Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam dobrego kierownika budowy.Mój potencjalny wykonawca zaproponował mi swojego znajomego kierownika(taki tylko od podpisu :roll: ) a ja mam wziąść nadzór budowlany.Wolałabym raczej porządnego kierownika mieć,bo układ ekipa-kierownik znajomy mi nieodpowiada.Jak często wasi kierownicy zaglądali na budowę i ile sobie teraz życzą?

 

Ja też szukam kierownika budowy. Jeśli macie kogoś wartego polecenia proszę o namiary, albo chociaż pomysły jak go szukać?

 

Pozdrawiam

Iwona

 

A ewentualnie tam gdzie adaptujesz projekt byś mogła zapytać, pewnie znają i mogą polecić. Ja osobiście mam znajomego, który ma uprawnienia, ale na codzień się w ogóle nie trudni nadzorem - ma swoją firmę budowlaną (ale nie buduje domków tylko znacznie większe inwestycje). Nie bierze od nas wcale kasy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

........teraz zamaiwamy sprzęty agd ......

 

gdzie kupujecie, co i dlaczego, za ile - jesli to nie tajemnica oczywiscie :wink:

 

my szukamy, czytamy i myslimy nad sklepami z http://www.ceneo.pl

 

Jak narazie tylko ceneo :) allegro wychodzi przy nich drożej, z tego co ogladamy i kupujemy. Co kupujemy, hmmmm ... wszystko :) lodówe płyte, piecyk, zmyware, zlewy- cały biały montaż. Wannę tylko kupiliśmy w sklepie. Mam już kupione: baterie, pochłaniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........teraz zamaiwamy sprzęty agd ......

 

gdzie kupujecie, co i dlaczego, za ile - jesli to nie tajemnica oczywiscie :wink:

 

my szukamy, czytamy i myslimy nad sklepami z http://www.ceneo.pl

 

Jak narazie tylko ceneo :) allegro wychodzi przy nich drożej, z tego co ogladamy i kupujemy. Co kupujemy, hmmmm ... wszystko :) lodówe płyte, piecyk, zmyware, zlewy- cały biały montaż. Wannę tylko kupiliśmy w sklepie. Mam już kupione: baterie, pochłaniacz.

 

ale jakie firmy, modele no i co zadecydowalo o wyborze?moze nam to w czyms pomoze bo strasznie duzo tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co pierwszym podstawowym kryterium jest cena :-? . orientuje się co jest w jakiej cenie i z tego co szukam zaczynam przeglądać od dolnego pułapu, hmmm smutne to ale prawdziwe.Mam określoną wizję tego co chce - określoną również przez styl wnętrza i to równiez mocno okraja zakres poszukiwań. Napewno jednym z ostatnich kryteriów jest marka, nie jest to dla mnie właściwie żaden wyznacznik. Uważam że nie można dać się zwariować - bo kupowanie np. jednej baterii za 1000 było by dla nas samobójem, przeciez nie zapożyczę się tylko po to żeby kupić "górną półkę". Jeśli mam już wytypowane kilka modeli to przeglądam pod kątem parametrów. Tak więc jak widzisz są to mocno subiektywne kryteria i zapewne każdy z nas ma własne. i tak np.:

płyta

ardo pe 58 av

lub

gorenje ect 600 sc

lub zanussi zkt 663lx

lodówa te są tylko kolorowe

ardo mpo 34sh paint

gorenje

smeg

zmywara:

whirlpool adg 7440

zanussi zdt6454

nie wiele to zapewne Ci pomoże, no ale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, co do mieszkania to musze Ci powiedzieć, że o pośredników to Ty martwić się nie musisz. Jak tylko dasz ogłoszenie do prasy np. Nowości pośredników usłyszysz na pęczki. Gwarantuję ;) Tylko dobra rada, negocjuj prowizję.

 

No i druga sprawa, chciałam Ci powiedzieć, że mamy wspólną znajomą. Branża: fryzjerstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, co do mieszkania to musze Ci powiedzieć, że o pośredników to Ty martwić się nie musisz. Jak tylko dasz ogłoszenie do prasy np. Nowości pośredników usłyszysz na pęczki. Gwarantuję ;) Tylko dobra rada, negocjuj prowizję.

 

No i druga sprawa, chciałam Ci powiedzieć, że mamy wspólną znajomą. Branża: fryzjerstwo :D

hmmm no to dobrze że mi mówisz, nie sprzedawałam mieszkamia i nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o negocjacje z nimi :)

 

Toruń wiocha :wink: :D w centrum pracuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwote kredytu rozlozylismy sobie na 6 transz. Dzis przed uruchomieniem 5-tej mamy miec kontrole czy wszystko sie zgadza. Troche sie martwie bo np. nie mamy wstawionych drzwi wew. i zew. oraz nie wykonana elewacja. Wstawiac drzwi przed malowaniem i kladzeniem podlog to chyba lekkie niepozozumienie a na elewacje jest jeszcze za zimno. Za to mamy porobionych kilka innych spraw wiec mamy nadzieje, ze gosc z banku nie bedzie jakis drobiazgowy. W koncu dla nich jest najwazniejsze, ze kasa idzie w budowe i w razie czego beda mieli co zlicytowac :wink:

 

Po kontroli dam znac jak poszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex jak tam kontrol?

 

nie wiem

 

na budowie byl majster. mowil ze gosc o nic sie nie pytal i nic nie chcial wiedziec a jedynie robil zdjecia

 

jak dzis do 12.00 nie bedzie kasy na koncie to dzwonie do banku ...

 

jutro rano wyjezdzamy na kilka dni na poludnie wiec zapomnimy o budowie, moze bedzie okazja aby na nartach sie wyszalec i przygotowac do dalszej porcji wykonczeniowki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...