i dystrybucji gazu i en. elektrycznej. Oznacza to w praktyce, że kto inny sprzedaje gaz/en. elektryczną, a kto inny jest właścicielem sieci gazowej (rur) / elektrycznej (przewodów). Umowę kupna podpiszesz z tymi od handlu, umowę na przyłączenie i dystrybucję z inną firmą - od dystrybucji. Na tych od dystrybucji jesteś skazana, tych od handlu można wybierać i zmieniać.

Potrzebne druki: http://www.pomorskiosd.pl/przylaczenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na ceneo sa naprawde dobre sklepy gdzie nie ma ryzyka kupna cegly za 1999 zeta. skoro ta sama lodowka w media czy domarze kosztuje 2200 a tam 1600 to raczej nie ma sie co za wiele zastanawiac ...

Na jeszcze jedną rzecz trzeba uważać - jak kroją za kuriera bo to że najtańszy towar wcale nie znaczy że z dostawą zapłacicie najkorzystniej.

No i Aga też ma rację że zawsze warto z taką wyceną z netu podejść do sklepu "stacjonarnego" jak dadzą taką samą cenę lub mniejszą to ja osobiście wolę wziąc w stacjonarym bo i koszt transportu odpada i zawsze jest gdzie podejść w razie co. No ale nie zawsze jest na to czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na ceneo sa naprawde dobre sklepy gdzie nie ma ryzyka kupna cegly za 1999 zeta. skoro ta sama lodowka w media czy domarze kosztuje 2200 a tam 1600 to raczej nie ma sie co za wiele zastanawiac ...

Na jeszcze jedną rzecz trzeba uważać - jak kroją za kuriera bo to że najtańszy towar wcale nie znaczy że z dostawą zapłacicie najkorzystniej ...

 

no niby tak ale z racji pracy i mobilnosci wiekszosc zakupow z alledrogo zwoze sobie sam. Kabina prysznicowa z Zabrza za kilka dni tez bedzie u mnie a transport wyjdzie 0,00zł

 

punkt widzenia jak to mowia zalezy od punktu siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ruszam z budową. Mam problem z rekuperatorem.

W Toruniu widzę jest z tym kiepsko. Pan z Żwirki Wigury nie odbiera tel . Skontaktowałem sie z centralą rekupertaory.pl . Powiedzieli mi że ofertę dostanę za .... 3-4 tygodnie !!!!!! SZOK!.

Ponarzekałem , posłodziłem i dostałem ofertę na .... 25 tys bez GWC. Przesadzili.

Czy ktoś z Was ma inne "tańsze" namiary ?

 

 

agnieszkakusi - jeżeli pracujesz w na Polnej to niedaleko mnie ( Polna/Chrobrego)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Was z prośbą....mam znajomego, który sam pracuje i ma dwójkę dzieci. Bardzo biedna rodzina, ale starają się jak mogą, żeby było lepiej. Facet jest bardzo pracowity, układa kostkę brukową. Robił u nas i u moich rodziców. Gdybyście potrzebowali kogoś do kostki to proszę o nim pamiętać :D

Dziękuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ruszam z budową. Mam problem z rekuperatorem.

W Toruniu widzę jest z tym kiepsko. Pan z Żwirki Wigury nie odbiera tel . Skontaktowałem sie z centralą rekupertaory.pl . Powiedzieli mi że ofertę dostanę za .... 3-4 tygodnie !!!!!! SZOK!.

Ponarzekałem , posłodziłem i dostałem ofertę na .... 25 tys bez GWC. Przesadzili.

Czy ktoś z Was ma inne "tańsze" namiary ?

 

 

Skad ja znam te problemy. Tez zaczelismy poszukiwania rekuperatora od Pana ze Zwirki i Wigury. My dostalismy wycene na 24.000 rekuperator i 12.000 GWC :o Z GWC zrezygnowalismy od razu, bo wyliczylismy, ze to sie zwroci po kilkunastu latach. Rekuperator zamowilismy w Bydgoszczy w firmie EKOWAT - pracuja na Bartoszu. I za model odpowiadajacy najlepszemu wariantowi proponowanemu przez rekuperatory.pl zalpacilismy 15.000. Tu masz telefon do nich - Zbigniew Landowski 502 599 100. Powiedz, ze masz telefon od Magdy ze Zlotorii. Na wycene pewnie poczekasz z tydzien, bo sa zawaleni robota. Nam robili jeszcze odkurzacz centralny, ale robia tez PC itp, wiec mozesz popytac. Daj znac, jak bedziesz po rozmowie.

 

Swoja droga, chyba wystapie do nich o premie za naganianie klientow. :lol: Ale sa tego warci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś kupuj i zdawaj relację z kupowania, bo ja też nie bardzo mam chęci do chodzenia po sklepach. Zastanawiam się nad kupieniem kafli w necie.

 

Ola, ze tym kupowaniem plytek w necie to uwazaj. Znam przypadki, ze ludzie kupowali plytki i po dostawie okazalo sie, ze opakowania byly z roznych partii produkcyjnych, co skonczylo sie roznymi odcieniami plytek. :o Poza tym znajac podejscie firm kurierskich do przesylek, balabym sie, ze cos poniszcza. Tym bardziej, ze jesli w momencie odbioru przesylki nie zglosisz ile sztuk jest uszkodzonych, nikt nie uzna Ci reklamacji.

 

Ale, zeby nie bylo, ze ja uprzedzona do netu jestem. Generalnie wiekszosc rzeczy w moim domu pochodzi z netu. Przede wszystkim cale wyposazenie kuchni. Polecam sklep http://www.agdexpert.pl/, w ktorym kupilam piekarnik, plyte, okap, lodowke, zmywarke i pralke - za transpotr calosci zaplacilam 280 zl, a inne sklepy chcialy za taki sam zestaw nawet 1000. :o Niestety u nas opcja negocjacji w realu nie wchodzila w gre, bo ja uparlam sie na sprzet TEKI, a w Domarze Pan zrobil wielkie oczy i zapytal, co to za firma. Pieknie, nie ma co. Porownalam za to cene zmywarki i pralki - akurat w Domarze mieli w "PROMOCJI bez VAT" - ja z kosztami zakupu za oba sprzety zaplacilam 1000 zl mniej. Ladna promocja.

 

Polecam tez kupowanie lamp w necie - w porownaniu z cenami w naszych sklepach jakies 50% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Was z prośbą....mam znajomego, który sam pracuje i ma dwójkę dzieci. Bardzo biedna rodzina, ale starają się jak mogą, żeby było lepiej. Facet jest bardzo pracowity, układa kostkę brukową. Robił u nas i u moich rodziców. Gdybyście potrzebowali kogoś do kostki to proszę o nim pamiętać :D

Dziękuję :wink:

 

Agus, a ile bierze za metr i czy tylko uklada, czy przygotowuje tez baze pod kostke? Ja znowu nie moge ujechac z moimi ludziskami. I jeszcze jedno, szukam ekipy do zrobienia ogrodzenia - wykop pod murki, wylanie murkow, osadzenie slupkow, rozciagniecie siatki. Material caly juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ruszam z budową. Mam problem z rekuperatorem.

W Toruniu widzę jest z tym kiepsko. Pan z Żwirki Wigury nie odbiera tel . Skontaktowałem sie z centralą rekupertaory.pl . Powiedzieli mi że ofertę dostanę za .... 3-4 tygodnie !!!!!! SZOK!.

Ponarzekałem , posłodziłem i dostałem ofertę na .... 25 tys bez GWC. Przesadzili.

Czy ktoś z Was ma inne "tańsze" namiary ?

 

 

Skad ja znam te problemy. Tez zaczelismy poszukiwania rekuperatora od Pana ze Zwirki i Wigury. My dostalismy wycene na 24.000 rekuperator i 12.000 GWC :o Z GWC zrezygnowalismy od razu, bo wyliczylismy, ze to sie zwroci po kilkunastu latach. Rekuperator zamowilismy w Bydgoszczy w firmie EKOWAT - pracuja na Bartoszu. I za model odpowiadajacy najlepszemu wariantowi proponowanemu przez rekuperatory.pl zalpacilismy 15.000. Tu masz telefon do nich - Zbigniew Landowski 502 599 100. Powiedz, ze masz telefon od Magdy ze Zlotorii. Na wycene pewnie poczekasz z tydzien, bo sa zawaleni robota. Nam robili jeszcze odkurzacz centralny, ale robia tez PC itp, wiec mozesz popytac. Daj znac, jak bedziesz po rozmowie.

 

Swoja droga, chyba wystapie do nich o premie za naganianie klientow. :lol: Ale sa tego warci.

 

 

Kontaktowałem sie z Bydgoszczą juz 3 razy . Robi mi ofertę od 2 tygodni. Dzisiaj jest kolejny termin ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panem z B. ok 15. Obiecał ofertę do 21.

I nie ma ......

Czy naprawdę jest taki problem z rekuperatorami ???

 

A pozatym do dzisiaj podpisaliśmy umowę na budowę naszego domku :-)

W marcu jeszcze zrobią fundamenty i będą czekali na pozwolenie na budowę.

W weekend mam plan zaprojektować instalację elektryczną ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jednak jest mały :D :D :D . Pozdrowienia dla Piotrulexa (i Bożenki). :p

 

Można budować w sąsiedniej wsi - a spotkać się i przełamać płytą kartonowo-gipsową w OBIm.

 

PS. Miałem małe trudności w zmieszczeniu mojej płyty w samochodzie ale się udało.

 

Pozdro

 

Thomass28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panem z B. ok 15. Obiecał ofertę do 21.

I nie ma ......

Czy naprawdę jest taki problem z rekuperatorami ???

 

A pozatym do dzisiaj podpisaliśmy umowę na budowę naszego domku :-)

W marcu jeszcze zrobią fundamenty i będą czekali na pozwolenie na budowę.

W weekend mam plan zaprojektować instalację elektryczną ......[/quote

 

 

no szacunek .... przyszła oferta - 23.45 . Ważne że jest i na 16 tys :-)

Co prawda nie ma opcji GWC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...