Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

..

 

pewnie nie wuwierzycie lecz gosc nam jeszcze nie skonczyl kafelek w kuchni a przypomne ze w sumie to okolo 100 sztuk plytek 25x33cm - jutro stuknie mu 3 tydzien jak zaczal :o

...

nie wierze :o Piotrulex a może on jest przekonany że jest u Ciebie na godzinówce :D :D :D

A tak na marginesie nie ma może na imię Daniel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

..

 

pewnie nie wuwierzycie lecz gosc nam jeszcze nie skonczyl kafelek w kuchni a przypomne ze w sumie to okolo 100 sztuk plytek 25x33cm - jutro stuknie mu 3 tydzien jak zaczal :o

...

nie wierze :o Piotrulex a może on jest przekonany że jest u Ciebie na godzinówce :D :D :D

A tak na marginesie nie ma może na imię Daniel?

 

ma placone zametr polozonych kafelek :D

 

nie wiem jak ma na imie lecz zapytam sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, my mamy betonowego brassa w kolorze grafitowym, mieszkamy przy samym lesie. Na razie żadnych zmian nie widać. Jak jeździlismy i oglądaliśmy dachy to rzuciło nam się w oczy, że najbardziej porastają dachówki w kolorze czerwonym, nie wiem dlaczego. Chyba, że na brązowych i grafitowych tak nie widać :roll:

Czy ktoś z Was może mi pomóc w znalezieniu miejsca w domu starców? Sprawa pilna, proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, my mamy zamówioną ceramiczną Bogena, mieszkamy bardzo bl;isko lasu i liczymy się z tym, że będzie porastać.

Agnieszka porasta mchem każda dachówka, ale na ciemnej mniej widać, a poza tym te porośnięte dachy mają już parę lat i w związku z tym są głównie czerwone, ponieważ kiedyś rzadziej ludzie wybierali inny kolor dachówki (prawdopodobnie ze względu na różnicę w cenie, teraz ceny się trochę wyrównały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujemy sprzęt agd i tak jak postanowiliśmy sprawdzamy nasze opcje na ceneo, wydruk i do pana z rtv agd i... Pan nie obiecuje ale zobaczy co się da zrobić. Dzis info że dogadamy się ze wszystkim 8) no i fajnie dla nas git bo za transport ze sklepów internetowych trzeba bulić a tak wszystko w jednym miejscu, jednym rzutem i 25 zeta za cały transport. Zdecydowanie polecam Wam taką formę zakupów. Agnieszka - dzięki za podpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - wszystko osobno; może dlatego, że w przypadku pralki i zmywarki były to duże sklepy internetowe mające własny transport, a ekspres dotarł kurierem, ale koszty poniósł sprzedawca; ja kupując sprzęt najpierw wybieram model, później oglądam go w realu w Media lub innym sklepie, a później szukam w necie najkorzystniejszą ofertę i zamawiam; z doświadczenia wiem, że allegro odpada - skąpiec i ceneo mają fajne ceny - ceneo nawet lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie marudzenia na kafelkarza i tak dalej musze jednak jednych pochwalic.

 

Drzwi zamawialem na ul. Białej w Toruniu. Nie dosc ze najwiekszy wybor, dobra cena to jeszcze chlopaki nieodplatnie zamontuja nam kontaktron w futryne co by na czujce alarmowej zaoszczedzic :D

 

Montaz w przyszlym tygodniu i mam nadzieje, ze dalej chwalic bede :wink:

 

W innym temacie to teraz jeszcze czekam na szafke z cersanitu pod umywalke. Podobno miali jakas powazna awarie w fabryce i maja spore opoznienia i braki

 

W lazience nasz staly majster, ktory jest z nami od pierwszej lopaty wsadzonej w ziemie zaczal klasc kafelki. Wygladaja pieknie. W weekend moze bedzie juz mozna sie wysikac w cieplym :p

 

aaaaaaaa

 

temu od kladzenia kafli w kuchni znow zbraklo kafelek. pojechalismy do OVBI a u nich juz po promocji i wszystko odeslali do producenta w slonecznej Italii - co mam teraz zrobic? Gdzies to znajde? Dzis obdzwonie inne OBI i sie zorientuje czy moze maja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...