Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

jeśli chodzi o godziny pracy to nie mam naprawdę nic do zarzucenia wręcz powiedziałabym że jestem zadowolona - są od poniedziałku do soboty i naprawde się nie opierdzielają, gorzej jest z ich życzeniami co do roaliczeń... :evil:

naprawdę nie wiem skąd ludzie mają siłę na budowanie kolejnego domu np. po pół roku?! jakoś sobie tego nie wyobrażam :o

w ogóle to mam takie wrażenie że ludzie którzy -jak ja wcześniej- mówią o wykończeniówce jak o cudownym etapie budowy, gadają o czymś o czym nie mają bladego pojęcia. To chyba trochę tak jak masz miec pierwsze dziecko i wydaje Ci się że taki słodziak z reklam... a potem :lol: :lol: :lol: nieprzespane nocki i inne atrakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia zaczeta - kafle

 

meble kuchenne zamowione i potwierdzone

 

wybrane kafle i ceramika do malej lazienki - ekonomiczny wariant z cersanitu - jakas almeria, iryda i laura - cos takiego zona mi napisala a koles w obslugi wiedzial o co chodzi - ja nie musze :wink:

 

zaraz kapiemy mala i jedziemy na zakupy do Obi, Carrefoura oraz 30km na budowe aby zdjac majstrowi kaloryfer - niezle co?

 

i tak non stop - ale coraz blizej godzina zero - moze z koncem kwietnia zamieszkamy u siebie

 

szukam kogos do balustrad w domku, najlepiej metalowe rurki i do tego stalowe srebrne linki - taka odroina nowoczesnosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos do balustrad w domku, najlepiej metalowe rurki i do tego stalowe srebrne linki - taka odroina nowoczesnosci ...

http://www.stal-pol.com/index2.htm

 

Oooooooo

 

Wlasnie cos takiego

 

Bedzie okazja aby zorientowac sie w cenach i mam nadzieje, ze nie zmienimy swoich planow co do balustrady i poreczy a jak by nie bylo mamy 3 kondygnacje .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, jak robili ogrodzenie to też się zastanawiali czy u niego nie zamówić, ale dał im taką cenę, że się zgarbili. I zakupili przęsła metalowe, gięte ale robione fabrycznie taśmowo, a nie ręcznie - wyszło znacznie taniej. Jeżeli chodzi o balustradę to prawdopodobnie będzie tu cena podobna jak gdzie indziej, więc myślę, że się dogadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos do balustrad w domku, najlepiej metalowe rurki i do tego stalowe srebrne linki - taka odroina nowoczesnosci ...

http://www.stal-pol.com/index2.htm

 

juz wyslalem zapytanie - jak cos mi odesla to informacjami sie podziele

 

wstepnie moja wizja 850zeta/mb i zapomnialem sie spytac czy to netto czy brutto

 

nawet jak brutto to cena dla nas lekko zaporowa

 

schody zmierze abym wiedzial na jaka kwote byc przygotowanym

 

sie zobaczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie kogoś od ogrodzeń ? :-)

 

 

Przed świętami chyba w końcu zacznę budować nasz domek :-)

 

proponuje najpierw sie wybudowac a dopiero pozniej zrobic przod z klinkieru. transporty, duze auta - bedziesz pilnowal aby nie poniszczyli?

 

wszystko oprocz frontu mozesz sobie zrobic a z przodem poczekaj. jak sie chcesz to kup jakas zwykla siatke czy jakies lesne ogrodzenie, wkop kilka stempli i zrob sobie plot tymczasowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie kogoś od ogrodzeń ? :-)

 

 

Przed świętami chyba w końcu zacznę budować nasz domek :-)

 

proponuje najpierw sie wybudowac a dopiero pozniej zrobic przod z klinkieru. transporty, duze auta - bedziesz pilnowal aby nie poniszczyli?

 

wszystko oprocz frontu mozesz sobie zrobic a z przodem poczekaj. jak sie chcesz to kup jakas zwykla siatke czy jakies lesne ogrodzenie, wkop kilka stempli i zrob sobie plot tymczasowy

 

Ja nie chcę juz teraz stawiać ogrodzenia. Chce sobie wynegocjować cenę i wrzucić ją do mojego kosztorysu :-) . Na czas budowy ekipa robi oczywiście ogrodzenie tymczasowe. Oni odpowiadają za materiały na budowie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...