Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich po krotkiej przerwie:)

jestesmy juz z żona po zakupie stanu surowego domku w okolicach torunia, przy okazji polecamy biuro posrednictwa BRONKA, bardzo sprawna i rzeczowa obsluga, ktos wczesnie pytal...

 

mam do forumowiczow prosby:

1. ma ktos moze namiar na dobra ekipę od dachu?,

2.planujemy przydomowa oczyszczalnie sciekow , mozecie polecic jakas firne?

3. decydujemy sie tak na 99,99% na ogrzewanie na piece akumulacyjne dynamiczne, ma moze ktos doswiadczneie w tym temacie. sami troche zebralismy, widizlaem rachunki u jednego goscia i wyglada to niezle.

................ reszte mamy juz mnie wiecej zalatwiona

pozdr wszystkich maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

użeram się z nimi o zamówione 3 tygodnie temy płytki ceglane na ściane.

 

moze taka imitacja starej podniszczonej recznie formowanej cegly?

 

jesli tak to chcialem takim czyms wykleic jedna sciane w salonie od wewnatrz. sciana bez okiem okolo 4,3m dluga i do sufitu pewnie z 2,70m

:o

:o :o :o dołkadnie taka i tez będę ja miała w salonie na ścianie bez okna :)

ale z tym oddziałem toruńskim jest porażka, beznadziejni handlowcy w sytlu "czego oni wszyscy od nas chcą biednych żuczków"

 

na wapiennej faktycznie jest taka jedna, mloda łajza

 

na wycene dachu za 20 kola czekalem 2 dni. dostalem po 10 minutach jak poprosilem o rozmowe z jego szefem, ktoremu wytlumacze ze 2 dni juz czekam na wycene i musi im kogos chyba dodatkowego zatrudnic bo biedaczki sie nie wyrabiaja :D

 

zapodaj jaka ta plytka ceglana, ile to kosztuje, na jaki klej, jaka fuga - ciekawi mnie caly czas ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wapiennej faktycznie jest taka jedna, mloda łajza

 

na wycene dachu za 20 kola czekalem 2 dni. dostalem po 10 minutach jak poprosilem o rozmowe z jego szefem, ktoremu wytlumacze ze 2 dni juz czekam na wycene i musi im kogos chyba dodatkowego zatrudnic bo biedaczki sie nie wyrabiaja :D

 

zapodaj jaka ta plytka ceglana, ile to kosztuje, na jaki klej, jaka fuga - ciekawi mnie caly czas ten temat :wink:

jezussssss dziś mnie zagotowali :evil: ja jednak poprosiłam o telefon do szefa i go dostałam. łajza się broniła, ale już było za późno.

jak to będzie przyklejane to nie wiem bo to zrobi ekipa; na swój koszt zresztą ponieważ zapaprała mi ścianę z cegły tak że nie można jej odszorować, a że miała zostać surowa cegła to będa ją teraz obkładać płytką.

rachunek będzie na okolo 1400/1500 zeta za 10 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Madzialenki to bardzo drażliwy temat :wink:

 

Ty sie ze mnie nie nasmiewaj. :evil: Moi Panowie polozyli wreszcie kostke na podjezdzie i chodniku - jakies 70m2. Zajelo im to zaledwie 2 tygodnie. :o :o :o Teraz zabrali sie za ogrodzenie. Licze, ze do konca kwietnia bedzie gotowe. Za chwile przyjedzie pierwszy transport ziemi :lol: Niech jeszcze sie tylko ociepli, a zaczne nasadzenia. :lol: :lol: Poki co wykanczam pokoiki chlopcow.

 

Maya, jak kuchnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Madzialenki to bardzo drażliwy temat :wink:

 

Ty sie ze mnie nie nasmiewaj. :evil: Moi Panowie polozyli wreszcie kostke na podjezdzie i chodniku - jakies 70m2. Zajelo im to zaledwie 2 tygodnie. :o :o :o Teraz zabrali sie za ogrodzenie. Licze, ze do konca kwietnia bedzie gotowe. Za chwile przyjedzie pierwszy transport ziemi :lol: Niech jeszcze sie tylko ociepli, a zaczne nasadzenia. :lol: :lol: Poki co wykanczam pokoiki chlopcow.

 

Maya, jak kuchnia?

Madzialenka ile płacisz za ziemie? To chyba droga sprawa co?

kuchnia stoi sobie w częściach bo mam przestój na budowie - wymiana ekipy i odponiedziałku mam nadzieję zaczynają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak, to gdzie ty w końcu pracujesz?

 

Mnie sie wydaje wczytujac sie dokladnie w kolejne posty ze Krzyzak to po prostu omawiany Pan z ul. Białej ale moze niech on sam to zweryfikuje ...

 

u nas robi sie lazienka. brakujace plytki na kuchnie zostaly dokupione w Łodzi. Wybralismy fajne panele do kuchni AC4 za 47 zeta w komforcie - ladne jasne tak nawet lekko bialo-szare

 

jutro jade dalej trzec gladzie na pietrze i w ten weekend mamy zamiar skoczyc gore. pozniej zabieramy sie za gruntowanie i malowanie wlasnie gory. powli rozgladamy sie tez za panelami na gorne pokoje

 

w weekend moze tez spotkamy sie z firma scgodex piotr studzinski z kakola k/cierpic co robi sachody i balustrady w drewnie i stali

 

PS. dzis bylem w okolicach kosciezyny, wiezycy, kartuz i musialem dojechac w jedno miejsce boczna droga - ZAKOPALEM SIE AUTEM W SNIEGU majac prawie nowe zimowe opony :o . mam w komorce zdjecia bo zona nie chciala mi uwierzyc ze tyle tego tam lezy :wink:

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend moze tez spotkamy sie z firma scgodex piotr studzinski z kakola k/cierpic co robi sachody i balustrady w drewnie i stali

papa

 

A jak się pytałam kto gdzie robi schody to się nie odezwałeś, oj oj oj ;)

Poproszę o wiecej info po spotkaniu :) No i jakieś bliższe namiary by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend moze tez spotkamy sie z firma scgodex piotr studzinski z kakola k/cierpic co robi sachody i balustrady w drewnie i stali

papa

 

A jak się pytałam kto gdzie robi schody to się nie odezwałeś, oj oj oj ;)

Poproszę o wiecej info po spotkaniu :) No i jakieś bliższe namiary by się przydały.

 

Ja tez szukalem namiary na stolarzy od schodow drewnianych ale azurowych i moze komus przyda sie.

Troche mozna zlalezc tu:

 

http://infoserwis.torun.pl/index.php?op=sf&b=101

 

Ja bylem w paru miejscach juz i Schodex ( http://www.schodex-studzinski.pl ) w Cierpicach oraz w ALCO Solec Kujawski ( http://www.alcoschody.pl ) oraz u Pana ZAKŁAD STOLARSKI Michał Gomulski na ul Bielnaskiej w Toruniu. I tak za ten sam material na schody oraz typy wykonczenia podobne ceny dostalem u ALCO i Gomulski a Schodex o 1000 zl drozej i tez niepewna cena realizacja po czerwcu. Pan Gomulski ma dlugie terminy dopiero na wrzesien. W ALCO bardzo konkretny czlowiek terminy tez bo miesiac czasu od zlozenia zamownienia. Mozna zobaczy wystawek na miejscu roznych wykonan. Nie bylem w Cierpicach u http://www.piotrowscy.wancom.pl/ wiec nie powiem jak z oferta . TRALEX http://www.tralex.com.pl/ w Malej Nieszawce nie polecaja ze wzgledu na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend moze tez spotkamy sie z firma scgodex piotr studzinski z kakola k/cierpic co robi sachody i balustrady w drewnie i stali

papa

 

A jak się pytałam kto gdzie robi schody to się nie odezwałeś, oj oj oj ;)

Poproszę o wiecej info po spotkaniu :) No i jakieś bliższe namiary by się przydały.

 

nie wiem czy robie a o kolesiu przypomnialo mi sie doslownie z 2 dni temu - chodzilem z nim do podstawowki i jakis czas pracowal z moim ojcem. bedzie u nas w srode a pozniej wycena. bylismy jeszcze u jednego goscia co robi identycznie to samo a ja pracowalem kiedys z jego zona i bratem - wycena bedzie w poniedzialek wieczorem

 

bedzie co porownac

 

schodex - koncowka czerwca

ten drugi - wrzesien :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...