Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Miła Pani w "nowym" Urzędzie Gminy powiedziała:

" Nie ma takiej możliwości aby nasza gmina dopłacała do Pańskiego dziecka w przedszkolu"

 

I to tyle....

 

dziwisz sie?

 

skoro my za dziecko w zlobku placimy z 200 pare zeta miesiecznie to pewnie nie jest nawet 1/3 kosztow jego pobytu. ktos wiec doplaca. dziwne gdyby doplacala "obca" gima ktorej formalnie nie jest sie mieszkancem gdy nawet dla mieszkancow jest tych miejsc za malo ...

 

mnie to nie dziwi i dlatego mamy meldunki jak wyzej dzis pisalem

 

 

 

A mnie to dziwi bo skoro ja będe zameldowany w nowej gminie to moje podatki będa tam wpływac co oznacza że będę dopłacał do przedszkola w gminie z którego nie będe korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani w "nowym" Urzędzie Gminy powiedziała:

" Nie ma takiej możliwości aby nasza gmina dopłacała do Pańskiego dziecka w przedszkolu"

 

I to tyle....

 

dziwisz sie?

 

skoro my za dziecko w zlobku placimy z 200 pare zeta miesiecznie to pewnie nie jest nawet 1/3 kosztow jego pobytu. ktos wiec doplaca. dziwne gdyby doplacala "obca" gima ktorej formalnie nie jest sie mieszkancem gdy nawet dla mieszkancow jest tych miejsc za malo ...

 

mnie to nie dziwi i dlatego mamy meldunki jak wyzej dzis pisalem

 

 

 

A mnie to dziwi bo skoro ja będe zameldowany w nowej gminie to moje podatki będa tam wpływac co oznacza że będę dopłacał do przedszkola w gminie z którego nie będe korzystał.

 

jesli juz bedziesz zameldowany, podatki juz beda wplywac a co oznacza ze juz bedziesz doplacac a Pani dalej bedzie mowila tak samo to wtedy sie zdziwie

 

jak mialem kilkanascie lat i nie mialem prawa jazdy zostalem zlapany na wiosce przez zmnajomego policjanta gdy jechalem swoim autek, ktore dostalem na gwiadke w wieku 14-lat. tez mu powiedzialem ze zrobie kurs, zdam i bede mial prawko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majsterki kazali przywieźć na poniedziałek farby :o :o :o

okap w kuchni wymórowany dechy na suficie zawieszone ściana do połowy obłożona płytką ceglaną, kafle w kuchni poożone, otwory drzwiowe przygotowane do osadzenia drzwi :o :o :o i to wszystko od środy

Trzebabyło poprzedna ekipę dawno pogonić!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaty drewniane bym poszukal w firmie ktora robi w drewnie kuchnie pod wymiar ...

 

od pochlaniacza do komina mamy jakies 2,5m. kupilismy w obi prostokatna rure + wszelkie ksztaltki o wymiarach okolo 5x10cm i wpakowalismy ja w sciane - swietna sprawa ...

 

powoli malujemy gore. na razie gruntem czyli w naszej werski tania biala farba rozcienczona nieco z woda ...

 

jakie Wy polecacie farby kolorowe docelowe na malowanie scian wewnatrz????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do tynków i posadzek. Tanich i dobrych, bo moich majstrów mam dosyć. Oby do końca kwietnia - albo dokończą albo ich wywalam. Z góry dzięki za wszelkie namiary.

 

Nastka moge dać Ci namiary na tynki gipsowe. My jestesmy baaardzo zadowoleni. Wszystko równe jak pupcia niemowlaczka :D Ekipa porządna, sprawna do niczego przyczepić się nie można.

Posadzki też ostatnio wylewalismy, ja nie widzialam, ale Krzysiek mówi, ze też ok. Także mogę polecić z pełnym przekonaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...