Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ona ma jeszcze kilka zwrotek, glownie o krowkach. Jak ladnie poprosicie to moze przy jakims spotkaniu zaspiewam. :wink:

 

A teraz uciekam do lozka, bo Jas ma dzis znowu gorsza noc. Niestety alergia objawia mu sie dusznosciami i kaszlem, a ja troche sobie pofolgowalam z dieta. No to teraz mam za swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

no ludziska trzymajcie kciuki!!!! dziś składaja kuchnie od 9 ciekawe ile im to zejdzie :o po południu inspekcja jak wyszło :D składają w 4 chłopa hihihi

 

zapodaj zdjecia

 

nam maja kuchnie skladac 29.04. najpozniej.

 

powoli koncze gladziowac pieterko i zostaje coraz mniej

 

mamy do odbioru kafle na mala lazienke

 

z cersanitu zdaje sie almeria

 

bardzo spodobaly sie mojej zonie w jakims salonie przy mazowieckiej w okolicach US. na podlogowe/scienne dali jej tam cene odpowiednio 41/48. kupilismy w zaprzykjaznionej hurtowni pod Toruniem za 31/36 :o

 

ceramike z cersanitu kupujemy u nich doslownie w cenach jak na allegro a czesto taniej niz w sklepach internetowych

 

jeszcze maja w gatisie przywiezc w przyszlym tygodniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zapodaj zdjecia

 

nam maja kuchnie skladac 29.04. najpozniej.

 

powoli koncze gladziowac pieterko i zostaje coraz mniej

 

mamy do odbioru kafle na mala lazienke

 

z cersanitu zdaje sie almeria

 

bardzo spodobaly sie mojej zonie w jakims salonie przy mazowieckiej w okolicach US. na podlogowe/scienne dali jej tam cene odpowiednio 41/48. kupilismy w zaprzykjaznionej hurtowni pod Toruniem za 31/36 :o

 

ceramike z cersanitu kupujemy u nich doslownie w cenach jak na allegro a czesto taniej niz w sklepach internetowych

 

jeszcze maja w gatisie przywiezc w przyszlym tygodnurtownia pod toruniem - iu :wink:

powrót o 20 :o zdjęc nie dało się zrobić bo musiałam gonić za dzieciem co by łapek do gniazdek nie pchało :wink:

wow co to za hurtownia pod Toruniem - podziel sie namiarem :oops: plisss

składanie masz wliczone w cene kuchni czy dopłacasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ co to za hurtownia pod Toruniem - podziel sie namiarem :oops: plisss

składanie masz wliczone w cene kuchni czy dopłacasz?

 

jesli chodzi o kuchnie to oczywiscie razem ze skladaniem i montazem wszelkich kuchennych sprzetow pod zabudowe

 

hurtownia nazywa sie ADA i jest w Lubiczu

 

tematy rurowe, grzejnikowe, kotłowe to Jarek 0-509-249-021

 

tematy plytek, armatury, ceramiki to Krzysztof 0-509-249-022

 

To jest hurtownia gdzie generlnie zaopatruja sie wykonawcy. Wielu art. nie maja ale pokaz zdjecie, nazwe czy numer katalogowy a sa w stanie wzystko sciagnac i dac uczciwa cene

 

grzejniki purmo zaoferowali mi najtaniej w toruniu lecz nieco drozej niz na allegro. wydrukowlem najtansza lecz pewną aukcje na allegro o sprawdzonego sprzedawcy i im zanoslem - dali mi 1 grosz taniej niz na allegro :wink: , podobnie z kociolkiem i innymi tematami

 

hurtownia miesci sie na gorce kolo zagloby zaraz za poczatkowymi ekranami jadac na Warszawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Ja w gościach... Czy ktoś brał beton lub bloczki fundamentowe lub cokolwiek z wytwórni "AGRAM" w Łubiance? Mają fajną cenę bloczka fundamentowego, ale nie wiem jak z jakością. Pytam, bo ode mnie na budowę nie mają daleko - budować będę za Ostromeckiem. 8)

Ja brałem bloczki z Łubianki, ale firma nazywała się AGMAR. Jakość bez zastrzeżeń.

dziękuję :D , dobrze, że chociaż jedna osoba buduje się po właściwej stronie Torunia :wink:

Witam, ja buduje sie w Łubiance i bralem bloczki z firmy AGMAR - bez zastrzezen

 

Pozdrawiam wszystkich

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Ja w gościach... Czy ktoś brał beton lub bloczki fundamentowe lub cokolwiek z wytwórni "AGRAM" w Łubiance? Mają fajną cenę bloczka fundamentowego, ale nie wiem jak z jakością. Pytam, bo ode mnie na budowę nie mają daleko - budować będę za Ostromeckiem. 8)

Ja brałem bloczki z Łubianki, ale firma nazywała się AGMAR. Jakość bez zastrzeżeń.

dziękuję :D , dobrze, że chociaż jedna osoba buduje się po właściwej stronie Torunia :wink:

Witam, ja buduje sie w Łubiance i bralem bloczki z firmy AGMAR - bez zastrzezen

 

Pozdrawiam wszystkich

Andrzej

 

Już kupiłam :D

Cieszę się, że bez zastrzeżeń

 

A właściwa strona Torunia, to dlatego (bo widzę, że niektórzy się zastanawiali), że jestem świeżym fanem terenów między Bydgoszczą a Toruniem położonych na północ od Wisły 8) :wink:

A pozostałych nie jestem fanką, dlatego, że nie znam i dlatego, że mieszkać muszę jednak pod Bydgoszczą 8)

Andrzej, Łubianka też fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po przerwie

 

poszukuję baraku na budowę, może macie jakieś info albo komuś już jego nie jest potrzebny?

 

ponawiam swoje pytanie

skąd braliście baraki czy jakieś budy na budowę?

 

nasza budowa już się zaczęła, cieszymy sie bardzo z postępu prac, choć to dopiero fundamenty

 

nasza ekipa troche nas pogoniła, umowę mieliśmy spisaną na rozpoczęcie prac w kwietniu, dokładnie 15, a tymczasem fundament już prawie skończony, dobrze, że przesunięcie w tą stronę a nie w drugą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas znowu byli oglądający. Po malutku zaczynam mieć tego serdecznie dość. Czy ktoś w końcu kupi to nasze mieszkanie? :evil:

 

Olu, jeszcze miesiąc temu byłam w podobnej sytuacji. Też tylko chodzili i oglądali i to glównie z pośrednictwa. Doła załapalismy, głównie mąż, jak się rozmyslił klient zdecydowany na 99% ale przyszedł inny i sie udało więc głowa do góry :wink:

 

Będę trzymała za kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego kierownika budowy.Mój potencjalny wykonawca zaproponował mi swojego znajomego kierownika(taki tylko od podpisu :roll: ) a ja mam wziąść nadzór budowlany.Wolałabym raczej porządnego kierownika mieć,bo układ ekipa-kierownik znajomy mi nieodpowiada.Jak często wasi kierownicy zaglądali na budowę i ile sobie teraz życzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam swoje pytanie

skąd braliście baraki czy jakieś budy na budowę?

 

kupilismy pare drągów, desek, papy, gwozdzi, 2 zawiasy, zamkniecie i klodke oraz kilka platow starego eternitu na dach

 

w ciagu jednego popoludnia mielismy piekny barak pod wymiar ktory juz prawie rok stoi i ma sie dobrze

 

niebawem drewno pojdzie do pieca, papa na smietnik a eternit do utylizacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego kierownika budowy.Mój potencjalny wykonawca zaproponował mi swojego znajomego kierownika(taki tylko od podpisu :roll: ) a ja mam wziąść nadzór budowlany.Wolałabym raczej porządnego kierownika mieć,bo układ ekipa-kierownik znajomy mi nieodpowiada.Jak często wasi kierownicy zaglądali na budowę i ile sobie teraz życzą?

 

bardzo dobrze ze szulac niepowiazanego z ekipa kierownika

 

moj jest swietny i bierze:

 

150 - rozpoczecie

70 - kazdorazowy dojazd (max. 10 w ciagu budowy)

150 - zakonczenie

 

maksymalny koszt to 1000 zeta :o

 

robi wszelkie dokumenty do banku, kosztorysu do rozliczenia transz i nawet dzwoni wieczorami bo mam darmowe wieczory

 

cena ustalona na wiosne 2007 przed tzw. boomem choc juz wtedy byly to malutkie pieniadze

 

jak jest jakis problem to w necie poszuka, wydrukuje i doradzi

 

byl we wszystkich waznych momentach (lawy przed zalaniem, tak samo stropy, wykonanie wiezby itd)

 

numeru nie dam bo ma problemy rodzinne i bardzo malo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam swoje pytanie

skąd braliście baraki czy jakieś budy na budowę?

 

kupilismy pare drągów, desek, papy, gwozdzi, 2 zawiasy, zamkniecie i klodke oraz kilka platow starego eternitu na dach

 

w ciagu jednego popoludnia mielismy piekny barak pod wymiar ktory juz prawie rok stoi i ma sie dobrze

 

niebawem drewno pojdzie do pieca, papa na smietnik a eternit do utylizacji :wink:

 

My mamy też taką drewnianą budkę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludziska trzymajcie kciuki!!!! dziś składaja kuchnie od 9 ciekawe ile im to zejdzie :o po południu inspekcja jak wyszło :D składają w 4 chłopa hihihi

 

Ola, jak kuchnia. Czy dobrze kojarze, ze tez wzielas z IKEI? Jaki wzor? czekamy z niecierpliwoscia na zdjatka.

 

A jak krowki? Nauczylas sie juz tej zwrotki? :wink: Moge podsylac nastepna? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...